Starshine: Tajemnice Sosnowego Wzgórza [PC]

Starshine Legacy: Secret of Pine Hill Mansion. Gra przygodowo-familijna przeznaczona dla młodszych graczy, w której sterujemy postacią dziewczynki. Główna bohaterka musi powstrzymać pewnego szaleńca przed wysadzeniem tamy.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Starshine: Tajemnice Sosnowego Wzgórza data premiery gry na PC:

25 września 2008 ( światowa data premiery )

30 listopada 2009 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Starshine Legacy: Secret of Pine Hill Mansion:

Kocham Konie 2
Barbie Horse Adventures Mystery Ride
My Riding Stables

Przygodowe

Tajemnice Sosnowego Wzgórza to drugi tytuł z serii Starshine, stanowiący połączenie prostej gry przygodowej oraz zręcznościówki. Produkt ten opracowano w głównej mierze z myślą o młodszych dziewczynkach. W trakcie zabawy poznajemy dalsze losy mieszkańców nadmorskiej miejscowości Jorvik. Tym razem przedstawiona w grze historia koncentruje się na postaci Lindy, choć w grze nie zabrakło także innych uczennic lokalnej szkoły – Lisy, Alex i Anny.

Dzielne dziewczynki podczas eksploracji rezydencji Pine Hill przypadkowo podsłuchują plan pana Sandsa. Okazuje się mianowicie, iż szaleniec zamierza zrównać miasteczko z ziemią poprzez wysadzenie pobliskiej tamy. Sterując postacią Lindy musimy powstrzymać Sandsa i członków jego ugrupowania, poznając przy okazji kolejne ciekawe sekrety Jorvik.

Właściwy model rozgrywki nie odbiega zbytnio od tego co zaoferowała poprzednia część serii. Zajmujemy się więc staranną eksploracją miasteczka i przyległych do niego terenów, rozmowami z postaciami niezależnymi, kolekcjonowaniem interaktywnych przedmiotów oraz rozwiązywaniem prostych zagadek logicznych.

Istotny element zabawy stanowią interakcje z koniem o imieniu Meteor, z którym zaprzyjaźniła się główna bohaterka. Nad zwierzęciem musimy sprawować troskliwą opiekę, a w zamian możemy liczyć na szybszą eksplorację okolicy. Ponadto pojawia się opcja brania udziału w zawodach jeździeckich.

Zmagania głównej bohaterki obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a w trakcie zabawy przemieszczamy się po trójwymiarowym środowisku. Na uwagę zasługuje fakt, że gra cechuje się bardzo niskimi wymaganiami sprzętowymi.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 CD  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium III 1 GHz, 512 MB RAM, 80 MB HDD, Windows XP/Vista

Dino Storm

Dino Storm

Zagraj za Darmo!

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic

Zagraj za Darmo!

Coloropus - Dobra Gra - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

Scooby Doo: Nawiedzone Bagno - PC - 34,90 zł

kup w sklepie

PC 34,90 zł

Return to Mysterious Island 2 PL - PC - 23,90 zł

kup w sklepie

PC 23,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
06.02.2011 18:12
Cziczaki
100
Renifer

Tytuł taki mroczny, że myślałem iż to RPG jakieś...