Wiadomość gramynawynos.pl 9 sierpnia 2016, 13:28

autor: Adrian Werner

Legion samobójców i wycieczka do Rio – najlepsze mobilne aktualizacje

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Dungeon x Balls, Injustice: Gods Among Us, Pixel Boat Rush, Sky Force Reloaded oraz Subway Surfers.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store i Google Play.

Dungeon x Balls

Zaczynamy od Dungeon x Balls, czyli miodnego połączenia pinballa z gatunkiem RPG. Gra wystartowała jako produkcja premium, ale widocznie nie wyszło to projektowi na dobre, gdyż najnowsza aktualizacja przestawiła go na model free-to-play. Na szczęście został on zrealizowany bardzo sympatycznie. Za darmo pobieramy demo, a resztą zawartości odblokowujemy jednorazową płatnością. Ponadto patch dodał 50 nowych poziomów i kilka dodatkowych mechanizmów rozgrywki.

Dungeon x Balls w App Store

Dungeon x Balls w Google Play

Injustice: Gods Among Us

Trzeba przyznać, że mobilne Injustice: Gods Among Us wykazuje się wyjątkową żywotnością. Od premiery minęły już ponad trzy lata, a gra wciąż regularnie dostaje aktualizacje. Najnowsza jest związana z filmem Suicide Squad i dodaje cztery postacie w wersjach, jakie możemy zobaczyć na srebrnym ekranie – Deadshota, Harley Quinn i dwa wcielenia Jokera.

Injustice: Gods Among Us w App Store

Injustice: Gods Among Us w Google Play

Pixel Boat Rush

Koniecznie należy także wspomnieć o aktualizacji wyśmienitej zręcznościówki Pixel Boat Rush. Dodała ona do gry 16 nowych wyścigów i tyle samo nowych modeli motorówek. Ponadto poprawiono samouczek i zmieniono zbalansowanie pierwszych kilku etapów, tak aby graczy był łagodniej wprowadzany w arkana gry.

Pixel Boat Rush w App Store

Pixel Boat Rush w Google Play

Sky Force Reloaded

Sky Force Reloaded trailer

Sky Force Reloaded trailer [0:54]

Zwiastun gry Sky Force Reloaded przeznaczonej na PC oraz urządzenia mobilne z systemem Android i iOS.

Bardzo ładnie rozwija się także polska strzelanka Sky Force Reloaded. Wypuszczony w ubiegłym tygodniu patch dodał jeden nowy poziom, który cechuje bardzo wysoki poziom trudności. Ponadto rozszerzono listę możliwych ulepszeń uzbrojenia oraz wprowadzono opcję włączenia cieni dla bossów, o ile posiadacie odpowiednio mocny sprzęt.

Sky Force Reloaded w App Store

Sky Force Reloaded w Google Play

Subway Surfers

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć, jest ta, jaką otrzymał najpopularniejszy endless runner, czyli Subway Surfers. Patch przeniósł akcję do nowego kraju, a konkretnie do brazylijskiego Rio de Janeiro, co oczywiście wynika z rozpoczętych tam właśnie Igrzysk Olimpijskich. Dodano także jeden nowy strój.

Subway Surfers w App Store

Subway Surfers w Google Play

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
11.08.2016 15:07
Harry M
105
Master czaszka

Ja sam nie mogę się oderwać od Injustice. Niby wiele się nie zmienia, ale ciągle kusi żeby np. przetestować nową postać czy też pokombinować sobie ze zrobieniem drużyny.