Hotel Transylvania [3DS]

Hotel Transylvania to przygodowa gra akcji, która powstała na bazie animowanej komedii pod tym samym tytułem, stworzonej przez Sony Pictures Animation. W trakcie zabawy przemierzamy liczne, różnorodne lokacje, rozwiązujemy zagadki oraz walczymy z potężnymi bossami.

wersja językowa:
angielska

Hotel Transylvania data premiery gry na 3DS:

25 września 2012 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

26 października 2012 ( Europejska premiera PAL )

25 września 2012 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do Hotel Transylvania:

SpongeBob SquigglePants
Turbo: Super Stunt Squad
Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów: Arktyczne Igrzyska

Akcji, filmy animowane, elementy przygodowe

Hotel Transylvania to przygodowa gra akcji, która powstała na bazie animowanej komedii pod tym samym tytułem, stworzonej przez Sony Pictures Animation. Tworzeniem tytułu zajęło się studio Way Forward Technologies, specjalizujące się w grach przeznaczonych na przenośne konsole. Na swoim koncie ma takie produkcje jak Batman: The Brave and the Bold czy Shantae: Risky's Revenge.

Tytułowy Hotel Transylvania to luksusowy kurort dla potworów, gdzie mogą żyć bez konieczności spotykania nękających ich ludzi. Fabuła produkcji rozpoczyna się w pewien weekend, kiedy właściciel resortu, Dracula, zaprosił swoich najlepszych przyjaciół (m.in. Frankensteina z żoną, Niewidzialnego Człowieka i rodzinę wilkołaków) na przyjęcie z okazji 118 urodzin jego córki, Mavis. Radosny nastrój świętowania zmienił się, gdy do drzwi hotelu zapukał pewien nieznajomy wędrowiec i zapoznał się z córką nadopiekuńczego wampira.

Twórcy zadbali o dużą liczbę różnorodnych lokacji, a także o liczne zagadki, przy których trzeba wysilić szare komórki. Wielbiciele akcji na pewno zainteresują się częstymi potyczkami z monstrualnymi bossami.

Tryb gry: single player  

Dragon Knight

Dragon Knight

Zagraj za Darmo!

Dark Orbit

Dark Orbit

Zagraj za Darmo!

Family Party 30 Great Games: Obstacle Arcade - 3DS - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Mensa Academy - 3DS - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz