Teenage Mutant Ninja Turtles Smash-Up [Wii]

Kolejna gra, powstała na kanwie komiksu oraz serialu animowanego o Żółwiach Ninja. Jest to bijatyka, bardzo przypominająca pozycje z serii Super Smash Bros. Alias: TMNT Fighters.

wersja językowa:
angielska

Teenage Mutant Ninja Turtles Smash-Up data premiery gry na Wii:

22 września 2009 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

02 października 2009 ( Europejska premiera PAL )

22 września 2009 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do Teenage Mutant Ninja Turtles Smash-Up:

Super Smash Bros. Brawl
TMNT - Teenage Mutant Ninja Turtles
The Grim Adventures of Billy & Mandy

Akcji, seriale animowane, komiksy, ninja

TMNT Fighters to bijatyka, stworzona na kanwie popularnego komiksu i serialu animowanego Wojownicze Żółwie Ninja. Developerzy zdecydowali się na stworzenie nowego wątku fabularnego – scenariusz napisał sam Peter Laird (autor komiksu o żółwiach) - która odbiega od tego, co było nam dane zobaczyć w przeszłości. Po raz kolejny do walki ze złem stają cztery waleczne gady, czyli Leonardo, Donatello, Michaelangelo oraz Raphael. Ich poczynania śledzi sensei - szczur Splinter. Nasi bohaterowie posiadają niezwykłe umiejętności, które są nam pomocne w walce. Jak przystało na wojowników ninja, żółwie potrafią wbiegać na niewielkie ściany czy też wykonywać dalekosiężne skoki, by dotrzeć do ukrytych miejsc. W ich repertuarze znajdują się także widowiskowe ciosy.

Gra pozwala na korzystanie z pilota i Nunchuka jednocześnie, ale można się też bawić się przy pomocy samego Wiimote'a. TMNT Fighters oferuje rozgrywkę w kilku trybach - m.in. Story Mode, Battle Royal, Tournament czy Training, z których najistotniejszym jest ten pierwszy, prowadzący nas przez liczne plansze oraz pozwalający na odkrywanie kolejnych postaci, występujących w komiksowych i serialowych pierwowzorach.

Twórcy zaprezentowali historię wojowniczych żółwi, korzystając z technologii 2.5D, dodając do standardowych dwóch wymiarów głębię. Dzięki temu nasi bohaterowie mogą teraz zostać zaatakowani także z drugiego planu. Grafika w TMNT Fighters prezentuje się bardzo okazale. Wszystkie elementy wirtualnego świata zostały wykonane z dużą dokładnością. Na uwagę zasługuje interakcja z elementami nas otaczającymi, która stoi na wysokim poziomie – podczas walki możemy wykorzystywać różne przedmioty znajdujące się wokół nas – np. przedziurawienie kopniakiem zbiornika z wodą spowoduje zatrzymanie przeciwnika przez tryskającą falę.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  
Oczekiwania czytelników: 7.4 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.  

Dragon Knight

Dragon Knight

Zagraj za Darmo!

Dark Orbit

Dark Orbit

Zagraj za Darmo!

Family Party 30 Great Games: Obstacle Arcade - Wii - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Mensa Academy - Wii - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
15.09.2009 19:12
alhaszasz
81
Generał

to ma być podomne do tego gówna pod mario brawl? heheh,dobre,

01.01.2010 14:58
odpowiedz
Mikulu
11
Legionista

Oglądałem filmiki na YouTube i muszę stwierdzić, że gra wygląda znakomicie! Szczególnie ciekawą rzeczą jest możliwość zagrania kórlikiem z serii o Raymanie :D

08.04.2010 17:07
odpowiedz
igi19
7
Legionista

tylko po co tyle tych świateł i eksplozji

15.09.2010 02:12
odpowiedz
CVBPS
29
Centurion

Ta gra wyszła chyba też na PS2, więc przydała by się mała poprawka