Real Boxing [PS Vita]

Real Boxing to sportowa bijatyka wyprodukowana przez polskie studio deweloperskie Vivid Games i przeznaczona dla użytkowników smartfonów oraz konsoli PlayStation Vita. Gracze mają okazję spróbować swoich sił w pojedynkach na wirtualnym ringu. Gra wykorzystuje możliwości silnika Unreal Engine 3, a do jej atutów należą zaawansowane animacje 3D wykonane przez specjalistów z firmy Dash Dot Creations.

wersja językowa:
angielska

Real Boxing data premiery gry na PSV:

27 sierpnia 2013 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

27 sierpnia 2013 ( Europejska premiera PAL )

27 sierpnia 2013 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do Real Boxing:

Severed
Supremacy MMA: Unrestricted
Reality Fighters

Sportowe, boks

Real Boxing to odpowiedź firmy Vivid Games na popularność takich bokserskich serii jak Fight Night. W przeciwieństwie do źródeł inspiracji, gra polskich deweloperów od początku tworzona była z myślą o urządzeniach mobilnych, w tym smartfonach oraz przenośnej konsoli PlayStation Vita.

Zgodnie z tytułem w Real Boxing gracze mają okazję stanąć do walki na wirtualnym, bokserskim ringu. Gra oferuje kilka wariantów zabawy, w tym tryb kariery, szybkie pojedynki z komputerową sztuczną inteligencją, a także możliwość rywalizacji z żywymi przeciwnikami w multiplayerze.

Tytuł wyróżnia się dopracowaną warstwą audio-wizualną. Real Boxing bazuje na popularnym silniku Unreal Engine 3, a zaawansowane animacje ruchu bokserów stworzone zostały z wykorzystaniem technologii motion capture (nagrania odbywały się w nowoczesnych studiach podkrakowskiej firmy Alvernia Studios).

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  
Oczekiwania czytelników: 8.8 / 10 na podstawie 19 głosów czytelników.  

Real Boxing trailer

Real Boxing trailer [1:51]

Zwiastun gry Real Boxing, sportowej bijatyki wyprodukowanej przez polskie studio deweloperskie Vivid Games. Tytuł wykorzystuje możliwości silnika Unreal Engine 3, zaś zaawansowane animacje 3D zostały wykonane przez firmę Dash Dot Creations.

komentarze czytelników


rafa_mar  2012-08-23 - 14:33

ja szczerze mówiac uważam ze to jedna z bardziej obiecujacych gier w tym roku i czekam na premiere, zwłaszcza na vite. skoro tak szumnie ogłaszają to jako najbardziej zaawansowaną technicznie polską grę to liczę na to że faktycznie wbije w fotel. jak dobrze pamiętam palce w tym maczają dash dot i alvernia także poprzeczka wysoko... no nic, pozostaje czekać i na razie zadowalać się screenami i teaserem

Szponix  2013-04-29 - 10:31

Unreal Engine 3? Mortal Kombat pokazał jak vita sobie radzi z tym silnikiem. Tu będzie podobnie. Muszą tak zrobić, aby gra nie 'chrupała'. Oczywiście mocnym kosztem wyglądu. Jeśli chodzi o oprawę audiowizualną - nie ma się co napalać (w wersji na vitę).

Popielny  2013-10-20 - 13:29

Gierka odnosi sukces a tu taka cisza?:) Pogrywa ktoś?