The Harvest [PC]

Utrzymana w konwencji science-fiction gra z gatunku action-RPG. W odległej przyszłości Ziemia zaatakowana zostaje przez rasę obcych – The Harvesters, którzy wykorzystują ludzi i zwierzęta jako materiał do produkcji cyborgów. Opór najeźdźcom z kosmosu stawiają siły Global Defense Force. Gracz kieruje poczynaniami członka oddziału GDF wysłanego z niebezpieczną misją. Gra stworzona została przez studio Luma Arcade.

wersja językowa:
angielska

The Harvest data premiery gry na PC:

25 października 2013 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

gry podobne do The Harvest:

Fallout 2
The Fall: Last Days of Gaia
Starship Troopers: Żołnierze Kosmosu

RPG, science fiction, hack'and'slash, widok izometryczny, na 2 osoby, kooperacja, RPG akcji

The Harvest to dzieło niezależnego studia Luma Arcade, specjalizującego się głównie w produkcjach adresowanych na smartfony (Bladeslinger, Core i inne). gra stworzona została z myślą o fanach science-fiction.

Akcja gry toczy się w odległej przyszłości. Ziemia zaatakowana zostaje przez agresywną rasę obcych, zwanych Harvesterami. Najeźdźcy pragną wykorzystać ludzi i zwierzęta do produkcji bezwzględnych cyborgów. Wiele lat później niedobitki Ziemian, zjednoczone pod sztandarem organizacji Global Defense Force, wciąż stawiają opór przybyszom z Kosmosu. Jeden ze zmechanizowanych oddziałów piechoty GDF skierowany zostaje do zrujnowanego miasta, gdzie niegdyś mieściła się baza wojskowa.

Jak przystało na grę z gatunku action-RPG, The Harvest łączy dynamiczne sekwencje walki z eksplorowaniem lokacji, rozwijaniem atrybutów postaci oraz tłem fabularnym. Bohaterowie kontrolowani przez graczy dysponują futurystycznymi kombinezonami bojowymi, których uzbrojenie i wyposażenie modyfikować można dzięki zdobywanym podzespołom.

Twórcy The Harvest zadbali o emocjonujące starcia z hordami przeciwników oraz wymagające zastosowania odpowiedniej taktyki pojedynki z bossami plansz. Uzupełnieniem trybu jednoosobowego jest możliwość zabawy w kooperacji z drugim graczem na wspólnym ekranie. System sterowania dostosowany został do obsługi za pomocą gamepadów.

Od strony wizualnej The Harvest wyraźnie wskazuje na smartfonowy rodowód gry, która odstaje jakością trójwymiarowej oprawy graficznej od standardów współczesnych produkcji AAA.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium III 1 GHz, 512 MB RAM, karta graficzna (zgodna z DirectX 9.0c), 500 MB HDD, Windows XP/Vista/7

Koyotl

Koyotl

Zagraj za Darmo!

Aion

Aion

Zagraj za Darmo!

The Elder Scrolls Online: Gold Edition - PC - 148,90 zł

kup w sklepie

PC 148,90 zł

King's Bounty: Wojownicza Księżniczka - PC - 65,90 zł

kup w sklepie

PC 65,90 zł

The Elder Scrolls Online: Gold Edition - PC - 133,93 zł

promocja

PC 133,93 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
07.06.2014 15:57
Vlad Tepes
29
Centurion

Kiepska grafika, kiepski rozwój postaci (a właściwie jego brak), monotonia i nuda. Grę ukończyłem na 1st poziomie, w jakieś 6-7h i nie ma mowy, bym grał dalej w new game + na następnych poziomach, ale fascynatom H'n'S mogę polecić ze względu na inne spojrzenie na rozgrywkę, w stosunku do gier z wyższej pułki. Cena na Allegro do tego również zachęca.

07.06.2014 16:07
odpowiedz
Vlad Tepes
29
Centurion
4.0

Grę oceniam na 4/40...