Thundercats [DS]

Oparta na podstawie odświeżonej wersji popularnego serialu animowanego z lat osiemdziesiątych zręcznościowa gra akcji 2D, w której głównym celem jest pokonanie zastępów wroga i dobrnięcie do końca kolejnych etapów.

wersja językowa:
angielska

Thundercats data premiery gry na NDS:

30 października 2012 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

02 listopada 2012 ( Europejska premiera )

30 października 2012 ( premiera w USA )

gry podobne do Thundercats:

New Super Mario Bros.
Castlevania: Dawn of Sorrow
Yoshi's Island 2

Zręcznościowe, platformówki, seriale animowane, 2D

W związku z premierą odświeżonej wersji animacji Thundercats, studio Aspect Digital, tworzące nowe tytuły od kilkunastu lat i mające ogromne doświadczenie na polu produkcji na konsole przenośne, przygotowało grę związaną z serialem. Thundercats jest efektowną i nastawioną na walki bronią białą zręcznościówką 2D.

Fabuła opowiada o ataku armii gadów na planetę Thundera, którą zamieszkują humanoidalne koty zwane ThunderCats. Główny bohater, Lion-O, wraz ze swoimi kompanami - Tygrą, Cheetarą, Panthro oraz Wily Katem i Wily Kitem - staje do walki z okrutnym Mumm-Ra i jego wiernymi oddziałami.

Schemat zabawy nie odbiega od kanonu, który zdobył popularność już w latach osiemdziesiątych XX wieku. Kamera ukazuje akcję z perspektywy 2D, a zadaniem gracza jest pokonać kolejne etapy nieustannie biegnąc ku prawej krawędzi ekraniku konsoli. Na drodze graczy stają dziesiątki oponentów, którzy stosują rozmaite techniki i mają swoje mocne oraz słabe strony. Każdy pokonany wróg zostawia bonusy, które odnawiają zdrowie Liona-O lub pozwalają mu ładować specjalny pasek. Po jego napełnieniu możliwe jest wykorzystanie magicznej mocy posiadanych ostrzy. Dodatkowo, heros może przyzywać na pomoc swoich przyjaciół, którzy wspierają go posiadanymi zdolnościami.

Gra jest bardzo blisko związana z serialem Thundercats. Twórcy umieścili w niej znajome fanom animacji melodie i głosy postaci, a przedstawiona historia nawiązuje do tej prezentowanej na ekranach telewizorów.

Tryb gry: single player  

zwiastun na premierę

zwiastun na premierę [0:15]

Materiał video z gry Thundercats przygotowany na premierę tej produkcji.

War Thunder

War Thunder

Zagraj za Darmo!

World of Tanks

World of Tanks

Zagraj za Darmo!

Don King Presents: Prizefighter Boxing - NDS - 115,90 zł

kup w sklepie

NDS 115,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz