Deer Hunter 2004 [PC]

Kolejne wydanie gry, wchodzącej w skład słynnej serii gier o tematyce polowań na jelenie - Deer Hunter. Jesteśmy myśliwym polującym w różnych miejscach o różnym czasie, czy to w dzień, nocy, o zmierzchu, czy świcie. Poruszamy się po lasach, łąkach, mokradłach, a nawet górach w kilku różnych autentycznych lokacjach, takich jak: Kentucky, Alberta i New Hampshire.

wersja językowa:
angielska

Deer Hunter 2004 data premiery gry na PC:

14 października 2003 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

gry podobne do Deer Hunter 2004:

Hunting Unlimited 3
Deer Drive
Hunter's Trophy 2: Europe

Symulacje, FPP, łowiectwo

Deer Hunter 2004 jest to kolejne wydanie gry, wchodzącej w skład słynnej serii gier o tematyce polowań na jelenie. Jesteśmy myśliwym polującym w różnych miejscach o różnym czasie, czy to w dzień, nocy, o zmierzchu, czy świcie. Poruszamy się po lasach, łąkach, mokradłach, a nawet górach w kilku różnych autentycznych lokacjach, takich jak: Kentucky, Alberta i New Hampshire. Obszary te pozwoliły na utworzenie kilkudziesięciu odmiennych map. Przemierzamy potężne odległości tropiąc, a następnie uśmiercając zauważoną zwierzynę. Polować możemy na jelenie w trzech różnych odmianach. Produkt ten cechuje się wysokim, ponad normę, stopniem realizmu.

Do naszej dyspozycji oddane zostały różne modele broni, których możemy użyć podczas polowań, poczynając od zwyczajnego sztucera, poprzez strzelbę dwulufową, karabin myśliwski, a na łuku sportowym kończąc. Pojawiają się również przedmioty dodatkowe w postaci lunety optycznej, lornetek z widokiem nocnym, zestawu do satelitarnego namierzania GPRS oraz wiele przyrządów służących do tropienia i zwabiania zwierzyny.

Deer Hunter 2004 znacznie odbiega od utartych stereotypów, wprowadzając do serii nowoczesną technologię graficzną. Dzięki niej otaczający nas świat w grze może wyglądać bardzo realistycznie, pojawiają się wspomniane pory dnia i nocy oraz dodatkowo wszelkie warunki pogodowe. Ogromny nacisk położono na animację zwierząt oraz roślinności kołysanej przez wiatr. Poprawiono też algorytmy odpowiedzialne za sztuczną inteligencję zwierząt, dlatego też zachowują się one bardzo realistycznie.

Wprowadzono tryb do rozgrywki wieloosobowej przez sieć lokalną (LAN) lub globalną (Internet). Serwery oraz przygotowane mapy pozwalają na grę szesnastu graczom jednocześnie, czego wcześniej spotkać nie mogliśmy. Reasumując, Deer Hunter 2004 to duży krok naprzód w stosunku do pozostałych symulatorów łowieckich.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 16   Nośnik: 1 CD  
Ocena gry 8.2 / 10 na podstawie 215 ocen czytelników.  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Procesor Pentium III 600 MHz, 128 MB RAM, 32 MB akcelerator 3D, 500 MB HDD

Elvenar

Elvenar

Zagraj za Darmo!

Let's Hunt

Let's Hunt

Zagraj za Darmo!

Train Simulator 2017 - Symulator Pociągu 2017 PL - PC - 58,90 zł

kup w sklepie

PC 58,90 zł

Football Manager 2017 PL + BONUS! - PC - 169,99 zł

kup w sklepie

PC 169,99 zł

Train Simulator 2017 - Symulator Pociągu 2017 PL - PC - 58,90 zł

kup w sklepie

PC 58,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
18.04.2007 09:51
Reservoir Dog
6
Centurion

Gierka nawet spoko choc po pewnym czasie robi sie monotonna no ale jesli ktos lubi strzelac do zwierzakow to tutaj napewno sie wyzyje;P