Saddle Club: Przygody w siodle [PC]

Saddle Club: Grand Galop. Saddle Club: Przygody w siodle to przygotowana przez studio Tate Interactive gra familijna adresowana do młodych miłośników koni i jeździectwa. Tytuł bazuje na popularnym serialu i książkach autorstwa Bonnie Bryant. Gracze śledzą przygody głównych bohaterek - Stevie Lake, Carole Hanson i Lisy Artwood. Rozgrywka polega głównie na eksplorowaniu terenu, wykonywaniu prostych zadań, dbaniu o zwierzęta i udziale w turniejach jeździeckich.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Saddle Club: Przygody w siodle data premiery gry na PC:

27 sierpnia 2010 ( światowa data premiery )

19 listopada 2010 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Saddle Club: Grand Galop:

Kocham konie!
Kocham Konie 2
Lucinda Green’s Equestrian Challenge

Towarzyskie, książki, seriale TV, dla dzieci, o koniach, polskie

Saddle Club: Przygody w siodle to produkcja przygotowana w głównej mierze z myślą o najmłodszych przedstawicielkach płci pięknej, interesujących się tematyką jeździectwa. Za stworzenie gry odpowiada polskie studio Tate Interactive.

Omawiana gra bazuje zarówno na popularnym serialu telewizyjnym dla dzieci, jak i na książkach napisanych przez Bonnie Bryant. W trakcie zabawy śledzimy minaowicie losy Stevie Lake, Carole Hanson i Lisy Artwood, zamieszkujących bardzo malownicze okolice Pine Hollow. Dziewczynki biorą udział w wielu zwariowanych przygodach, w których towarzyszą im należące do nich konie.

Właściwa zabawa skupia się przede wszystkim na eksploracji dostępnych lokacji, wykonywaniu prostych zadań i braniu udziału w turniejach jeździeckich. Producent duży nacisk położył też na konieczność dbania o zwierzęta. Konie trzeba mianowicie karmić, myć je oraz zapewniać im dogodne warunki do życia. Nie zabrakło też dodatkowych atrakcji, jak chociażby możliwości wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej i zapisania ulubionych zdjęć w specjalnie wyznaczonym do tego celu albumie.

Oprawa wizualna Saddle Club: Przygody w siodle nie odbiega zbytnio od poziomu prezentowanego przez konkurencyjne produkcje. Istotną cechą tej gry jest to, iż głosy biorących udział w przygodach postaci podłożyli polscy aktorzy.

Tryb gry: single player  

Arena Mody

Arena Mody

Zagraj za Darmo!

Kapi Hospital

Kapi Hospital

Zagraj za Darmo!

Karaoke: Dziecięce Przeboje (+mikrofon) - PC - 54,90 zł

kup w sklepie

PC 54,90 zł

Karaoke: Dziecięce Przeboje 2

kup w sklepie

PC 53,90 zł

Karaoke: 100 hitów (+mikrofon) - PC - 83,90 zł

kup w sklepie

PC 83,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
01.07.2013 06:51
Emisia
1
Junior

Jak zrobić żeby się włączyło