Symulator Transportu Ciężkiego [PC]

Heavyweight Transport Simulator. Symulator, w którym zasiadamy za kierownicą TIR-a i zajmujemy się w przewożeniem bardzo ciężkich ładunków. Istotny element gry stanowi konieczność planowania kolejnych przejazdów, tak by dotrzeć z ładunkiem na czas i odwiedzić po drodze punkty przeładunkowe. Do rozegrania jest wiele różnych misji, w których przewozimy między innymi wielkie elementy konstrukcyjne czy maszyny budowlane.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Symulator Transportu Ciężkiego data premiery gry na PC:

19 listopada 2010 ( światowa data premiery )

02 grudnia 2011 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Heavyweight Transport Simulator:

Euro Truck Simulator 2
Trucks & Trailers
Symulator Cysterny

Symulacje, ciężarówki

Symulator Transportu Ciężkiego to gra, w której wcielamy się w postać kierowcy ciężarówki, przy czym opisywany produkt od podobnych tytułów odróżnia przede wszystkim to, że zajmujemy się transportem bardzo ciężkich i zazwyczaj dużych gabarytowo ładunków. Omawiana gra jest dziełem niemieckiego studia UIG Entertainement, które w swoim portfolio ma też wiele innych podobnych produkcji, poruszających między innymi tematykę organizacji robót drogowych czy stawiania wieżowców.

Do naszej dyspozycji oddano kilka różnych modeli ciężarówek, różniących się między sobą nie tylko wyglądem, ale również przeznaczeniem i rodzajami naczep. Spore zróżnicowanie obowiązuje też w kategorii przewożonych ładunków, gdyż są to między innymi maszyny budowlane, lokomotywy czy wielkie elementy konstrukcyjne budynków i mostów, których waga może sięgać nawet kilkuset ton.

Bardzo istotny element rozgrywki stanowi rozsądne planowanie kolejnych przejazdów. Bardzo często musimy dostarczyć wyznaczone ładunki na czas, co oznacza konieczność wytyczenia jak najkrótszej drogi do celu. Sprawę dodatkowo komplikuje występowanie na wielu odcinkach dróg różnorakich przeszkód czy konieczność odwiedzania po drodze punktów przeładunkowych. Model jazdy w grze jest stosunkowo uproszczony, choć wymaga wykazywania się niemałą cierpliwością i precyzją. Zmagania toczą się w trójwymiarowym środowisku, po którym możemy się swobodnie przemieszczać. Dodatkowe atrakcje gry to cykl całodobowy oraz obecność zróżnicowanych warunków pogodowych.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 CD   Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium IV 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 750 MB HDD, Windows XP/Vista/7

War Thunder

War Thunder

Zagraj za Darmo!

World of Tanks

World of Tanks

Zagraj za Darmo!

Football Manager 2017 PL + BONUS! - PC - 169,99 zł

kup w sklepie

PC 169,99 zł

Construction Simulator 2015 Gold PL - PC - 67,90 zł

kup w sklepie

PC 67,90 zł

Euro Truck Simulator 2 - PC - 47,90 zł

kup w sklepie

PC 47,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
26.10.2015 13:04
1
maciejhka
5
Junior
0.0

Gra tak słaba że nawet jeździć się praktycznie nie da. Grafika jest jak z roku 1999 i samo prowadzenie pojazdów jest tragiczne . Można powiedzieć że tej gry praktycznie nie ma ! sterowanie również jest słabe i nie da się go zmienić. NIE POLECAM !!!