Antihero iOS

Antihero to wydana na system iOS turowa strategia o zarządzaniu organizacją przestępczą działającą w mieście w czasach epoki wiktoriańskiej. Zadaniem gracza jest werbowanie potencjalnych kryminalistów oraz zarabianie na morderstwach, kradzieżach, napadach oraz szantażach.

Strategiczne, ekonomiczne, turowe, gangsterskie, multiplayer, XIX wiek.

Antihero - screen - 2015-02-25 - 295640Antihero - screen - 2015-02-25 - 295639Antihero - screen - 2015-02-25 - 295638Antihero - screen - 2015-02-25 - 295637Antihero - screen - 2015-02-25 - 295636

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Antihero | iOS

2018

2018

App Store

Apple iOS
Okładka Antihero (iOS)
Antihero

Antihero to przeznaczona na urządzenia z systemem iOS turowa strategia osadzona w realiach epoki wiktoriańskiej. Produkcję opracował Tim Conkling.

Gra przenosi nas do lekko karykaturalnej wersji brytyjskiego miasta z epoki wiktoriańskiej, wzorowanego na opisach z powieści Karola Dickensa. Wizja metropolii nie jest zatem optymistyczna, ale jednocześnie cały ten mrok, korupcja, brud i bieda potraktowane zostały z delikatnym przymrużeniem oka. Wcielamy się w wodza niewielkiej gildii złodziei i naszym zadaniem jest rozwijanie tej organizacji oraz napełnianie swojego skarbca złotem. Autorzy zadbali o dużą swobodę w wyborze sposobów budowania przestępczego imperium. Możemy wykazać się wstrzemięźliwością i unikać stosowania przemocy, zamiast niej naszym głównym orężem czyniąc szantaż oraz podstęp. Możliwe jest też przeobrażenie organizacji w gildię zabójców, co pozwala permanentnie eliminować rywali.

Kluczową rolę odgrywają mechanizmy rozszerzania strefy wpływów gangu. W tym celu gracze werbują bezdomne dzieci, szkolą na agentów, a następnie wysyłają je na misje, takie jak napady, rozboje czy płatne morderstwa. Aby odnieść sukces, musimy także infiltrować załogi banków, fabryk oraz innych wpływowych instytucji. Autorzy nie zapomnieli oczywiście również o modelu ekonomicznym, wymagającym zbilansowania przychodów z wydatkami na rozwój gildii, takimi jak badania nad nowymi technologiami czy konstruowanie przydatnych budynków.

Obok obszernej kampanii fabularnej, Antihero oferuje także tryb multiplayer. Gra ukazała się również w Google Play i na PC, pozwalając na wspólną zabawę posiadaczom różnych platform.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 9.8 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Antihero

12+

Antihero – strategia o zarządzaniu wiktoriańskim gangiem z nową datą premiery
Antihero – strategia o zarządzaniu wiktoriańskim gangiem z nową datą premiery

wiadomość25 lutego 2015

Twórcy Antihero, czyli mobilnej strategii o zarządzaniu wiktoriańskim gangiem poinformowali, że produkcja zadebiutuje w połowie roku. Przy okazji wypuścili klimatyczne wideo.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz