Wiadomość gry na świecie 9 czerwca 2014, 20:42

autor: luckie

Sunset Overdrive - opublikowano datę premiery i nowy gameplay

Sunset Overdrive, kooperacyjna strzelanina TPP z humorem, przygotowywana przez twórców Ratcheta & Clanka, ukaże się jesienią 2014 roku na Xboksie One. Z okazji targów E3 2014 opublikowano nowy zwiastun gry oraz gameplay.

Sunset Overdrive umili nam jesienną słotę - Sunset Overdrive - opublikowano datę premiery i nowy gameplay - wiadomość - 2014-06-09
Sunset Overdrive umili nam jesienną słotę

Otwierająca tegoroczne targi E3 konferencja firmy Microstoft pozwoliła poznać sporo informacji na temat kilku nadchodzących gier. Jedną z nich jest data premiery Sunset Overdrive – zwariowanej strzelaniny TPP studia Insomniac Games (seria Ratchet & Clank). Tytuł ukaże się na Xboksie One 28 października 2014 roku. Tradycyjnie też nie mogło zabraknąć nowego, widowiskowego trailera, który możecie obejrzeć poniżej. Jest on połączony z kilkuminutowym fragmentem rozgrywki. Oglądając go, zwróćcie uwagę na wyjątkowo płynny sposób poruszania się postaci, wymyślne rodzaje broni (np. wyrzutnik granatów zamrażających).

Sunset Overdrive E3 2014 - gameplay

Sunset Overdrive E3 2014 - gameplay [5:14]

Podczas dzisiejszej konferencji przedstawiciel Insomniac Games ujawnił, że oprócz fabularyzowanej kampanii dla jednego gracza gra zaoferuje kooperacyjny tryb Chaos Squad, w którym udział weźmie jednocześnie do 8 osób. Ważnym elementem produkcji ma być szybkie tempo rozgrywki – postaci widoczne na zwiastunach poruszają się z zawrotną prędkością i podziwu godną zręcznością. Bohaterowie zmuszeni są walczyć o przetrwanie, co sprowadza się do jak najbardziej widowiskowego eliminowania hord mutantów oraz bandytów żerujących na innych ocalałych. Humorystyczny klimat gry to jedna z najbardziej wyróżniających się cech Sunset Overdrive – z pewnością pozwoli ona odpocząć od szeregu poważnych strzelanin.

  1. Oficjalna strona Sunset Overdrive