Wiadomość pozostałe 11 lipca 2013, 10:25

autor: qjin

The Mighty Quest for Epic Loot – rozdajemy kody do wersji beta gry

Wraz z firmą Ubisoft Polska przygotowaliśmy dla Was kody do wersji beta gry The Mighty Quest for Epic Loot, nowej produkcji free-to-play. Promocja startuje od godziny 12:00, a przez pierwsze pół godziny klucze dostępne będą dla VIP-ów serwisu gry-online.pl.

Na naszej stronie możecie zgarnąć kody do wersji beta The Mighty Quest for Epic Loot - The Mighty Quest for Epic Loot – rozdajemy kody do wersji beta gry - wiadomość - 2013-07-11
Na naszej stronie możecie zgarnąć kody do wersji beta The Mighty Quest for Epic Loot

Razem z firmą Ubisoft Polska, rodzimym wydawcą gry, zapraszamy Was do wzięcia udziału w zamkniętych beta testach strategii zatytułowanej The Mighty Quest for Epic Loot, intrygującej produkcji free-to-play wzorowanej między innymi na kultowej serii Dungeon Keeper. Aby zdobyć kod uprawniający do zagrania w wersję testową tytułu, musicie udać się na naszą stronę z promocjami po godzinie 12:00. Co ważne, klucze są dostępne dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników serwisu Gry-OnLine z potwierdzonym adresem e-mail.

Rozgrywka w The Mighty Quest for Epic Loot to prawdziwy miks gatunkowy - The Mighty Quest for Epic Loot – rozdajemy kody do wersji beta gry - wiadomość - 2013-07-11
Rozgrywka w The Mighty Quest for Epic Loot to prawdziwy miks gatunkowy

Po zgarnięciu kodu do bety, należy wejść na oficjalną stronę internetową gry i wypełnić znajdujący się tam formularz. Jeśli nie macie konta Uplay, musicie je założyć, gdyż jest ono wymagane do włączenia The Mighty Quest for Epic Loot. Klucz wklejacie w puste pole na samym dole okna służącego do rejestracji lub logowania. Następnie musicie pobrać klienta i zainstalować go na dysku twardym. Potem pozostaje już tylko wejść w kreskówkowy świat nowej sieciowej produkcji studia Ubisoft.

The Mighty Quest for Epic Loot gameplay trailer

The Mighty Quest for Epic Loot gameplay trailer [2:38]

Materiał prezentujący możliwości rozgrywki gracza w The Mighty Quest for Epic Loot, nowym tytule Ubisoft Montreal.

The Mighty Quest for Epic Loot to tytuł opierający się na modelu biznesowym free-to-play, przeznaczony wyłącznie dla posiadaczy pecetów. Gra kładzie duży nacisk na rozbudowane funkcje społecznościowe. Rozgrywka, z akcją osadzoną w królestwie Opulencia, polega przede wszystkim na obronie swojego zamku i cennych skarbów. Pomogą nam w tym liczne pułapki, którymi obstawimy swoją posiadłość. Oprawa wizualna została utrzymana w bajkowym tonie, co współgra z lekkim, humorystycznym klimatem produkcji.

Pełna wersja gry ma wyjść jeszcze przed końcem 2013 roku.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
11.07.2013 12:45
issewen
6
Pretorianin

No zobaczymy tego questa - a nuż się spodoba.

11.07.2013 13:23
odpowiedz
underQ
37
Centurion

przyjemna gierka na krótkie sesje

11.07.2013 13:28
odpowiedz
issewen
6
Pretorianin

za cholerę nie mogę przeciągnąć tego skilla początkowego na puste miejsce - nic się nie dzieje, nie mogę przez to przez to przejść dalej. bug?? ktos wie co zrobic?

11.07.2013 17:37
odpowiedz
Maddred
53
Tau Volantis

@up

Da się przeciągnąć tylko trzeba dobrze przycelować. Spróbuj tam gdzie jest miejsce pod prawy przycisk myszy.

Chyba dużo ludzi postanowiło sprawdzić grę bo momentami niezłe lagi są. Czy tylko ja mam wrażenie że ta gra lepiej by pasowała do facebooka?

09.11.2013 10:35
odpowiedz
DZAMDZAM
1
Junior

issewen miałem to samo uruchom ponownie grę i to kliknij i przeciągnij na 4 miejsce już nie pamiętam a właśnie chłopaki czy te beta key od 12 jest ? na 100% działa proszę o odp pozdrawiam DZAMDZAM :D (grałem jeszcze tydz en temu i mi beta key wyskoczył szukałem i szukałem i znalazłem tylko tu )