Offensive Combat WWW

Offensive Combat to rozgrywany z poziomu przeglądarki sieciowy FPS. Autorzy wykorzystali model darmowy uzupełniony o dobrowolne mikropłatności. Gra koncentruje się na trybie mulitplayer, w ramach którego rywalizujemy z graczami z całego świata.

Akcji, zagraj za darmo, FPS.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Offensive Combat | WWW

Prace nad grą Offensive Combat na WWW zostały wstrzymane i nie będą kontynuowane

WWW
Okładka Offensive Combat (WWW)
Offensive Combat

Offensive Combat to gra FPS oparta na modelu darmowym z mikropłatnościami. Jest to debiutancki projekt niezależnego studia U4iA Games. Pracujący tam ludzie nie są jednak amatorami. Firmę założyło dwóch byłych pracowników firmy Activision - Dusty Welch oraz Chris Archer, którzy wcześniej pracowali nad takimi seriami jak m.in. Call of Duty, Doom, Guitar Hero, Spider-Man czy Tony Hawk’s Pro Skater.

Gra jest strzelanką, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Autorzy nie zawracali sobie głowy trybem dla pojedynczego gracza i zamiast tego skoncentrowali się wyłącznie na rozgrywkach wieloosobowych.

Offensive Combat powstało na silniku Unity i w całości rozgrywane jest z poziomu przeglądarki. Gra posiada również edycje na smartfony oraz tablety i wszystkie wersje są ze sobą ściśle zintegrowane. Dzięki temu że posiadacze różnych sprzętów mogą rywalizować na tych samych serwerach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 9.1 / 10 na podstawie 16 głosów czytelników.

Gry podobne do Offensive Combat

Wymagania wiekowe Offensive Combat

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Weterani z Activision zapowiedzieli darmowego FPS-a Offensive Combat
Weterani z Activision zapowiedzieli darmowego FPS-a Offensive Combat

wiadomość17 maja 2012

Założone przez byłych pracowników firmy Activision studio U4iA Games zapowiedziało sieciowego FPS-a Offensive Combat. Gra wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
07.08.2013 14:22
Frenu
1
Junior

Gra warta polecenia :P