Wiadomość gramynawynos.pl 30 stycznia 2016, 12:19

autor: Adrian Werner

Punch Club - androidowa premiera menadżera w klimatach tanich filmów akcji z ery VHS

Do sprzedaży w Google Play trafiła androidowa wersja Punch Club, czyli zabawnego menadżera pięściarskiego, pełnymi garściami czerpiącego z filmów akcji z lat 80. i 90. ubiegłego wieku.

Wydana kilka tygodni temu na iOS i pecety gra Punch Club okazała się bardzo miłą niespodzianką, udanie łącząc ciekawe pomysły z wyśmienitym klimatem. Teraz do zabawy mogą dołączyć również użytkownicy Androida, gdyż produkcja właśnie trafiła do dystrybucji w usłudze Google Play.

Punch Club w Google Play

Punch Club w App Store

Punch Club w Steam

Gra należy do kategorii premium, czyli pozbawiona jest mikropłatności. Obie mobilne wersje kosztują ok. 20 złotych. Natomiast wydanie pecetowe jest dwukrotnie droższe.

Punch Club trailer

Punch Club trailer [0:54]

Zwiastun gry Punch Club od studia Lazy Bear Games.

Autorzy, czyli ludzie z rosyjskiego studia Lazy Bear Games, ogłosili ponadto, że wypuszczenie Punch Club na Androida oznacza koniec pierwszego etapu tego projektu i teraz zamierzają zająć się jego rozwijaniem za pomocą aktualizacji. Wersja pecetowa otrzymała już trochę poprawek i wpierw twórcy przeniosą te zmiany do wydań mobilnych. Dopiero potem przyjdzie pora na nową zawartość. Zainauguruje ją dodanie do kampanii nowej opowieści, co nastąpi pod koniec lutego tego roku. Na razie nie znamy szczegółów planowanej historii.

Punch Club pełnymi garściami czerpie z kiepskich amerykańskich filmów walki z lat 80-tych i początku 90-tych ubiegłego wieku. Przez pewien czas gra funkcjonowała nawet pod tytułem VHS Story, wiernie oddającym klimat w jaki celowali autorzy. Produkcja opowiada historię mężczyzny, który jako dziecko stracił ojca w wyniku brutalnego napadu i po dwudziestu latach od tego tragicznego dnia spróbuje stać się najlepszym wojownikiem na świecie i przy okazji wyeliminować sprawcę swojego nieszczęścia.

Ten scenariusz nie został jednak zrealizowany w formie mordobicia. Zamiast tego otrzymujemy skrzyżowanie strategii ekonomicznej i menadżera sportowego, a do naszych zadań należy dbanie o rozwój bohatera, co wymaga dobierania odpowiednich treningów oraz właściwego komponowania diety. Aby nie było zbyt łatwo, konieczne jest także zapewnienie postaci zadowolenia z życia oraz gospodarowanie skromnym budżetem. Przed zakupem radzimy zapoznać się z naszą recenzją:

Punch Club - recenzja na Gry-Online.pl

Zagraj w najlepsze gry!

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
31.01.2016 09:44
Meno1986
95
Szkubany Myszor

"Obie mobilne wersje kosztują ok. 20 złotych. Natomiast wydanie pecetowe jest dwukrotnie wyższe."
Chyba droższe, nie wyższe. :)
Co się zaś tyczy samej gry, to jest całkiem udana (mam na andka). Arcydzieło to nie jest, ale poklikać dla zabicia czasu można. Zauważalny brak mikropłatności, co jest chyba największym plusem gry. Odpalasz i grasz, bez sytuacji typu podejmujesz akcję, a tam licznik 13h45min zapłać 4.99$, żeby pominąć.

post wyedytowany przez Meno1986 2016-01-31 09:44:55
01.02.2016 10:36
odpowiedz
Adrian Werner
134
Konsul

Dzięki Meno1986, poprawione :)