Galaxy Life [WWW]

Gra strategiczna w klimatach science-fiction zintegrowana z serwisem społecznościowym facebook. Tworzymy kolonię zamieszkaną przez sympatycznych obcych zwanych Starlingami. Gromadzimy surowce niezbędne do budowy nowych dochodowych budynków, a także fortyfikacji niezbędnych do ochrony przed najazdami innych graczy.

wersja językowa:
angielska

Galaxy Life data premiery gry na WWW:

24 listopada 2011 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

gry podobne do Galaxy Life:

Forge of Empires
Cultures Online
Empires & Allies (2011)

Strategiczne, science-fiction, ekonomiczne, facebook, humorystyczne

Galaxy Life to społecznościowa gra strategiczna skupiająca się na rozwoju kolonii zamieszkanej przez nieziemskie istoty. Początkowo dostajemy do naszej dyspozycji zaledwie podstawowe budynki i grupkę sympatycznych kosmitów, Starlingów. Naszym zadaniem jest jak najszybsze zwiększenie populacji i przetrwanie w obliczu licznych zagrożeń. Zabawę obserwujemy w tradycyjnym rzucie izometrycznym.

To właśnie wielkość populacji ma kluczowe znaczenie dla tempa rozwoju. W celu postawienia nowych budynków konieczne jest posiadanie nie tylko określonych surowców, ale również wolnych robotników. W związku z tym pełnią oni podobną funkcję co wskaźnik energii znany z innych facebookowych produkcji. Często otrzymujemy do wykonania zróżnicowane misje zapewniające dodatkowe punkty doświadczenia lub gotówkę. Zabawę można znacznie przyspieszyć korzystając z systemu mikropłatności, zapewniającego dostęp do pewnych bonusów i unikatowych obiektów.

Istotną rolę w grze Galaxy Life pełni system bitewny. W dowolnej chwili możemy wyruszyć z naszą armią na podbój kosmosu i dokonać nalotu na kolonię innego użytkownika. Trzeba jednak pamiętać, że działa to w obie strony i jeśli nie zapewnimy odpowiedniej ochrony naszej planety, to istnieje ryzyko zrównania jej z ziemią, a to z kolei wiąże się z koniecznością poniesienia kosztów naprawy.

W związku z tym, że gra Galaxy Life jest zintegrowana z serwisem facebook możemy wymieniać się upominkami ze znajomymi, odwiedzać ich kolonie oraz tworzyć wspólnie sojusze. Nie zabrakło również opcji informowania o postępach za pośrednictwem tablicy.

Oprawa graficzna produkcji studia Digital Chocolate jest utrzymana w humorystycznej, kreskówkowej stylistyce, co podkreślają między innymi zabawne projekty Starlingów.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Sumerian City

Sumerian City

Zagraj za Darmo!

Plemiona 2

Plemiona 2

Zagraj za Darmo!

XCOM 2 Digital Deluxe Edition PL - WWW - 228,90 zł

kup w sklepie

PC 228,90 zł

Just Cause 3 - WWW - 124,90 zł

kup w sklepie

PC 124,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
06.05.2013 21:05
games master
2
Junior

gra bardzo mi się podoba, ale gram na gry.pl