Barbie: 12 tańczących księżniczek [PC]

Barbie in The 12 Dancing Princesses. Prosta gra zręcznościowo-logiczna o księżniczce Genevieve, która przemierza magiczne krainy w poszukiwaniu lekarstwa dla swojego ojca. Produkcja powstała na podstawie filmu animowanego i jest skierowana do młodszych odbiorców. Podczas zabawy odwiedzamy sześć baśniowych krain, biegając i skacząc postacią. Specjalną ciekawostką są układy taneczne, które pozwalają rozwiązać wiele problemów.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Barbie: 12 tańczących księżniczek data premiery gry na PC:

30 października 2006 ( światowa data premiery )

28 marca 2008 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Barbie in The 12 Dancing Princesses:

Kroniki Spiderwick
Eragon
Księżniczka: Bajkowa Podróż

Towarzyskie

Barbie: 12 tańczących księżniczek to prosta gra przygodowo-zręcznościowa, którą przygotowano z myślą o najmłodszych użytkowniczkach komputerów osobistych. Całość nawiązuje do filmu animowanego pod tym samym tytułem, jak również do serii lalek Barbie w roli księżniczki Genevieve.

W trakcie rozgrywki przenosimy się do baśniowej krainy, w której główna bohaterka wraz z jedenastoma innymi księżniczkami zamieszkuje zamek potężnego króla. Władca królestwa z myślą o wprowadzeniu swoich córek w dorosłe życie zaprasza księżną Rowenę, ale sprawy komplikują się w momencie gdy Rowena rzuca zły urok na króla. Genevieve i inne księżniczki wyruszają na poszukiwania magicznego eliksiru, dzięki któremu możliwe będzie uratowanie ojca i zarazem całej krainy.

Właściwa zabawa polega na przemierzaniu sześciu baśniowych światów w ciele Genevieve, a wśród dostępnych lokacji znajdują się między innymi wodne tarasy czy wiszące ogrody. Równolegle zajmujemy się odnajdywaniem innych księżniczek oraz śladów, które mogą nas doprowadzić do magicznego eliksiru. Sterowana przez nas postać potrafi biegać i skakać, a także wykonywać zaprogramowane wcześniej ruchy taneczne, przydatne do rozwiązywania napotykanych problemów.

Zmagania Genevieve prezentowane są w trójwymiarowym środowisku, po którym możemy się do woli przemieszczać. Każda kraina prezentuje swój unikalny styl graficzny, a postać Genevieve jest bardzo szczegółowo animowana.

Tryb gry: single player  

Farmerama

Farmerama

Zagraj za Darmo!

Arena Mody

Arena Mody

Zagraj za Darmo!

Karaoke: Extra Hity vol. 2 (+mikrofon) - PC - 74,90 zł

kup w sklepie

PC 74,90 zł

Karaoke: 100 hitów (+mikrofon) - PC - 83,90 zł

kup w sklepie

PC 83,90 zł

Karaoke: Złote Przeboje cz. 2 (+mikrofon) - PC - 62,90 zł

kup w sklepie

PC 62,90 zł

24 graczy poleca tę grę. Ostatnio:

teresek6

Ama1999

IgxD

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
16.01.2016 22:22
wikotka
1
Junior

lol