Scooby-Doo! Pierwsze Strachy [PC]

Scooby-Doo! First Frights. Gra przygodowo-zręcznościowa, w której śledzimy losy Scooby'ego i jego przyjaciół. W trakcie zabawy odwiedzamy cztery nawiedzone lokacje, między innymi stare zamczysko i pokład statku widmo, rozwiązując zagadki i próbując zdemaskować złoczyńców.

wersja językowa:
polska i angielska

Scooby-Doo! Pierwsze Strachy data premiery gry na PC:

25 listopada 2011 ( światowa data premiery )

25 listopada 2011 ( data wydania w Polsce )

25 listopada 2011 ( premiera w USA )

gry podobne do Scooby-Doo! First Frights:

Shrek 2: The Game
Madagaskar
Bee Movie Game

Przygodowe, seriale animowane, przygodowe gry akcji

Scooby-Doo! Pierwsze Strachy to produkt stanowiący połączenie gry przygodowej oraz zręcznościówki, przygotowany głównie z myślą o młodszych użytkownikach komputerów osobistych. Całość wydana została w związku z premierą filmu zatytułowanego Scooby-Doo Strachy i patałachy.

W trakcie rozgrywki śledzimy losy Scooby’ego, Shaggy’ego, Freda, Daphne i Velmy. Ciekawostką jest to, że akcja toczy się, gdy główni bohaterowie są w młodym wieku, a więc na długo przed zawiązaniem słynnej Tajemniczej Spółki. Pierwsze Strachy stawiają drużynę nastolatków przed problemem rozwiązania czterech spraw detektywistycznych, wiążących się ze zbadaniem miejsc uznawanych za nawiedzone. Wybieramy się mianowicie do starego zamczyska, opustoszałego wesołego miasteczka, budynku szkoły średniej oraz na pokład statku-widmo. Za każdym razem naszym głównym zadaniem jest zdemaskowanie osoby lub osób odpowiedzialnych za straszenie niewinnych ludzi.

Właściwa zabawa dzieli się niejako na dwa rodzaje etapów. Pierwsza grupa to sceny akcji, w trakcie rozgrywania których zmuszani jesteśmy do neutralizacji przeciwników lub kolejnych ucieczek przed głównym złoczyńcą. Gra pozwala na stosowanie specjalnych ataków oraz na sukcesywne odblokowywanie lepszych umiejętności. Sterowane postacie mogą zakładać różne elementy ubioru, próbując przechytrzyć wrogów w przebraniu, przy czym staje się to możliwe dopiero po uzbieraniu wymaganej liczby przysmaków Scooby’ego. Etapy drugiego rodzaju skupiają się na starannej eksploracji okolicy, zbieraniu dowodów rzeczowych oraz rozwiązywaniu prostych zagadek logicznych.

Opisywana produkcja oferuje dużą swobodę przy wyborze głównego bohatera. W dowolnym momencie rozgrywki możemy przełączyć się na inną grywalną postać, tak by zastąpić wystraszonego sojusznika czy zająć się rozwiązaniem zagadki zarezerwowanej wyłącznie dla danego członka ekipy. Pierwsze Strachy mają też do zaoferowania pełnoprawną kooperację, w której drugi gracz może do woli dołączać do rozgrywki i ją opuszczać (np. tylko po to by pomóc w rozwiązaniu trudniejszej zagadki). Zmagania Scooby’ego i jego przyjaciół obserwujemy w pełnych trzech wymiarach, badając ładnie wykonane lokacje i będąc świadkami wielu zabawnych scenek.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 128 MB (GeForce 6200 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Dark Orbit

Dark Orbit

Zagraj za Darmo!

Shakes & Fidget

Shakes & Fidget

Zagraj za Darmo!

LEGO Batman 3: Poza Gotham - PC - 54,90 zł

promocja

PC 54,90 zł

Axel - Wielka Ucieczka PL - PC - 18,90 zł

kup w sklepie

PC 18,90 zł

Zaopiekuj się mną - Młody Doktor 3 - PC - 18,90 zł

kup w sklepie

PC 18,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz