Cut the Rope [PC]

Konwersja jednej z najpopularniejszych gier dostępnych na urządzeniach mobilnych (iOS, Android, BlackBerry). W produkcji karmimy zielonego zwierzaka słodyczami, zazwyczaj wiszącymi nad jego głową. Zabawa polega na przecinaniu lin, dmuchaniu powietrzem i nie tylko.

wersja językowa:
angielska

Cut the Rope data premiery gry na PC:

22 marca 2013 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

22 marca 2013 ( premiera w USA )

gry podobne do Cut the Rope:

Worms Reloaded
Angry Birds Star Wars
Angry Birds

Logiczne, elementy zręcznościowe

Cut the Rope to zręcznościowa gra logiczna, stworzona przez studio ZeptoLab, znane głównie posiadaczom urządzeń mobilnych. Jest to pierwsza produkcja tego dewelopera, która trafiła na konsole i komputery PC.

Fabuła opowiada o zielonym zwierzaku, przysłanym w paczce do naszego domu. Nie mając żadnego wyjścia, musimy się nim zaopiekować. Problem w tym, że milutki stworek jest wiecznie głodny, a jedynym pożywieniem, które potrafi przełknąć, są słodycze. Naszym zadaniem jest więc nieustanne karmienie wesołej istoty.

Rozgrywka łączy w sobie cechy gier logicznych z elementami zręcznościowymi. Gracz musi rozwiązywać zagadki, polegające na odpowiednim przecinaniu lin, na których zawieszone są słodycze. Należy to robić w ten sposób, by cukierek wpadł do pyska stworka. Często konieczne jest także omijanie rozmaitych przeszkód i pułapek. W tym celu należy, np. wykorzystywać bańki powietrza lub dmuchać, by jedzenie nie zderzyło się z przeszkodą.

Cut the Rope oferuje wiele poziomów, podzielonych ze względu na lokację i stopień trudności. Każdy kolejny układ obfituje w nowe rozwiązania i możliwości, dzięki czemu stosunkowo prosta rozgrywka szybko się nie nudzi. Uwagę przykuwa także zabawna, dwuwymiarowa oprawa graficzna, która jest przyjemna dla oczu i ciekawa stylistycznie.

Produkcja pierwotnie zadebiutowała na urządzeniach mobilnych działających pod kontrolą systemu operacyjnego iOS. W późniejszym czasie została przeniesiona na inne platformy. Dostępna jest także wersja przeglądarkowa na oficjalnej stronie gry.

Tryb gry: single player  

The Mighty Quest for Epic Loot

The Mighty Quest for Epic Loot

Zagraj za Darmo!

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

Ghost Cleaner - PC - 18,90 zł

kup w sklepie

PC 18,90 zł

Transcripted - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

PAC-MAN Championship Edition DX+ - Edycja

kup w sklepie

PC 54,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz