LEGO Legends of Chima Online [WWW]

LEGO Legends of Chima Online to opracowana przez zespół Warner Bros. Montreal przeglądarkowa gra MMO, łącząca elementy RPG i strategii ekonomicznej. Zadaniem gracza jest zarządzanie niewielką osadą, jak również kierowanie bohaterami udającymi się na liczne przygody.

wersja językowa:
angielska

LEGO Legends of Chima Online data premiery gry na WWW:

prace wstrzymane ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

prace wstrzymane ( Europejska premiera PAL )

prace wstrzymane ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do LEGO Legends of Chima Online:

Drakensang Online
BattleForge
KingsRoad

RPG, MMORPG, elementy RPG, elementy strategiczne

LEGO Legends of Chima Online to gra MMORPG osadzona w świecie słynnego producenta klocków. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Warner Bros. Montreal.

Akcja gry toczy się w fantastycznej krainie Chima zaprojektowanej jako nowa linia klocków LEGO. Uniwersum to zainspirowane zostało mitologią chińską i kostiumowymi filmami kung-fu. Świat zamieszkują człekokształtne zwierzęta, które podzielono na jedenaście plemion, takich jak Lwy, Krokodyle, Goryle czy Nosorożce.

W LEGO Legends of Chima Online gracze wcielają się w dowódcę niewielkiej osady. Jego zadaniem jest gromadzenie surowców i stawianie nowych budynków. Każda struktura zapewnia inne bonusy. Poza warstwą strategiczną gra posiada również płaszczyznę RPG. Rozwój wioski umożliwia zwiększanie potencjału bojowego bohatera, wyposażanie go w nowe uzbrojenie i pancerze oraz uczenie go coraz potężniejszych umiejętności. Wszystko to przydaje się podczas misji, w trakcie których udajemy się walczyć z wrogami i niszczyć struktury wrogich frakcji. System walki jest w dużym stopniu zręcznościowy i przypomina produkcje typu hack-n-slash. Bohaterowie noszą zawsze dwie sztuki broni, zaś do każdej z nich przypisany jest oddzielny klawisz myszki.

Rozgrywkę w LEGO Legends of Chima Online cechuje spora swoboda. Nie ma tutaj sztywno narzuconych klas i gracze mogą swobodnie kształtować własnego bohatera, samodzielnie wybierając jaki zestaw umiejętności oraz ekwipunek będzie posiadał. Dodatkową atrakcją jest system rzemiosła, pozwalający na tworzenie własnych przedmiotów. Gra zachęca do rozgrywek kooperacyjnych, ale można się również bawić samotnie.

Tryb gry: massive online multiplayer  
Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 18 głosów czytelników.  

Koyotl

Koyotl

Zagraj za Darmo!

Aion

Aion

Zagraj za Darmo!

One Piece Pirate Warriors 3 - WWW - 128,90 zł

kup w sklepie

PC 128,90 zł

Europa Universalis IV: Mare Nostrum Content Pack - WWW - 18,50 zł

kup w sklepie

PC 18,50 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
04.12.2013 11:18
Raistand
83
Legend