Wiadomość gry w Polsce 6 grudnia 2014, 12:01

autor: Góral

Trzeci dzień Zimobrania - w ofercie m.in. Dark Souls, Enslaved i gry z serii Lego

Rozpoczął się kolejny, trzeci dzień promocji Zimobranie w sklepie Muve Digital. Do dzisiejszej oferty załapały się 133 produkcje, w tym takie tytuły jak Dark Souls: Prepare To Die Edition, Enslaved Premium Edition i Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst.

Równo o 12:00 w sklepie Muve Digital rozpoczął się trzeci dzień promocji Zimobranie, w której codziennie przeceniane są kolejne produkcje. Tym razem oferta objęła 133 tytuły, z których część prezentujemy poniżej, a pozostałe znajdziecie na oficjalnej stronie akcji. Do jutrzejszego południa można nabyć m.in. Ace Combat Assault Horizon: Enhanced Edition, Dark Souls: Prepare To Die Edition, Enslaved Premium Edition czy też kilka gier z serii Lego. Zimobranie zakończy się 14 grudnia.

Trzeci dzień Zimobrania - w ofercie m.in. Dark Souls, Enslaved i gry z serii Lego - ilustracja #1

Wybrane oferty trzeciego dnia Zimobrania:

LEGO Przygoda gra wideo zwiastun na premierę

LEGO Przygoda gra wideo zwiastun na premierę [1:17]

Zwiastun na premierę gry The LEGO Movie Videogame, kolejnej odsłony popularnej serii produkcji platformowych od studia Traveller's Tales. Tytuł oparto na filmie kinowym zatytułowanym The LEGO MOVIE (pol. LEGO Przygoda).

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
06.12.2014 12:49
slawekauo
31
Chorąży

Warto wspomnieć o wszystkich dodatkach do Crusader Kings 2 w tym najnowszy Charlemagne za 12zł, który właśnie nabyłem. Dziękujemy Mikołaju :).

06.12.2014 22:31
odpowiedz
truskolodz
143
WRWG

World In Conflict Complete za 7,50 LOL! Jak mogła mi taka fajna gra umknąć, siedzę dziś i cały dzień gram :P