World Tour Fishing [PC]

World Tour Fishing to sportowa gra MMO utrzymana w lekkiej estetyce anime. Rozgrywka polega na łowieniu ryb i podejmowaniu wyzwań, aby jednak osiągać sukcesy i rozwijać swoją postać, trzeba dobrać odpowiedni sprzęt oraz przynętę, a także poradzić sobie ze złapaną na haczyk rybą, wygrywając minigierki. Tytuł oferuje zarówno rywalizację (np. w turniejach), jak i możliwość współpracy (np. przy wspólnym wynajmowaniu łodzi pozwalających łowić daleko od brzegu).

wersja językowa:
angielska

World Tour Fishing data premiery gry na PC:

prace wstrzymane ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

gry podobne do World Tour Fishing :

Symulator wędkarstwa
World of Fishing
Open Sea Fishing: Wędkarstwo Dalekomorskie

Sportowe, wędkarstwo, zagraj za darmo, elementy zręcznościowe

World Tour Fishing jest grą z gatunku MMO, która skupia się na ukazaniu w zabawny i miły sposób łowienia ryb. O lekkim charakterze produkcji świadczy nadana jej przez twórców nazwa, zapisywana skrótem popularnym w Internecie: WTF. Podobnie żartobliwie autorzy nazywają gatunek, który produkcja reprezentuje: Online Multiplayer Fishing Game (OMFG).

Rozgrywka w World Tour Fishing sprowadza się do rywalizacji w łowieniu ryb. Gracze awansują na kolejne rangi, aż do poziomów profesjonalnego wędkarstwa. Odbywają się także codzienne i cotygodniowe zawody. Oprócz rywalizacji gra oferuje również elementy współpracy – gracze mogą wspólnie wynajmować łodzie, które wykorzystuje się do łowienia na trudniej dostępnych łowiskach, położonych daleko od brzegu. Co warto podkreślić, tytuł odtwarza prawdziwe miejsca połowów z całego świata. W World Tour Fishing spotykamy się także z setkami prawdziwych ryb z różnych mórz i oceanów.

Samo łowienie wcale nie jest proste. W zależności od gatunku ryb i miejsca połowu, trzeba odpowiednio dobrać sprzęt oraz przynętę. Gdy już gracz znajdzie się przy łowisku, zaczyna się właściwa zabawa. Próba złapania ryby zakończy się sukcesem, jeśli rybak wykaże się odpowiednim refleksem i wygra w kilku minigierkach.

Oceniając oprawę graficzną tej rybackiej produkcji trudno uniknąć skojarzeń z estetyką znaną z popularnych filmów, seriali i gier anime. Podobne wrażenie wywołują kolorowe cyferki wyskakujące na ekranie podczas walki ze schwytaną na wędkę rybą.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  
Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 13 głosów czytelników.  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 4 1.8 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki Geforce 6200 lub lepsza, Windows XP SP3/Vista/7/8

trailer

trailer [0:39]

Zwiastun gry World Tour Fishing, wędkarskiej produkcji MMO. Gracze rywalizują m.in. w turniejach wędkarskich, ale mogą również ze sobą współpracować, np. wypożyczając łodzie do połowów dalekomorskich.

SoccerStar

SoccerStar

Zagraj za Darmo!

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

FIFA 17 - PC - 159,90 zł

kup w sklepie

PC 159,90 zł

Rajd Polski - PC - 19,90 zł

kup w sklepie

PC 19,90 zł

Fifa 17 - PC - 154,90 zł

kup w sklepie

PC 154,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz