Wiadomość gry na świecie 22 sierpnia 2013, 10:40

autor: qjin

inFamous: Second Son wyjdzie w lutym 2014 roku

Kolejny raz utwierdzono graczy, że inFamous: Second Son nie będzie jednym z tytułów startowych PlayStation 4. Gra zadebiutuje kilka miesięcy po premierze konsoli – w pierwszym kwartale przyszłego roku. Na osłodę udostępniono jeszcze ciepłe materiały.

Szata graficzna znacząco ewoluowała względem poprzednich części InFamous - inFamous: Second Son wyjdzie w lutym 2014 roku - wiadomość - 2013-08-22
Szata graficzna znacząco ewoluowała względem poprzednich części InFamous

Jak donosi serwis IGN.com, inFamous: Second Son ma zadebiutować na rynku w lutym 2014 roku. Tym samym tytuł nie dołączy do listy tytułów startowych konsoli PlayStation 4, co nie powinno być zaskoczeniem, gdyż już wcześniej potwierdzono tę informację, a teraz tylko bardziej sprecyzowano termin wydania gry. Na szczęście trzymiesięczna zwłoka, spowodowana zapewne chęcią dopracowania tytułu, nie jest znaczącym opóźnieniem. Na pocieszenie z okazji targów gamescom opublikowano nowe obrazki, które znajdziecie w naszej galerii, oraz filmiki.

inFamous: Second Son dziennik dewelopera #4 - przejmując kontrolę

inFamous: Second Son dziennik dewelopera #4 - przejmując kontrolę [2:56]

Materiał video do gry inFamous: Second Son, w którym deweloperzy ze studia Sucker Punch opowiadają o możliwościach kontrolera DualShock 4 do konsoli PlayStation 4.

W najnowszym dzienniku dewelopera, którego tematem są możliwości kontrolera DualShock 4 w grze, można podziwiać świeże fragmenty rozgrywki. Z kolei na „gamescomowym” zwiastunie przyjrzymy się lepiej oprawie wizualnej i przerywnikom filmowym na silniku produkcji. Jeśli jeszcze Wam mało i nie mieliście okazji śledzić materiałów podczas targów E3, to zapraszamy do nadrobienia zaległości i zapoznania się z pierwszym zapisem rozgrywki. Więcej o nadchodzącej grze studia Sucker Punch dowiecie się z tego newsa.

inFamous: Second Son gamescom 2013 - trailer

inFamous: Second Son gamescom 2013 - trailer [1:44]

Materiał video z gry inFamous: Second Son wyświetlany na gamescom 2013.

Ta gra akcji w konwencji TPP zapowiada się na jeden ze smakowitszych kąsków zapowiedzianych na konsolę PlayStation 4. Jest to kolejna odsłona serii zapoczątkowanej w 2009 roku, ale wcielimy się w zupełnie nowego bohatera – Delsina Rowe’a, mieszkańca Seattle mającego ponadnaturalne zdolności. Otwarty świat, wiele misji pobocznych, świetna strona wizualna – to kilka niezaprzeczalnych atutów InFamous: Second Son. Trzymamy kciuki, żeby twórcy spełnili obietnice i dotrzymali podanego terminu.