Pinokio [PC]

Pinokio to pozycja należąca do gatunku gier zręcznościowych, przygotowana z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów. Wcielając się w rolę tytułowego, znanego z powieści Carla Collodiego, sympatycznego drewnianego pajacyka, dzieci wyruszają na poszukiwania wróżki, która przemieni Pinokia w prawdziwego chłopca.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Pinokio data premiery gry na PC:

16 kwietnia 2007 ( światowa data premiery )

16 kwietnia 2007 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Pinokio:

Ratatuj
Iniemamocni
Noddy and the Toyland Fair

Zręcznościowe, polskie, baśń

Pinokio to pozycja należąca do gatunku gier zręcznościowych, przygotowana z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów. Wcielając się w rolę tytułowego, znanego z powieści Carla Collodiego, sympatycznego drewnianego pajacyka, dzieci wyruszają na poszukiwania wróżki, która przemieni Pinokia w prawdziwego chłopca. Zadanie to nie należy do łatwych, gdyż na swojej drodze drewniany bohater spotka wielu przeciwników, którzy będą próbowali przeszkodzić mu w jego podróży. Oprócz licznych wrogów, Pinokio musi pokonać rozmaite przeszkody, musi uważać pod nogi, aby nie wpaść w czekające na niego pułapki czy wyrwy w ziemi.

Twórcy przygotowali trzy rozbudowane, zróżnicowane poziomy do przejścia, a na każdym z nich, oprócz wyżej opisanych zmagań, należy zebrać odpowiednią ilość klejnotów. Poza tym program oferuje trzy poziomy trudności do wyboru, które w łatwy sposób w menu można dostosować do umiejętności czy zręczności młodego gracza. Całość zabawy została przedstawiona w kreskówkowej, niezwykle kolorowej grafice 2D oraz wzbogacona miłą dla ucha oprawą dźwiękową.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 CD   Cena gry w dniu premiery: 19,90 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium III, 1 Ghz, 256 MB RAM

World of Tanks

World of Tanks

Zagraj za Darmo!

Royal Quest

Royal Quest

Zagraj za Darmo!

WWE 2K16 - PC - 89,90 zł

promocja

PC 89,90 zł

Alien Shooter Złota Edycja - PC - 12,90 zł

kup w sklepie

PC 12,90 zł

Super Street Fighter IV: Arcade Edition - Premium Games - PC - 64,90 zł

kup w sklepie

PC 64,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
09.08.2008 23:33
pawloki
15
Legend

chciałem zakupić grę ale nigdzie jej nie widziałem.