Dragon City [WWW]

Społecznościowy symulator hodowli smoków. Obejmujemy kontrolę nad czterema wyspami zawieszonymi w powietrzu i staramy się zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju tych legendarnych istot. Z czasem krzyżujemy gatunki łącząc smoki reprezentujące różne żywioły, dzięki czemu otrzymujemy unikatowych wychowanków zdolnych do walki z innymi graczami.

wersja językowa:
angielska

Dragon City data premiery gry na WWW:

01 maja 2012 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

01 maja 2012 ( Europejska premiera PAL )

01 maja 2012 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do Dragon City:

Wiedźmin: Versus
Marvel: Avengers Alliance
Pockie Ninja II Social

Symulacje, fantasy, casual, PvP, facebook

Dragon City to gra przeglądarkowa stanowiąca połączenie klasycznych simów znanych z serwisu facebook z produkcjami skupiającymi się na opiekowaniu się wirtualnymi zwierzątkami. Tym razem twórcy postanowili oddać w nasze ręce najbardziej rozpoznawalne stwory z gatunku fantasy, czyli smoki.

Na początku zabawy otrzymujemy pierwsze jajo, z którego wykluwa się nasz podopieczny. Zapewniamy mu jak najlepsze warunki do egzystencji poprzez ulokowanie go na jednej z czterech latających wysp. Każda z nich cechuje się odmiennymi warunkami klimatycznymi, zależnymi od wpływu kluczowego żywiołu. Stawiamy również dodatkowe budynki zapewniające szereg korzyści.

Z czasem zdobywamy gotówkę niezbędną do zakupu kolejnych jaj. Gdy nasze smoki podrosną możemy je ze sobą krzyżować, aby osiągnąć całkiem nowe gatunki stanowiące np. połączenie mocy wody i ognia. Każdy z nich posiada kilka umiejętności bitewnych. Wykorzystujemy je w praktyce mierząc się na specjalnym stadionie ze smokami innych graczy. Za zwycięstwo otrzymujemy złoto i pewne bonusy. Obok rywalizacji PvP przygotowano również opcję odwiedzania znajomych.

W pewnym momencie zabawy pojawia się konieczność zdobycia trudno dostępnych przedmiotów, aby móc się dalej rozwijać. Możemy w tej sytuacji skorzystać z pomocy przyjaciół lub dokupić brakujące elementy płacąc prawdziwymi pieniędzmi. W przeciwnym wypadku postęp jest znacznie wolniejszy.

Gra Dragon City posiada bajkową oprawę graficzną. Wiele spośród ponad 150 dostępnych smoków zostało ukazanych w karykaturalny sposób – jeden z nich ma przykładowo na grzbiecie ociekające lawą wulkany.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Elvenar

Elvenar

Zagraj za Darmo!

Let's Hunt

Let's Hunt

Zagraj za Darmo!

Cities: Skylines Deluxe Edition - WWW - 114,90 zł

kup w sklepie

PC 114,90 zł

XCOM 2 - WWW - 164,90 zł

kup w sklepie

PC 164,90 zł

69 graczy poleca tę grę. Ostatnio:

POPEK1233

Mędrzec z Wyzimy

Silvirus

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
01.08.2013 16:24
liamg
1
Junior

Świetna gra. Szukałem trochę hacków w internecie i znalazłem to: [link] . Czy to działa?

04.08.2016 20:08
odpowiedz
POPEK1233
1
Junior

Copy and post this message 3 times to different places related to Dragon City:
Copy and post this message 3 times to different places related to Dragon City:
Copy and post this message 3 times to different places related to Dragon City: