Tom Clancy’s Ghost Recon Predator [PSP]

Tom Clancy’s Ghost Recon Predator to przygotowana z myślą o technicznych możliwościach kieszonkowej konsoli PlayStation Portable taktyczna gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Gracz przejmuje kontrolę nad tytułowym oddziałem Duchów i bierze udział w niebezpiecznej operacji wojskowej na Sri Lance.

wersja językowa:
angielska

Tom Clancy’s Ghost Recon Predator data premiery gry na PSP:

01 października 2010 ( światowa data premiery )

15 października 2010 ( data wydania w Polsce )

01 października 2010 ( Europejska premiera )

16 listopada 2010 ( premiera w USA )

gry podobne do Tom Clancy’s Ghost Recon Predator:

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3
Tom Clancy's Rainbow Six Vegas

akcji

Tom Clancy’s Ghost Recon Predator jest następną częścią znanego cyklu, w którym przejmujemy kontrolę nad członkami oddziału „Duchów” i współpracując ze swoimi kompanami bierzemy udział w militarnych misjach. Nad produkcją czuwało studio Ubisoft mające za sobą stworzenie szeregu poprzednich odsłon tej serii.

Jako kilkuosobowy oddział tytułowych „Duchów” przenosimy się do dżungli w Sri Lance, gdzie mamy 72 godziny na zabezpieczenie terenu, na który mają wkroczyć amerykańskie siły zbrojne. Bierzemy udział w otwartym konflikcie z Pakistańczykami, ostatecznie okazującymi się tylko przynętą nieznanego wywiadu, któremu zależy na rozpoczęciu nowej wojny przez Stany Zjednoczone. Naszym zadaniem jest więc wszystko „odkręcić” i jakoś zapobiec zupełnie niepotrzebnemu starciu z Pakistanem. Historia może się pochwalić wieloma rozbudowanymi wątkami politycznymi, z których słyną gry sygnowane nazwiskiem Toma Clancy’ego.

Poszczególne misje umożliwiają nam wybór między bezszelestnym eliminowaniem, a frontalnym atakiem na oddziały wroga. Tradycyjnie w rekonesansie i walce pomaga nam nowoczesna technika – na zwiad wysyłamy zatem latające drony, a także korzystamy ze wsparcia powietrznego lub prototypowych broni. Z czasem zdobywamy też punkty doświadczenia, które możemy spożytkować na poprawienie umiejętności członków naszego oddziału.

Dużym atutem produkcji jest tryb wieloosobowy, gdzie w kooperacji przemierzymy kolejne etapy nawet w trzy osoby. Współpraca z prawdziwym graczem pozwala na wykonywanie bardziej rozbudowanych akcji mających na celu unicestwienie wroga. Zagramy w ten sposób korzystając z trybu ad-hoc, łącząc się z innymi posiadaczami PSP znajdującymi się w pobliżu.

Oprawa graficzna prezentuje się podobnie jak w Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 w wersji na PSP. Poruszamy się po polu bitwy w wielu różnorodnych sceneriach. W rozgrywce pomaga nam wygodny interfejs użytkownika, pozwalający na prostą i intuicyjną obsługę.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-3   Nośnik: 1 UMD   Cena gry w dniu premiery: 129,90 PLN

komentarze czytelników


kokoju  2010-08-30 - 17:38

Ciekawe czym poza fabułą bedzie się różniła ta edycja od Future Soldier. Ilością broni ???

midra  2010-10-14 - 12:27

Gra jest bardzo dobra, grafika jak na psp również. Jedna z lepszych strzelanek na psp. Polecam, bo mam tą grę i jestem z niej zadowolony.

Qwik15  2010-10-22 - 20:59

Grafika dobra ciekawe w którym miejscu.Trzeba było zagrać w Socoma 3.

$lear  2010-12-30 - 11:15

Mam problem z tą grą ! Ściągnąłem ją z peba ale przy pierwszej misji jak dochodzę do Hisana nie mogę się ruszyc..... Czy pobrałem zła wersje z peba czy to wina konsolki? Prosze o odp. Z góry dziękuje!

kopex  2011-01-23 - 13:57

Jak masz piracką wersje, to nic mnie to nie obchodzi. Biegiem do sklepu!

Wymiotonator  2013-07-21 - 12:40

Superr.