Symulator Transportu Ciężkiego 2 [PC]

Heavyweight Transport Simulator 2. Symulator Transportu Ciężkiego 2 jest sequelem wydanej w 2010 roku gry symulacyjnej autorstwa studia deweloperskiego firmy UIG Entertainment. Gracz ponownie ma okazję zająć się planowaniem tras i przewożeniem ciężkich ładunków, mając do dyspozycji nowoczesne ciągniki siodłowe oraz wiele rodzajów specjalistycznych naczep.

wersja językowa:
z polskimi napisami

Symulator Transportu Ciężkiego 2 data premiery gry na PC:

09 listopada 2012 ( światowa data premiery )

20 listopada 2012 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Heavyweight Transport Simulator 2:

Fire Department 3
Symulator lotniskowej straży pożarnej
Disaster Response Unit: THW Simulator

Symulacje, samochodowe, ciężarówki, transport

Symulator Transportu Ciężkiego 2 to gra symulacyjna z elementami strategicznymi. Tytuł wyprodukowany został przez firmę UIG Entertainment z myślą o mniej wymagającej części miłośników ciężarówek i szeroko rozumianego transportu wielkogabarytowego.

Podobnie jak w pierwowzorze z 2010 roku, gracz wciela się w rolę kierowcy TIR-a i zarazem szefa firmy zajmującej się przewożeniem kłopotliwych ładunków. Do jego zadań należy zaplanowanie trasy przejazdu z uwzględnieniem rozmaitych ograniczeń spotykanych na drogach oraz aspektów ekonomicznych (koszty paliwa, czas itd.), dobranie odpowiedniego ciągnika i naczepy, załadunek, a następnie wykonanie zlecenia.

Deweloperzy zadbali o sporą różnorodność i rosnący stopień trudności zadań, z jakimi należy się zmierzyć w trakcie zabawy. Gracze muszą wykazać się m.in. zmysłem logistycznym i precyzją w operowaniu ciężkim sprzętem (np. dźwigiem) oraz refleksem w reagowaniu na rozmaite sytuacje drogowe. Zastosowany model jazdy cechuje się dużymi uproszczeniami, jednak z zachowaniem podstawowych praw fizyki, które mają wpływ na sposób prowadzenia pojazdu.

W warstwie audiowizualnej Symulator Transportu Ciężkiego 2 nie odbiega poziomem wykonania od podobnych produkcji firmy UIG Entertainment. Trójwymiarowe środowisko graficzne nie grzeszy przesadną urodą i szczegółowością. Na uwagę zasługuje jednak wykorzystanie autentycznych marek i modeli ciężarówek w grze.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 DVD   Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 GT lub lepsza), 1 GB HDD, Windows XP/Vista/7

World of Tanks

World of Tanks

Zagraj za Darmo!

My Little Farmies

My Little Farmies

Zagraj za Darmo!

Construction Simulator 2015 Gold PL - PC - 67,90 zł

kup w sklepie

PC 67,90 zł

Train Simulator 2017 - Symulator Pociągu 2017 PL - PC - 58,90 zł

kup w sklepie

PC 58,90 zł

Polska Farma 2017 PL  - PC - 58,90 zł

kup w sklepie

PC 58,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
15.05.2016 10:46
Pan New Vegas
5
Junior

Pierwszy!

29.05.2016 14:02
odpowiedz
Rafol20
1
Legionista

Słabe grafika nie polecam , pojazdy nawet mogą być plus to że dużo różnych ładunków do przewożenia reszta masakra ocena 3/10