Wiadomość gry na świecie 10 lutego 2014, 20:15

autor: Ender

Car Mechanic Simulator 2014 – demo dostępne na Steamie

W serwisie Steam dostępna jest wersja demonstracyjna gry Car Mechanic Simulator 2014, która pozwala nam na wcielenie się mechanika samochodowego. Demo było dotychczas dostępne jedynie pół-oficjalnie w różnych serwisach internetowych.

Wszelkiego rodzaju gry symulacyjne to bardzo dochodowa pecetowa nisza - Car Mechanic Simulator 2014 – demo dostępne na Steamie - wiadomość - 2014-02-10
Wszelkiego rodzaju gry symulacyjne to bardzo dochodowa pecetowa nisza

Debiut Car Mechanic Simulator 2014 w dystrybucji cyfrowej miał miejsce pod koniec stycznia. Gracze informowali przy tym o problemach z dostępnością do jego wersji demonstracyjnej, którą można było pobrać jedynie pół-oficjalnie z kilku rożnych serwisów. Teraz demo pojawiło się również na oficjalnej stronie gry w serwisie Steam.

Chociaż nasz recenzent nie wystawił tytułowi rzeszowskiego Red Dot Studios zbyt wysokiej oceny, twórcy cieszą się z względnie dobrego przyjęcia ich dzieła. Zapewniają również, że pracują obecnie nad darmowym dodatkiem, pozwalającym graczom zajrzeć pod maskę samochodów terenowych z napędem na cztery koła.

Jeśli wierzyć statystykom encyklopedii Gry On-Line, Car Mechanic Simulator 2014 jest w chwili obecnej jedną z najpopularniejszych gier w naszym serwisie. Podobna sytuacja następuje w ostatnich latach zawsze w przypadku premier wielu innych symulatorów, takich jak Euro Truck Simulator 2, które niezmiennie znajdują dość sporą i zaangażowaną grupę odbiorców, a także fanów.

Gramy w Car Mechanic Simulator 2014

Gramy w Car Mechanic Simulator 2014 [11:53]

Zastanawialiście się kiedyś jak to jest być mechanikiem samochodowym? Ta gra będzie dla Was jak znalazł. Nie będziecie tu co prawda naciągać klientów na kasę, ale poznacie szlachetną stronę tego zawodu. Setki części, śrubek, uszkodzeń i testów - prawdziwy raj dla fanów motoryzacyjnej pornografii.

  1. Recenzja gry Car Mechanic Simulator 2014 – mechanika bez kluczy zapasowych
  2. Oficjalna strona gry
  3. Car Mechanic Simulator 2014 – oficjalna strona na Steamie
Car Mechanic Simulator 2014

Car Mechanic Simulator 2014