NASCAR Heat [PC]

Gra wyścigowa odtwarzająca wyścigi NASCAR. Autorzy wykorzystali oficjalną licencję, dzięki czemu dostajemy wszystkie oficjalne trasy z sezonu 2000. Na tych torach ściga się 27 kierowców doskonale znanych fanom tego sportu. Ciekawostką jest tryb Beat the Heat umożliwiający przeżycie niesamowitych scenariuszy opartych o prawdziwe historie.

wersja językowa:
angielska

NASCAR Heat data premiery gry na PC:

24 sierpnia 2000 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

gry podobne do NASCAR Heat:

NASCAR The Game: 2013

wyścigi i rajdy, samochodowe

Nascar: Heat to wyścigi, w których możemy ramię w ramię ścigać się z najlepszymi kierowcami amerykańskich wyścigów NASCAR. Gra ma cztery różne tryby gry do wyboru, wzorowane na NASCAR Winston Cup w sezonie 2000. Do wyboru jest pojedynczy wyścig, mistrzostwa oraz dwa tryby odróżniające ten produkt od innych Nascar-ów, tj. wyścigi Pro i Beat the Heat. Beat the Heat umożliwia przeżycie niesamowitych scenariuszy opartych o prawdziwe rajdy na torach NASCAR. Race the Pro umożliwia graczowi wyścig przeciwko największym gwiazdom wyścigów NASCAR.

  • 27 najlepszych kierowców NASCAR Winston Cup.
  • Oficjalne trasy z sezonu 2000.
  • Produkt licencjonowany przez NASCAR.
  • Ukończ pojedynczy wyścig, sezon mistrzowski, Race the Pro lub Beat the Heat.
  • Dwa poziomy trudności: normalny i ekspert.
  • Duże możliwość modyfikowania podzespołów pojazdów m.in. kół, hamulców, silników czy aerodynamiki.
  • Dostępne na torze informacje telemetryczne KM/h, MPH, i inne: wykorzystanie hamulców, wskaźnik sprawności silnika, pozycja na trasie, miejsce w wyścigu, okrążenie, ostatnie okrążenie, najlepsze okrążenie, wskaźnik zużycia opon – wszystko wyświetlane w czasie rzeczywistym.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 CD  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium II 350MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D + wykorzystuje joystick

komentarze czytelników


Lord Andre  2007-02-02 - 00:15

Super gierka. Teraz to już dość słaba produkcja, ale pamiętam jak ze 3 lata temu się w to zagrywałem... :) Chyba kupię ponownie. ...