Konie i kucyki [PC]

Produkcja stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów, umożliwiająca graczowi prowadzenie własnej stadniny koni oraz opiekę nad tymi zwierzętami. Oprócz zarządzania ośrodkiem, istnieje możliwość brania udziału w wyścigach czy zabawach z kucykami.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Konie i kucyki data premiery gry na PC:

18 listopada 2013 ( światowa data premiery )

18 listopada 2013 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Konie i kucyki:

Kocham Konie 2
Barbie Horse Adventures Mystery Ride
Stadnina koni

Logiczne, edukacyjne, dla dzieci, o koniach, zwierzęta

Konie i kucyki to nieskomplikowana gra strategiczno-edukacyjna zaprojektowana z myślą o najmłodszych odbiorcach. Produkcja pozwala na kompleksowe zarządzanie stadniną koni i dbanie o każdy aspekt jej funkcjonowania. Za jej powstanie, podobnie jak i szeregu innych tytułów poświęconych tematyce zwierzęcej, odpowiedzialne jest studio Radon Labs.

Gracz staje przed zadaniem wybudowania własnego ośrodka, w którym schronienie znajdzie nawet kilkadziesiąt koni oraz kucyków. Gra pozwala na skupienie się na praktycznie każdym aspekcie prowadzenia stadniny koni, począwszy od najważniejszego, czyli dbania o finanse. Dzięki odwiedzinom klientów oraz turystów zyskujemy pieniądze, które możemy przeznaczyć na rozbudowę naszego ośrodka o nowe pomieszczenia czy też tereny przeznaczone na wybiegi. Dodatkowe środki pozyskamy również z tytułu sprzedaży koni – takich transakcji dokonamy jednak dopiero wtedy, gdy zwierzę dorośnie. Do codziennych obowiązków gracza należy także dbanie o higienę i zadowolenie naszych podopiecznych – sprzątanie stajni czy też pielęgnacja sierści to tylko część prac z tym związanych.

Produkcja pozwala także na udział w wyścigu koni zgromadzonych w prowadzonej stadninie, dzięki czemu nasi podopieczni zyskają na wartości, a ich samopoczucie ulegnie zwiększeniu. Dodatkowo istnieje również możliwość przejażdżki po bezpośredniej okolicy ośrodka i obserwowania świata z grzbietu rumaka.

Gra cechuje się prostą i kolorową oprawą wizualną, a zwierzęta są żywo i bogato animowane. Problemów nie przysparza również prosty w obsłudze interfejs, przystosowany dla najmłodszych użytkowników.

Tryb gry: single player   Cena gry w dniu premiery: 24,90 PLN

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

The Mighty Quest for Epic Loot

The Mighty Quest for Epic Loot

Zagraj za Darmo!

A-Men - Dobra Gra - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

3SwitcheD - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

PAC-MAN Championship Edition DX+ - Edycja

kup w sklepie

PC 54,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz