Symulator maszyn budowlanych 2012 [PC]

Baumaschinen Simulator 2012. Symulator maszyn budowlanych 2012 to gra symulacyjna wyprodukowana przez niemieckie studio Visual Imagination Software. Gracz może spróbować swoich sił w kabinie operatora rozmaitych pojazdów i urządzeń budowlanych, w tym m.in. koparki, spychacza, betoniarki oraz dźwigu. Twórcy przygotowali ponad 50 wyzwań budowlanych, z jakimi można zmierzyć się w trakcie zabawy.

wersja językowa:
z polskimi napisami

Symulator maszyn budowlanych 2012 data premiery gry na PC:

24 stycznia 2012 ( światowa data premiery )

19 października 2012 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Baumaschinen Simulator 2012:

Symulator Dźwigu
Symulator kopalni 2012
Symulator złomowiska

Symulacje, budowlane, maszyny i urządzenia

Symulator maszyn budowlanych 2012 należy do cieszącego się sporą popularnością gatunku symulacji pracy z użyciem ciężkiego sprzętu mechanicznego. Produkcja powstała w studiu Visual Imagination Software, znanym z takich tytułów jak Symulator lotniskowej straży pożarnej oraz Symulator usuwania skażeń.

Gracz wciela się w rolę budowlańca, któremu nie obce są różnego rodzaju prace związane z zagospodarowywaniem terenu, naprawą nawierzchni drogowych czy wznoszeniem obiektów budowlanych. Do jego dyspozycji oddano też szeroki asortyment pojazdów i maszyn – od ciężarówek i koparek, po betoniarki, spychacze oraz dźwigi.

Twórcy zadbali o sporą różnorodność dostępnych zleceń. W trakcie zabawy można zmierzyć się z ponad 50 zadaniami obejmującymi np. remont drogi, przygotowanie wykopu pod fundamenty, transport gruzu, czy zmontowanie elektrowni wiatrowej. Zgodnie z często powielanym schematem, kampania główna wzbogacona została o elementy strategii ekonomicznej, w której gracz musi zarządzać niewielką firmą.

Jakość wykonania Symulatora maszyn budowlanych 2012 nie odbiega od standardów wcześniejszych niskobudżetowych gier studia Visual Imagination Software. Deweloperzy ponownie wykorzystali autorski silnik graficzny, który generuje trójwymiarowe, choć złożone ze stosunkowo prostych i mało szczegółowych modeli otoczenie.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 CD   Cena gry w dniu premiery: 39,99 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Core 2 Duo 3 GHz, 2 GB RAM, karta graficzna 512 MB RAM (GeForce 8800 GT lub lepsza), 1 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Arena Mody

Arena Mody

Zagraj za Darmo!

AirRivals

AirRivals

Zagraj za Darmo!

Euro Truck Simulator 2: Ekspansja Polska  - PC - 36,90 zł

kup w sklepie

PC 36,90 zł

Euro Truck Simulator 2 - PC - 47,90 zł

kup w sklepie

PC 47,90 zł

Train Simulator 2017 - Symulator Pociągu 2017 PL - PC - 58,90 zł

kup w sklepie

PC 58,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz