Transformers Prime: The Game [WiiU]

Transformers Prime: The Game to wyprodukowana przez studio deweloperskie Now Production gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP), oparta na motywach popularnego serialu animowanego. Gracze kierują poczynaniami swoich ulubionych Autobotów, które muszą ochronić mieszkańców Ziemi przed groźnym przywódcą Deceptikonów - Megatronem i jego nową, tajną bronią. Rozgrywka łączy elementy „chodzonej” bijatyki oraz zręcznościowych wyścigów.

wersja językowa:
angielska

Transformers Prime: The Game data premiery gry na WiiU:

18 listopada 2012 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

18 listopada 2012 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do Transformers Prime: The Game:

The Amazing Spider-Man
Ben 10: Omniverse
Rise of the Guardians

Akcji, TPP, filmy, roboty, Transformers

W 2010 roku na ekranach telewizorów zagościł serial animowany Transformers: Prime. Dzieło filmowców z Hasbro Studios spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony młodych widzów, co przełożyło się na produkcję kolejnego sezonu. Równocześnie koncern Activision wyraził zainteresowanie wydaniem gry na motywach kreskówki. Deweloping wersji na konsole Nintendo Wii i Nintendo 3DS powierzono japońskiemu studiu deweloperskiemu Now Production, które w dorobku ma takie tytuły jak Bakugan: Defenders of the Core oraz We Love Katamari.

Fabuła Transformers Prime: The Game nawiązuje do wątków serialu. Gracze kierują poczynaniami ulubionych Autobotów (na czele z Optimusem Prime, Bumblebee, Arcee, Ratchetem i Bulkheadem), które razem ze swymi ludzkimi przyjaciółmi – Jackiem, Miko i Rafem muszą obronić Ziemię przed złym Megatronem i jego Deceptikonami.

Rozgrywka łączy elementy brawlera (chodzonej bijatyki) oraz sekwencje wyścigowe. Rzecz jasna nie mogło zabraknąć opcji przekształcania się Transformerów w ich różne postaci. W trakcie zabawy bohaterowie odwiedzają też szereg lokacji, doskonale znanych fanom serialu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  
Oczekiwania czytelników: 9.8 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.  

trailer #1

trailer #1 [0:56]

Materiał video z gry Transformers Prime: The Game przedstawiający walkę głównych bohaterów.

Dino Storm

Dino Storm

Zagraj za Darmo!

Nova Raider: Evolution

Nova Raider: Evolution

Zagraj za Darmo!

Mensa Academy - WiiU - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Family Party 30 Great Games: Obstacle Arcade - WiiU - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz