Scooby-Doo! Nawiedzone Bagno [PS2]

Scooby-Doo! and the Spooky Swamp. Scooby-Doo! and the Spooky Swamp to kolejna przygodowa gra akcji bojaźliwym psem i jego przyjaciółmi w rolach głównych. Gracze mają okazję rozwikłać zagadkę nawiedzonego bagna, kierując poczynaniami wszystkich członków Tajemniczej Spółki. Dzieło australijskiego studia Torus Games łączy zagadki logiczne z elementami zręcznościowymi.

wersja językowa:
angielska

Scooby-Doo! Nawiedzone Bagno data premiery gry na PS2:

14 września 2010 ( światowa data premiery )

19 listopada 2010 ( data wydania w Polsce )

14 września 2010 ( Europejska premiera PAL )

14 września 2010 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do Scooby-Doo! and the Spooky Swamp:

Def Jam Vendetta
Kung Fu Panda
Goosebumps: HorrorLand

Przygodowe, przygodowe gry akcji

Scooby-Doo! and the Spooky Swamp to kolejna odsłona zwariowanych przygód charakterystycznego psa i jego kompanów. Produkcja została przygotowana przez australijskie studio Torus Games, które znamy z takich gier jak Monster Jam i kilku innych tytułów na licencji (Shrek, Spider-Man: The Battle for New York). Deweloper odpowiada również za jedną z poprzednich odsłon Scooby’ego - Scooby-Doo! First Frights.

W nowej przygodzie Scooby-Doo i jego odwieczni towarzysze (Shaggy, Daphne, Velma i Fred) wyruszają na niezwykle mroczne bagna aby odkryć tajemnicę pewnej dziewczyny. Rozwikłanie zagadki wymaga zwiedzenia kilku różnych lokacji – od miasteczka duchów aż po alpejską wioskę przykrytą śniegiem. W grze możemy wcielić się w każdą z postaci z Tajemniczej Spółki, czyli organizacji, której maskotką jest Scooby-Doo.

Spooky Swamp to gra akcji z dwuuosobowym trybem kooperacji, który pozwala dołączyć do zabawy drugiej osobie w dowolnym momencie. Przemierzając lokacje i rozwiązując zadania możemy odblokować zabawne kostiumy i kolekcjonować przysmaki Scooby’ego. Bohaterowie mogą wykorzystać wiele różnych gadżetów i narzędzi, ułatwiających odkrycie wszystkich sekretów. Przygoda obfituje również w walki z wieloma nowymi przeciwnikami.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2   Cena gry w dniu premiery: 99,99 PLN

The Settlers Online

The Settlers Online

Zagraj za Darmo!

Aion

Aion

Zagraj za Darmo!

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
05.10.2010 08:43
tadekpl
2
Junior

Fajna gra. wszystkie części były fajne.

09.10.2010 10:30
odpowiedz
popprostuanok
14
Legionista

będzie w co grać na czarnulkę w październiku :)

09.10.2010 10:44
odpowiedz
popprostuanok
14
Legionista

sorki źle przeczytałem datę premiery

13.11.2010 19:53
odpowiedz
citek123
19
Centurion

tez w to zagram bo poprzednia cześć tez była całkiem fajna.

10.10.2011 10:14
odpowiedz
badbrain
14
Legionista

Fajna gierka, taka bez spinania się i denerwowania, typowa na rozluźnienie i odmóżdżenie. Polecam.