Real Boxing [PS Vita]

Real Boxing to sportowa bijatyka wyprodukowana przez polskie studio deweloperskie Vivid Games i przeznaczona dla użytkowników smartfonów oraz konsoli PlayStation Vita. Gracze mają okazję spróbować swoich sił w pojedynkach na wirtualnym ringu. Gra wykorzystuje możliwości silnika Unreal Engine 3, a do jej atutów należą zaawansowane animacje 3D wykonane przez specjalistów z firmy Dash Dot Creations.

wersja językowa:
angielska

Real Boxing data premiery gry na PSV:

27 sierpnia 2013 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

27 sierpnia 2013 ( Europejska premiera PAL )

27 sierpnia 2013 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do Real Boxing:

Severed
Reality Fighters
Supremacy MMA: Unrestricted

Sportowe, boks

Real Boxing to odpowiedź firmy Vivid Games na popularność takich bokserskich serii jak Fight Night. W przeciwieństwie do źródeł inspiracji, gra polskich deweloperów od początku tworzona była z myślą o urządzeniach mobilnych, w tym smartfonach oraz przenośnej konsoli PlayStation Vita.

Zgodnie z tytułem w Real Boxing gracze mają okazję stanąć do walki na wirtualnym, bokserskim ringu. Gra oferuje kilka wariantów zabawy, w tym tryb kariery, szybkie pojedynki z komputerową sztuczną inteligencją, a także możliwość rywalizacji z żywymi przeciwnikami w multiplayerze.

Tytuł wyróżnia się dopracowaną warstwą audio-wizualną. Real Boxing bazuje na popularnym silniku Unreal Engine 3, a zaawansowane animacje ruchu bokserów stworzone zostały z wykorzystaniem technologii motion capture (nagrania odbywały się w nowoczesnych studiach podkrakowskiej firmy Alvernia Studios).

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  
Oczekiwania czytelników: 8.8 / 10 na podstawie 19 głosów czytelników.  

zwiastun na premierę

zwiastun na premierę [0:59]

Zwiastun na premierę gry Real Boxing, sportowej produkcji traktującej o boksie.

SoccerStar

SoccerStar

Zagraj za Darmo!

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 - PSV - 19,90 zł

kup w sklepie

Vita 19,90 zł

Football Manager 2014 Classic - PSV - 19,90 zł

kup w sklepie

Vita 19,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
23.08.2012 14:33
rafa_mar
7
Junior

ja szczerze mówiac uważam ze to jedna z bardziej obiecujacych gier w tym roku i czekam na premiere, zwłaszcza na vite. skoro tak szumnie ogłaszają to jako najbardziej zaawansowaną technicznie polską grę to liczę na to że faktycznie wbije w fotel. jak dobrze pamiętam palce w tym maczają dash dot i alvernia także poprzeczka wysoko... no nic, pozostaje czekać i na razie zadowalać się screenami i teaserem

29.04.2013 10:31
odpowiedz
Szponix
3
Junior

Unreal Engine 3? Mortal Kombat pokazał jak vita sobie radzi z tym silnikiem. Tu będzie podobnie. Muszą tak zrobić, aby gra nie 'chrupała'. Oczywiście mocnym kosztem wyglądu. Jeśli chodzi o oprawę audiowizualną - nie ma się co napalać (w wersji na vitę).

20.10.2013 13:29
odpowiedz
Popielny
85
Grand

Gierka odnosi sukces a tu taka cisza?:) Pogrywa ktoś?