Circus World [PC]

Gra strategiczna, w której budujemy cyrk. Zadaniem gracza jest przywrócić świetność temu miejscu i osiągnięcie sukcesu ekonomicznego. Podczas zabawy rozstawiamy namioty, ustalamy ceny i kreujemy program. W sumie możemy wziąć pod uwagę 30 rodzajów grup cyrkowych – klaunów, żonglerów czy treserów dzikich zwierząt. Wiele z tych atrakcji można zobaczyć na własne oczy.

wersja językowa:
angielska

Circus World data premiery gry na PC:

21 września 2012 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

gry podobne do Circus World:

RollerCoaster Tycoon 3
Theme Park
Circus Empire

Strategiczne, ekonomiczne

Circus World to ekonomiczna symulacja cyrku autorstwa brytyjskiego studia Excalibur Publishing Limited, specjalizującego się w tego rodzaju produkcjach. Naszym zadaniem, jako nowo powołanego dyrektora lokalnego, podupadającego cyrku, jest takie poprowadzenie jego działalności, by osiągnąć jak największy sukces artystyczny i ekonomiczny, przekształcając go w końcu w światowej klasy atrakcję.

Poradzenie sobie z tym wyzwaniem oznacza zadbanie o budowę namiotów, ustalanie cen biletów wraz z programem wieczoru, a także zatrudnianie rożnych artystów. W sumie do naszej dyspozycji jest ponad 30 rodzajów grup cyrkowych, w tym klauni, żonglerzy, akrobaci, czy treserzy dzikich zwierząt (słoni, tygrysów itp.).

Wraz z postępami w rozgrywce nasza reputacja wzrasta, co pozwala nam – dzięki współpracy z gwiazdami światowych cyrków – tworzyć coraz lepsze przedstawienia. Za zarobione pieniądze rozbudujemy cyrkowe miasteczko i zakupimy coraz bardziej wyszukane akcesoria, przez co wskoczymy w końcu do ścisłej czołówki tej niepozbawionej zaciekłej konkurencji branży.

Circus World wykonany jest w grafice 3D, a zaimplementowany tryb pierwszoosobowy pozwala nam oglądać nasze cyrkowe królestwo również z perspektywy widza.

Tryb gry: single player  
Oczekiwania czytelników: 3.5 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.   Cena gry w dniu premiery: 1 DVD PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Core 2 Duo 2.6 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 9800 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP (SP3)/Vista/7

trailer #1

trailer #1 [0:26]

Film z gry strategicznej, w której budujemy cyrk - Circus World.

Farmerama

Farmerama

Zagraj za Darmo!

Travian

Travian

Zagraj za Darmo!

Sid Meier’s Civilization VI PL - PC - 214,90 zł

kup w sklepie

PC 214,90 zł

Stellaris PL - PC - 128,90 zł

kup w sklepie

PC 128,90 zł

Sid Meier’s Civilization VI PL - PC - 198,90 zł

kup w sklepie

PC 198,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz