Inazuma Eleven 2: Firestorm [DS]

Kolejna odsłona niezwykłej serii, w których mecze piłki nożnej przeplatają się z prostą rozgrywką RPG. Obok walki na boisku gra pozwala podróżować po Japonii, aby skompletować idealną kadrę zespołu i odpowiednio przygotować ją przed ostateczną potyczką z głównym rywalem. Alias: Inazuma Eleven 2: Blizzard.

wersja językowa:
angielska

Inazuma Eleven 2: Firestorm data premiery gry na NDS:

09 października 2009 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

16 marca 2012 ( Europejska premiera )

30 maja 2012 ( premiera w USA )

gry podobne do Inazuma Eleven 2: Firestorm:

Inazuma Eleven
Football Academy
Football Director DS

Sportowe, piłka nożna, elementy RPG, sport

Inazuma Eleven 2: Firestorm i Inazuma Eleven 2: Blizzard pojawiły się w Japonii w 2009 roku. Po kilku latach zostały przetłumaczone i wydane w Europie i Stanach Zjednoczonych. Tytuł rozwija pomysły z oryginalnej produkcji z 2008 roku i łączy w sobie elementy RPG, znane choćby z serii Pokemon, ze zręcznościową piłką nożną.

Głównym bohaterem gry jest utalentowany bramkarz Mark Evans, który broni barw szkolnej drużyny Raimon Junior High School. Kiedyś wygrał z nią prestiżowy turniej Football Frontier. Pewnego dnia placówka zostaje zaatakowana przez tajemniczą Alius Academy, której przedstawiciele postanowili wykorzystać rozgrywki piłki nożnej do zniszczenia wszystkich szkół w Japonii. Mark wraz z przyjaciółmi postanawia ich powstrzymać. W tym celu rusza na wyprawę po całym kraju, aby znaleźć najlepszych zawodników i zbudować z nich zespół będący w stanie ograć w meczu jedenastkę Alius Academy. Historia została przedstawiona w formie licznych dialogów i animacji ukazujących najważniejsze wydarzenia.

Poruszanie się po Kraju Kwitnącej Wiśni przypomina zwiedzanie świata z serii Pokemon. Podobnie jak w tamtej grze, odwiedzamy kolejne miasta, ale zamiast stworków zbieramy piłkarzy do naszej drużyny. Walczymy też z drużynami innych szkół, aby zdobyć przydatne przedmioty lub przekonać ich zawodników do przyłączenia się do naszego klubu. Mecze toczone są w bardzo zręcznościowej formie i dość luźno trzymają się zasad prawdziwej piłki nożnej. Piłkarze mają specjalne zdolności, co sprawia że w czasie gry nie brakuje super-strzałów, szybkich sprintów i innych nierealnych akcji. Sterowanie odbywa się za pomocą stylusa poprzez wskazywanie nim kierunku biegu postaci i wybieranie dostępnych komend.

Twórcy przygotowali kilkuset zawodników, których możemy zrekrutować, w tym także po 150 przeznaczonych wyłącznie dla wersji Firestorm i Blizzard. Gracze mają możliwość bawić się także z żywym przeciwnikiem z wykorzystaniem połączenia Wi-Fi. Możliwe jest także transferowanie piłkarzy pomiędzy użytkownikami konsoli.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

11Legends

11Legends

Zagraj za Darmo!

Grand Prix Racing Online

Grand Prix Racing Online

Zagraj za Darmo!

Don King Presents: Prizefighter Boxing - NDS - 115,90 zł

kup w sklepie

NDS 115,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
17.11.2013 23:04
@@@@MikruS$@@@@
2
Legionista

fajna gierka można w nią grać długimi godzinami i nadal jest co robic :D

07.02.2016 16:15
odpowiedz
iOskarpl
1
Junior

Lepsza niż jedynka. Dosyć fajna część