Wiadomość gry na świecie 20 czerwca 2012, 10:14

autor: Muninn

Demo gry LEGO Batman 2: DC Super Heroes dostępne po polsku

Pojawiła się wersja demonstracyjna gry LEGO Batman 2: DC Super Heroes. Demo, ważące 799 MB, można ściągnąć w polskiej wersji językowej. Pełna wersja trafi do sklepów w ciągu najbliższych dni.

Na oficjalnej stronie gry LEGO Batman 2: DC Super Heroes pojawiła się wersja demonstracyjna tej interesującej produkcji. Dzięki demu zapoznamy się z pierwszymi etapami tytułu, co niestety oznacza, że nie będziemy mogli odbyć krótkiej wycieczki po centrum Gotham City. Zamiast tego otrzymamy możliwość wzięcia udziału, wraz z Brucem Waynem, w ceremonii „Człowieka Roku” i rozgrywających się na niej wydarzeniach. Demo waży 799 MB i jest dostępne do ściągnięcia (w polskiej wersji językowej) na tej stronie.

Demo gry LEGO Batman 2: DC Super Heroes dostępne po polsku - ilustracja #1

Wersja demonstracyjna dostępna jest także dla posiadaczy konsoli Xbox 360 (można je ściągnąć z serwisu Xbox Live) oraz PlayStation 3 (dostępne na PlayStation Network).

Demo gry LEGO Batman 2: DC Super Heroes dostępne po polsku - ilustracja #2W grze LEGO Batman 2: DC Super Heroes Człowiek-Nietoperz po raz kolejny będzie musiał ocalić Gotham City przed zakusami złoczyńców. Tym razem jednak Batmanowi i Robinowi w ratowaniu miasta pomagać będą członkowie Ligi Sprawiedliwości, m.in. Superman, Wonder Woman i Green Lantern. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam rozwiązywać zagadki logiczne, toczyć walki z wrogami, zasiąść za sterami jednego z kilku niesamowitych pojazdów oraz korzystać z niezwykłych urządzeń i gadżetów. Gra miała amerykańską premierę 19 czerwca, natomiast w Europie ukaże się 22 czerwca. W Polsce produkcja wyjdzie w wersji spolonizowanej na PC, PlayStation 3, PlayStation Vita oraz Xboksa 360.

Demo gry LEGO Batman 2: DC Super Heroes dostępne po polsku - ilustracja #3

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
20.06.2012 15:48
odpowiedz
Kamil950
70
Konsul

A można gdzieś znaleźć demo za darmo, ale po polsku? Jednak w tej części dużo mówią i polskie napisy będą bardzo przydatne dla kogoś, kto tak średnio zna angielski.

20.06.2012 16:46
21.06.2012 23:24
odpowiedz
yomitsukuni
77
Pretorianin

Drogie Gry-Online, odrobinę profesjonalizmu! Jeśli już podajecie w treści wiadomości link, to oszczędźcie czytelnikom tych kilku sekund guglowania i podawajcie link do strony producenta, z której można pobrać za darmo identyczną wersję pliku, za który wy żądacie opłaty.

22.06.2012 01:50
odpowiedz
dombek111
40
Centurion

11 zł za demo, pojebało

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze