Offensive Combat [WWW]

Offensive Combat to rozgrywany z poziomu przeglądarki sieciowy FPS. Autorzy wykorzystali model darmowy uzupełniony o dobrowolne mikropłatności. Gra koncentruje się na trybie mulitplayer, w ramach którego rywalizujemy z graczami z całego świata.

wersja językowa:
angielska

Offensive Combat data premiery gry na WWW:

prace wstrzymane ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

gry podobne do Offensive Combat:

Dead Frontier

Akcji, zagraj za darmo, FPS

Offensive Combat to gra FPS oparta na modelu darmowym z mikropłatnościami. Jest to debiutancki projekt niezależnego studia U4iA Games. Pracujący tam ludzie nie są jednak amatorami. Firmę założyło dwóch byłych pracowników firmy Activision - Dusty Welch oraz Chris Archer, którzy wcześniej pracowali nad takimi seriami jak m.in. Call of Duty, Doom, Guitar Hero, Spider-Man czy Tony Hawk’s Pro Skater.

Gra jest strzelanką, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Autorzy nie zawracali sobie głowy trybem dla pojedynczego gracza i zamiast tego skoncentrowali się wyłącznie na rozgrywkach wieloosobowych.

Offensive Combat powstało na silniku Unity i w całości rozgrywane jest z poziomu przeglądarki. Gra posiada również edycje na smartfony oraz tablety i wszystkie wersje są ze sobą ściśle zintegrowane. Dzięki temu że posiadacze różnych sprzętów mogą rywalizować na tych samych serwerach.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Offensive Combat pierwszy trailer

Offensive Combat pierwszy trailer [1:10]

Pierwszy trailer gry Offensive Combat - sieciowego FPS rozgrywanego z poziomu przeglądarki.

komentarze czytelników


Frenu  2013-08-07 - 14:22

Gra warta polecenia :P