Bubble Witch Saga [WWW]

Gra przeglądarkowa typu bust-a-move z wiedźmami w roli głównej. Sterujemy kolorowymi bąbelkami unoszącymi się z ogromnego kotła i próbujemy trafić nimi w inne o tym samym kolorze, co powoduje ich usunięcie z planszy. W zależności od osiągniętych wyników dostajemy gwiazdki, które pozwalają na odblokowanie kolejnych poziomów.

wersja językowa:
angielska

Bubble Witch Saga data premiery gry na WWW:

25 czerwca 2012 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

gry podobne do Bubble Witch Saga:

Worms
Angry Birds: Friends
Bubble Witch 2 Saga

Logiczne, casual, bust-a-move

Bubble Witch Saga to kolejny przedstawiciel gier typu bust-a-move stworzony przez specjalizujące się w tytułach przeglądarkowych studio King.com. Twórcy wprowadzili pewne urozmaicenia do klasycznej mechaniki oraz umieścili w swojej produkcji wiedźmy stosując lekko mroczną stylistykę.

Podstawowym zadaniem gracza jest oczyszczenie planszy z różnokolorowych bąbelków. W tym celu konieczne jest wystrzeliwanie baniek znajdujących się na dole ekranu w taki sposób, aby trafiały w inne o tej samej barwie, co w efekcie spowoduje, że zostaną usunięte z planszy. Etap kończy się, gdy uda nam się pozbyć ich wszystkich. Rzędy bąbelków powoli przesuwają się w dół, więc na graczu ciąży presja jak najszybszego wykonywania ruchów.

Dla urozmaicenia rozgrywki twórcy wprowadzili stojące na dole kociołki o różnych rozmiarach. Odczepione bąbelki spadają do nich, zapewniając dodatkową premię punktową w zależności od wielkości i położenia danego pojemnika. Oprócz tego na ekranie stopniowo pojawiają się pajączki stanowiące dodatkowe przeszkody dla opadających bąbelków i w efekcie zmieniają tor ich lotu.

Przebieg kampanii ukazano w formie mapy krainy z rozmieszczonymi na niej poszczególnymi etapami. Za każde zwycięstwo otrzymujemy określoną liczbę gwiazdek w zależności od osiągniętej liczby punktów. Są one niezbędne do odblokowania kolejnych plansz. W przypadku porażki tracimy jeden z pięciu punktów energii, które regenerują się z czasem. Możemy również odnowić je za pomocą systemu mikropłatności. Podobnie wygląda sytuacja, gdy chcemy wykupić dodatkowe power-upy ułatwiające zabawę.

Bubble Witch Saga posiada przyjemną dla oka, rysunkową oprawę graficzną. Widoczne w trakcie rozgrywki tło zależy od aktualnego miejsca na mapie krainy.

Tryb gry: single player  

The Mighty Quest for Epic Loot

The Mighty Quest for Epic Loot

Zagraj za Darmo!

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

Football Manager 2017 PL + BONUS! - WWW - 169,99 zł

kup w sklepie

PC 169,99 zł

Battlefield 1 PL + Steelbook - WWW - 164,90 zł

kup w sklepie

PC 164,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz