Wiadomość pozostałe 7 marca 2016, 15:12

autor: luckie

Film Assassin's Creed otrzyma kontynuację

Producenci zapowiedzianego na końcówkę tego roku filmu Assassin's Creed najwyraźniej spodziewają się hitu, gdyż podjęto już decyzję o stworzeniu jego kontynuacji. W sequelu powróci Michael Fassbender, odtwórca głównej roli w pierwszej części.

Choć na kinową adaptację popularnej serii gier Assassin’s Creed przyjdzie nam jeszcze poczekać do 21 grudnia bieżącego roku (w Polsce premierę zaplanowano na 6 stycznia 2017 roku), wytwórnia New Regency oficjalnie planuje już jej kontynuację. Jak dowiedział się serwis Tracking Board, w sequelu ponownie wystąpi Michael Fassbender, czyli aktor wcielający się w filmowego asasyna Calluma Lyncha i jego XV-wiecznego hiszpańskiego przodka Aguilara de Agarorobo. Z przyczyn oczywistych nie ma na razie żadnych informacji na temat zarysu fabularnego kolejnego filmu.

Czy kolejne odsłony Assassin's Creed zaleją również kina? - Film Assassin's Creed otrzyma kontynuację - wiadomość - 2016-03-08
Czy kolejne odsłony Assassin's Creed zaleją również kina?

Jeśli jesteś fanem flagowego cyklu gier akcji od firmy Ubisoft i wybierasz się do kina na Assassin’s Creed, możesz się spodziewać wielu nawiązań do oryginału, mimo że film nie jest bezpośrednią adaptacją którejkolwiek z licznych odsłon. Powróci motyw odwiecznej wojny między tytułowymi Asasynami i Zakonem Templariuszy oraz śledzenia losów dawnego przodka.

Przypominamy, że w produkcji filmu Assassin’s Creed wzięli udział Justin Kurzel (reżyser), wspomniany wcześniej Michael Fassbender (odtwórca głównej roli) i Marion Cotillard, czyli trio, które dało nam ubiegłorocznego Makbeta.

  1. Strona filmu Assassin’s Creed w serwisie 20th Century Fox
Film Assassin's Creed otrzyma kontynuację - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
07.03.2016 15:16
2
Rewo
76
Generał

Sequel zapowiedziany na (prawie) rok przed premierą - od razu widać, że to gra Ubi.

07.03.2016 15:23
odpowiedz
1 odpowiedź
m39
7
Junior

Ponad 9 miesięcy do premiery, nawet nie wiadomo jakie oceny ten film dostanie, a twórcy już mają w planach kontynuację? No bez jaj, za szybko, żeby o tym myśleć! No, ale zobaczymy jak film zostanie przyjęty. Trzymam kciuki, że zdobędzie co najmniej 50% na Metacriticu.

07.03.2016 17:39
jarooli
87
Would you kindly?

Co za różnica jak film zostanie przyjęty. Przecież nie chodzi o to czy film będzie dobry czy nie. Liczy się tylko ile można na nim zarobić. A jeśli w tytule jest rozpoznawalna nazwa to istnieje duże prawdopodobieństwo, że film bez względu na jakość zarobi na siebie. Najwidoczniej ktoś w Ubi albo wytwórni filmowej przekalkulował, że film zarobi sporo, więc już podjęto decyzję o kontynuacji.

07.03.2016 16:04
1
odpowiedz
1 odpowiedź
HitStuntman
15
Chorąży

Może ubi wymyśli okulary, które będą działały jak season pass. Ludzie którzy kupią te okulary, będą mogli obejrzeć niektóre fragmenty filmu, których inni nie zobaczą.

post wyedytowany przez HitStuntman 2016-03-07 16:04:43
07.03.2016 16:24
Gerr
26
Generał

Yyy, edycja reżyserska?

Co do filmy, coś czuję że już są plany na kolejne 10 części, wszystko zależy jak się przyjmie...