Super Meat Boy Wii

Zabawna platformówka, w której sterujemy tytułowym kawałkiem mięsa. Nasz nietypowy bohater musi uratować swoją wybrankę, przechodząc ponad setkę niezwykle urozmaiconych i trudnych poziomów.

Zręcznościowe, platformówki, 2D, indie.

Team Meat | producent

Team Meat | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Super Meat Boy | Wii

Prace nad grą Super Meat Boy na Wii zostały wstrzymane i nie będą kontynuowane

Nintendo Wii
Okładka Super Meat Boy (Wii)
Super Meat Boy

Super Meat Boy to bardzo specyficzna zręcznościowa produkcja bazująca na internetowej darmowej mini-gierce o tytule Meat Boy. Wcielamy się w postać tytułowego Meat Boya, który jest małym, animowanym i ciągle krwawiącym kawałkiem mięsa. Nasz bohater wyrusza w niebezpieczną podróż, aby wykonać bardzo ważne zadanie. Musi uratować swoją wybrankę, porwaną przez bezwzględnego geniusza zbrodni Doktora Fetusa. Kierując poczynaniami tak nietypowej postaci zwiedzamy szereg niesamowitych lokacji: tartak, fabrykę soli, a nawet samo piekło.

Twórcy stworzyli niezwykle dynamiczną i wymagającą platformówkę, która zadowoli wszystkich fanów tego gatunku. Nasz bohater porusza się w specyficzny sposób – może np. odbijać się od ścian i dzięki temu wspinać na duże wysokości. Autorzy przygotowali ponad 100 unikalnych poziomów dla pojedynczego gracza, na których, oprócz trudnych zagadek, licznych pułapek i wielu zręcznościowych wyzwań, musimy zmierzyć się także z potężnymi bossami. Kampania została podzielona na 6 rozdziałów.

Super Meat Boy zawiera wiele ukrytych i dodatkowych elementów do odblokowania i odnalezienia. Oprawa audiowizualna produktu prezentuje raczej humorystyczne podejście – bohater jest krwistym befsztykiem, więc podczas swoich wyczynów obficie krwawi. Autorzy dopracowali kilka elementów w kwestii grafiki, w tym chociażby oświetlenie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8.7 / 10 na podstawie 46 głosów czytelników.

Gry podobne do Super Meat Boy

Wymagania wiekowe Super Meat Boy

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Lato z Padem: Super Meat Boy

Lato z Padem: Super Meat Boy [12:25]

Mięsna podróż. Frustracja i świetna zabawa rzadko bywają tak blisko siebie jak w platformówce studia Team Meat.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
12.12.2010 18:24
Mr. Koks
1
Junior

Wersja dla Wii ma mieć dodatkowy content i być wydana w pudełku - mam już wersję PC i tą pewnie też kupię :]