Wiadomość gry na świecie 15 czerwca 2010, 02:52

autor: Hed

Konferencja Electronic Arts – Dead Space 2, Crysis 2, Bulletstorm, Need for Speed: Hot Pursuit

Za nami kolejna ważna konferencja na targach E3 – tym razem swoją ofertę zaprezentowała firma Electronic Arts, która nie ujawniła spektakularnych niespodzianek, chociaż przedstawiła bardzo ciekawe produkcje. W repertuarze firmy znalazły się takie hity jak kolejna odsłona serii Need for Speed, Dead Space 2, Medal of Honor, Crysis 2 oraz polski Bulletstorm.

Za nami kolejna ważna konferencja na targach E3 – tym razem swoją ofertę zaprezentowała firma Electronic Arts, która nie ujawniła spektakularnych niespodzianek, chociaż przedstawiła bardzo ciekawe produkcje. W repertuarze firmy znalazły się takie hity jak kolejna odsłona serii Need for Speed, Dead Space 2, Medal of Honor, Crysis 2 oraz polski Bulletstorm.

Firma Electronic Arts skupiła się na 10 produkcjach, wśród których pojawiły się propozycje zarówno dla hardcorowych jak i casualowych graczy. Nie zapomniano oczywiście o sportowym oddziale wydawcy, czy jednej z najlepiej sprzedających się pecetowych marek (The Sims). Półtoragodzinna konferencja nie była olśniewająca, ale mimo wszystko trzymała poziom.

Need for Speed: Hot Pursuit

Prezentacja Electronic Arts rozpoczęła się od filmu ujawniającego najnowszą odsłonę Need for Speed, zatytułowaną Hot Pursuit (potwierdziły się więc plotki sprzed kilku godzin). Produkcja wraca do koncepcji pierwszy raz przedstawionej w trzeciej części serii. Szalone pościgi z policją, ucieczki przed policyjnymi helikopterami, omijanie kolczatek oraz blokad, świetna muzyka i szybkie wozy – to główne cechy gry studia Criterion, która do sprzedaży trafi 16 listopada tego roku.

Powrót do korzeni wygląda naprawdę nieźle, tym bardziej, że w grze wcielimy się zarówno w policjantów jak i podejrzanych uciekinierów. Craig Sullivan, producent tytułu ze studia Criterion, streścił krótko jego założenia, po czym zaprezentował fragment rozgrywki (z pomocą kolegi). Deweloperzy zmierzyli się na szosie prowadzącej przez las. Od strony wizualnej produkcja prezentowała się solidnie, chociaż trasa wydawała się dość monotonna.

Konferencja Electronic Arts – Dead Space 2, Crysis 2, Bulletstorm, Need for Speed: Hot Pursuit - ilustracja #1

Rozgrywka zawiera wszystko to, czego spodziewamy się po marce Hot Pursuit. Gracz wcielający się w policjanta mógł rozstawiać pułapki i korzystać z dopalacza, który pozwalał szybko dogonić lub wyprzedzić przeciwnika. W akcji zobaczyliśmy system zniszczeń, generujący zarówno drobne rysy jak i poważne uszkodzenia (trudno powiedzieć na ile wpływają one na model jazdy). W finale policyjny radiowóz rozbił samochód drugiego gracza.

Ciekawostką jest „autolog”, czyli dynamiczny system sieciowy, dzięki któremu będziemy mogli monitorować postępy i statystki oraz porównamy je ze znajomymi. Na łamach „autologa” znajdziemy sklep, wiadomości o grze i listę przyjaciół. Podczas prezentacji przedstawiciele Electronic Arts podkreślali, że usługi sieciowe są ważne dla firmy.

Dead Space 2

Drugą zaprezentowaną grą jest oczekiwany przez wielu Dead Space 2, o którym opowiedział Steve Papoutsis, producent wykonawczy. Twórcy ponownie chcą pokazać gatunek horrorów w najlepszy możliwy sposób, przenosząc głównego bohatera w nowe realia i wzbogacając go o nowe narzędzia. Przeciwnicy, czyli wykręcone Nekromorfy, będą torturowały nas fizycznie i psychicznie, co pokazano w krótkim, ale dość imponującym fragmencie rozgrywki.

W grze przeniesiemy się do futurystycznego, przemysłowego miasta, a Isaac Clarke, główny bohater skorzysta między innymi z nowych narzędzi górniczych. Na początku pokazowej scenki Isaac został zaatakowany przez istotę kojarzącą się z potworami z Lost Planet 2 – prawdopodobny słaby punkt potwora mienił się na pomarańczowo.

Po krótkim starciu kreatura wycofała się, ale nie oznaczało to końca problemów – bohater został zaatakowany przez hordę gollumopodonych istot, które rzucały się na niego wściekle. Isaac nie pozostawał dłużny i starał się strącać potwory, wykorzystując wszystkie dostępne środki – szczególnie przydatne wydawało się urządzenie spowalniające czas na małym obszarze.

Za pomocą powyższego narzędzia Isaac mógł „ujarzmić” bardzo szybkie bestie i sukcesywnie je wykończyć, oczywiście w brutalny sposób. Kolejnym typem przeciwników okazał się szybki potwór wyposażony w ostrza na końcu dwóch kończyn. Bohater gry przybił kilka z nich do ścian dziwacznie ozdobionego kompleksu bronią przypominającą wyrzutnię kołków z Painkillerem.

Konferencja Electronic Arts – Dead Space 2, Crysis 2, Bulletstorm, Need for Speed: Hot Pursuit - ilustracja #2

W pomieszczeniu z kolumnami akcja zwolniła tempa, a Isaac skorzystał z windy i trafił na oszklony korytarz. Za oknem rozpościerało się miasto skąpane w złoto-brunatnych barwach. Spokój został zakłócony kilka sekund później, kiedy latający przeciwnik zaczął prowadzić ostrzał. Bohater nieomal nie został wyssany na zewnątrz, ale po krótkim QTE wyrwał właz i skoczył w dół szybu.

To nie koniec walki – gdy tylko Isaac wylądował na dnie szybu, zobaczył nad sobą kolejnego wroga. W tym momencie pokazał zakończył się, ale producent gry przekazał, że jego dalszą część zobaczymy na konferencji Sony. Czyżby studio odpowiedzialne za projekt i firma Electronic Arts szykowały pewne niespodzianki dla posiadaczy konsoli PlayStation 3?

Medal of Honor

Pokaz Medal of Honor był dość specyficzny. Na scenie pojawił się szef marki Sean Decker, który przypomniał, że nad nową odsłoną gry pracują dwa studia: EALA (single-player) oraz EA DICE (multi-player). Pierwszy raz w historii serii przeniesiemy się do Afganistanu. Autorzy obiecują, że otrzymamy najbardziej autentyczne doświadczenie współczesnego konfliktu.

Chwilę później na scenie pojawiła się 24-osobowa ekipa, której zadaniem było zaprezentowanie trybu Team Assault, czyli rozgrywki multiplayer. Jeden z producentów ostrzegł, że demo jest prowadzone na żywo, więc mogą pojawić się problemy, ale na szczęście żadnych kłopotów nie odnotowaliśmy. Jak wygląda sama zabawa w dość interesującym Medal of Honor?

Właściwie trudno powiedzieć, bo autorzy pokazali 24 małe ekrany, czasami skupiając się na danym zawodniku. Wydaje się, że gra przypomina swojego konkurenta (Modern Warfare 2) i jest bardzo dynamiczna. Mapy będą inspirowane prawdziwymi lokacjami – w próbce zobaczyliśmy skomplikowany architektonicznie Kabul, w którym królowała walka na bliski dystans.

Na filmie dało się zauważyć punkty doświadczenia, czy skillshoty (np. za trafienie w głowę). Gracze chowali się za murkami, biegali wąskimi alejkami i czaili się na dachach. Budynki najwyraźniej nie ulegały zniszczeniom (jak w Bad Company 2). Najważniejsze jest to, że beta trybu multiplayer rozpocznie się 21 czerwca na Xboksie 360, PS3 i PC, a gra wyjdzie 12 października.

Konferencja Electronic Arts – Dead Space 2, Crysis 2, Bulletstorm, Need for Speed: Hot Pursuit - ilustracja #3

Warto dodać, że osoby mające status VIP w Bad Company 2 i zamawiające Medal of Honor przed premierą, otrzymają dostęp do testów już 17 czerwca. Wiąże się to z systemem lojalnościowym firmy, który nosi nazwę Gun Club i powiąże kilka produkcji wydawcy (MoH, Dead Space, Battlefield: Heroes, itd.). O pomyśle pisaliśmy w jednej z poprzednich wiadomości.

W ramach Gun Clubu posiadacze Bad Company 2 będą mogli również zakupić dodatek Battlefield: Bad Company 2 Vietnam, który trafi do sprzedaży zimą. Krótki zwiastun rozszerzenia wydaje się bardzo ciekawy, bo dzięki charakterystycznej oprawie muzycznej kojarzy się od razu z nieco zapomnianym dzisiaj Battlefield Vietnam.

EA Sports

Produkty z linii EA Sports zaprezentował Peter Moore, który podkreślił, że firma zamierza wprowadzić systemy online w większości swoich projektów. Główną atrakcją tej części pokazu była gra EA Sports MMA, skupiająca się na brutalnych zawodach. Tytuł trafi do sprzedaży pod koniec tego roku i będzie przeciwstawiał intuicyjne sterowanie rozbudowanej rozgrywce.

EA Sports MMA to wiele zróżnicowanych stylów walki z najróżniejszych zakątków globu. Najciekawszym elementem tytułu wydaje się system live broadcast. Za jego pomocą stworzymy zawodnika i zaplanujemy jego karierę w sieci. Gracze będą mogli publikować własne wypowiedzi przed walkami, brać udział w turniejach z realnymi nagrodami i walczyć przed publicznością.

Konferencja Electronic Arts – Dead Space 2, Crysis 2, Bulletstorm, Need for Speed: Hot Pursuit - ilustracja #4

Brutalna produkcja trafi do sprzedaży 19 październik tego roku i na szczęście nie będzie jedyną nowością w ofercie EA Sports. Firma szykuje bowiem grę EA Sports Active 2, która zostanie wydana 16 listopada na kilku platformach (Wii, PS3, Xbox 360). Każda z wersji będzie oferowała nieco inne doznania, bo Active 2 skorzysta przykładowo z Natala/Kinecta (Xbox 360).

Ponownie ważnym aspektem tytułu będzie system online, który pozwoli śledzić nasze postępy w odchudzaniu, czy budowaniu masy mięśniowej z dowolnego komputera. Wyniki będą automatycznie uploadowane na oficjalny serwis społecznościowy projektu, więc nic nie ukryje się przed znajomymi. Gra skorzysta ze specjalnych czujników biometrycznych.

Ostatnim pokazanym tytułem ze sportowego katalogu jest Madden NFL 11. Produkcja ma zapewnić łatwiejszą, szybszą, ale i głębszą rozgrywkę. O grze opowiadał na scenie Joe Montana, bardzo znany amerykański zawodników futbolowy. Tegoroczna odsłona serii podobno stawia na autentyczność, chociaż jednocześnie dopuszcza kilka uproszczeń.

The Sims

Prezentacja konsolowej odsłony The Sims 3 była dość niezrozumiałym elementem całej konferencji, podczas której twórcy chcieli udowodnić, że produkcja studia Maxis jest czymś więcej niż tylko grą. Pseudofilozoficzny bełkot przyniósł niestety głównie znudzenie, a nie oczekiwaną refleksję nad sensem istnienia i rolą podświadomości w ludzkim systemie wartości oraz wolnej woli.

Konsolowa wersja gry The Sims 3, sygnowana hasłem Play with Liv3, zostanie wydana na praktycznie wszystkich platformach w październiku tego roku.

Crysis 2

Czas na ciężką artylerię, czyli prezentację dwóch tytułów wydawanych w ramach programu EA Partners. Na początku warto zwrócić uwagę na to, że przedstawiciel Electronic Arts przypomniał o nowych partnerach – Insomniac Games (Ratchet & Clank) i Respawn Entertainment (byli twórcy Modern Warfare 2) – których projekty nie zostały jednak ujawnione.

Na scenie pojawił się Cevat Yerli, szef studia Crytek, który pokazał Crysisa 2. Twórca przekonywał, że w grze możemy spodziewać się sandboksowego stylu prowadzenia walki, bo do naszej dyspozycji oddane zostaną bronie i zaawansowany sprzęt (Nano Suit). To jak je wykorzystamy zależy już tylko od nas, więc wiele scen będzie można przejść na różne sposoby.

W zaprezentowanym fragmencie gry główny bohater dostał się do wnętrzna budynku z oszklonym dachem, by tam ostrzelać wrogów ze stacjonarnych działek. Podczas zabawy skorzystamy z lornetki, czy filtrów wizyjnych, które pozwolą wypatrzyć ważne elementy. Specyficzne bronie będą potrzebne do pokonania większych wrogów – jednym z nich okazał się duży mech.

Konferencja Electronic Arts – Dead Space 2, Crysis 2, Bulletstorm, Need for Speed: Hot Pursuit - ilustracja #5

Robot wkroczył do budynku i zaczął siać zniszczenie. Bohater przemieszczał się korzystając ze wzmocnionej prędkości i skoku oraz kamuflażu optycznego. W ten sposób udało się bezpiecznie dostać do skrzyni z ładunkami wybuchowymi, a później podczepić je pod mecha. Teraz wystarczyło już tylko znaleźć wyrzutnię rakiet i wykończyć rozszalałego przeciwnika.

To oczywiście nie koniec atrakcji, bo chwilę później bohater spojrzał w górę i zobaczył, że obcy ostrzeliwują pobliski wieżowiec, który powoli zaczął walić się na naszych oczach. Na szczęście szybko pojawił się jeep – próba ucieczki została opóźniona przez mężczyznę proszącego o pomoc (jego żona utknęła pod gruzami). Scena zakończyła się w tumanach kurzu i dymu.

Po tej spektakularnej prezentacji Cevat Yerli wyciągnął okulary 3D i potwierdził, że Crysis 2 skorzysta z tej technologii na wszystkich platformach.

Bulletstorm

Przedostatnią grą, którą zaprezentowało Electronic Arts był polski Bulletstorm. Na scenie pojawili się: Cliff Bleszinski i Tanya Jessen z Epic Games oraz Adrian Chmielarz z People Can Fly. Twórcy chwalili rozmach i absurdalność rodzimej produkcji, a później zapewniali, że autorski spektakl brutalności, wzbogacony o system skillshotów, zapewni mnóstwo frajdy.

W następnej kolejności pokazano dość imponujący fragment gry, w którym główny bohater pomaga swojemu towarzyszowi. Najbardziej użytecznym narzędziem w Bulletstormie będzie najprawdopodobniej lasso, którym nie tylko przyciągniemy wrogów, ale i otworzymy niektóre drzwi. Podróż przez jeden z poziomów była bardzo dynamiczna i pełna niespodzianek.

Bohater gry wybiegł z pierwszego pomieszczenia i zjechał dalej na linie, by tam wślizgiem schować się za skrzyniami i ostrzelać roboty. Kawałek dalej można było zobaczyć jak wrogowie zamykają drzwi – nie powstrzymało to brutalnego herosa, który po prostu wyrwał je z zawiasów kopniakiem, trafiając nimi jednego z przeciwników. Dwóch kolejnych zostało usmażonych prądem.

Konferencja Electronic Arts – Dead Space 2, Crysis 2, Bulletstorm, Need for Speed: Hot Pursuit - ilustracja #6

Jeden z zaprezentowanych skillshotów wymagał podrzucenia kilku wrogów i wybuchowych beczek do góry (specjalną zdolnością lassa), a później zdetonowanie ich. Nagrodę otrzymamy też za wyrzucenie przeciwnika w przepaść solidnym kopniakiem. Lasso pomoże obezwładnić dużych wrogów z mini-gunami – same obrotowe karabiny trafią w nasze ręce.

W ostatniej scenie bohater produkcji uciekał pojazdem w dół zbocza, przed toczącą się za nim gigantyczną „zębatką”, jednocześnie odpierając hordy atakujących przeciwników. Produkcja jest niezwykle dynamiczna i wygląda świetnie, więc na pewno jest na co czekać. Gra zostanie wydana 22 lutego 2011 roku w Stanach Zjednoczonych.

Star Wars: The Old Republic

Na koniec zostawiono prezentację gry Star War: The Old Republic. Tutaj zaprezentowano nowy zwiastun tytułu (dostępny od kilku godzin w sieci) i dwie zasadnicze nowości odnośnie rozgrywki:

  • Każdy z graczy otrzyma podczas zabawy statek, który będzie swoistą bazą i sposobem na wyrażenie własnego stylu.
  • System PVP będzie opierał się na pomyśle stref walki, które będą arenami stworzonymi na podstawie lokacji z filmów. Jedną z nich będzie przykładowo Alderaan.

Komentarze Czytelników (30)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
15.06.2010 03:05
Michal.92
29
Centurion

Nie wiem jak dalej ale w tekście o Dead Space 2 jest głupi błąd "W tym momencie pokazał zakończył się"

15.06.2010 03:38
odpowiedz
Scott P.
80
Generał

NFS - Mhe.
MoH - następnym razem pokażcie grę a nie graczy w nią grającą .
Dead Space – cudo. (must have)
Gun Club - ?
EA Sport - ta część prezentacji to totalne dno i nuda.
The Sims 3 - czyżby pomysły się kończyły na ta serie?
The Crysis 2 - brakowało tylko potwora z Cloverfield. (must have)
Bulletstorm - dwa słowa cool shit. (must have)
KOTOR – temu trailer-owi nowa trylogia może czyścić buty.

EA swoją prezentacją rozłożyła Ubisoft na łopatki.

15.06.2010 06:51
odpowiedz
Koktajl Mrozacy Mozg
129
VR Evangelist

Widac ze EA nie ma juz pomyslow na NFS - znow beda katowac NFSHP jak dawniej podobne klimaty od NFSU2 do Undercovera z mala przerwa na ProStreet i Shift. Wolalbym normalny powrot - sportowe auta, piekne trasy a nie zabawy z policja ktora jadac za nami w MW czy innej grze zgubic sie nie dalo poza zniszczeniem jej lub uzycia otoczenia. W oryginalnym HP to trzeba bylo ustawiac na 10 okrazen by zlapac wszystkich bo na 2 nie da rady. Wyjdzie znow gra dla gimnazjalistow. Wole aby Criterion robilo Blacka czy Burna ale wracajac do zamknietych tras a nie otwartego miasta.

15.06.2010 07:53
odpowiedz
igloopol
64
Generał

czekam na nowego nfs mam nadziej że go nie spieprzą
Star Wars: The Old Republic--- jedna gra której zazdroszcze PCtowcom

15.06.2010 08:26
odpowiedz
Logadin
136
People Can Fly

A samo E3 już za 12h :>

15.06.2010 08:44
odpowiedz
Koktajl Mrozacy Mozg
129
VR Evangelist

Widzialem gameplay NFSa - nic ciekawego. Znajac zycie nawet nie bedzie trybu "podzielony ekran" jak w Shifcie wiec koniec zabawy dobrych i zlych :/. Nudza mnie oklepane tematy wyscigow - dawac mi w koncu gre w stylu FullAuto/filmu DeathRace a nie kolejna kopie supcio autka, policja, poscigi - znudzilo mnie to...

15.06.2010 08:51
odpowiedz
Irek22
78
Grzeczny już byłem

Z zaprezentowanych gier od EA interesuje mnie tylko The Old Republic (to gra, na którą czekam najbardziej ze wszystkich, nie tylko od EA) i Dead Space 2.
Reszta mnie nie interesuje bo Mass Effect 3 wyjdzie pewnie pod koniec 2011 roku więc zostanie zaprezentowany dopiero na przyszłorocznych E3.

15.06.2010 08:57
odpowiedz
CHESTER80
92
Nintendomaniak

Jak dla mnie najlepsza konferencja jak do tej pory. Konkretne gry, konkretne prezentacje, mało durnego paplania (poza tą głupią babką z pokazu Bulletstorm). Zasadniczo oklaski dla EA! Oklaski dla PCF! Bulletstorm prezentuje się wyśmienicie, taki Crysis 2 wypadł przy nim bardzo biednie. NFS HP to spełnione marzenie, a pokaz Dead Space 2 wbił mnie w posadzkę. Moc!

15.06.2010 09:08
odpowiedz
tknowiec
30
Chorąży

Eh liczyłem mocno na jakąś zapowiedź Fight Night Round 5 :(

EA nie pokazało nic odkrywczego, ale to solidny wydawca i ma parę asów w rękawie, które chcąc czy nie chcąc hitami będą na pewno:)

15.06.2010 10:05
odpowiedz
benio84
60
Pretorianin

Super! Dead Space 2 zapowiada się jako sequel doskonały, Crysis 2 przypomina mi film Project Monster, a Bulletstorm to prawdziwa jazda bez trzymanki. Brawo Polska!

15.06.2010 10:08
odpowiedz
Mepha
71
Mhroczny Pogromca

wiele ciekawych gier, brawo EA

15.06.2010 10:14
odpowiedz
kaalethfr
15
awesome guy

Z tych wszystkich wymienionych gier i tak wole poczekać na MOHa...

15.06.2010 10:28
odpowiedz
AntonioMontegio
90
Generał

Troche mieszane uczucia - Crysis2 - ladnie, ale jakos bez "wow", MoH - ten multi wygladal na tych paru scenkach wygladal jak dla mni dretwo (gameplay wygladal dosyc sztywno, jak "darmowy" mod a la MW), Dead Space 2 wyglada bardzo fajnie. Dla mnie czarnym koniem okazal sie Bulletstorm - zapowiada sie naprawde na fajna i szalona gre, Epic chcial sie bardziej pokazac z Gears3 a jak dla mnie to ten co-op na scenie w cztery osoby to wypadal raczej srednio.

15.06.2010 10:34
odpowiedz
kjb
19
Chorąży

NFS: zobaczymy czy nie pójdą zbyt arcade'owo (na ekranie nie było obrotościomierza i prędkościomierza) poza tym, to mają być ludzie z Criteriona? Strasznie ciotowato grali jak na twórców Burnouta, spodziewałem się w ich wydaniu jakieś wyrównanej walki na równym poziomie a tu jakieś plątanie się, czekanie jeden na drugiego. Ogólnie mieli jakiś strach przed prędkością. I jeszcze jedna obawa: skoncentrowanie się na ściganiu i byciu ściganym (slogan z Undercovera chyba) to nie całkowity powrót do korzeni serii. W NFS'ach I-VI była kolejność 1. samochody 2. lokacje 3. policja (w Porsche Unleashed policji prawie nie było, a jest to szczyt serii). Tutaj trochę to odwrócili, dla mnie w NFS zawsze najważniejszy powinien być samochód. No i koniecznie muszą zaprezentować ciekawsze trasy, ta z pokazu wyglądała jak konstrukcja z NFSIII.

MoH: wygląda na to, że każdy kto lubi CoD'a odnajdzie się od razu. Gameplay wygląda na skopiowany (pewnie są jakieś drobne różnice w mechanice strzelania, ale to może zmienić się po becie). MoH ma za to kilka atutów: grafika (na pewno widzieliście prezentacje Black Ops. Tak złych eksplozji jak w nowym CoDzie dawno nie widziałem. Silnik CoDa musi zginąć i odejść w niepamięć), dźwięk powinien być lepszy (chyba, że tylko mnie wkurzają nijakie odgłosy broni w MW i MW2). Zobaczymy jak to będzie z autentycznością, ale gorzej z autentycznością od MW2 być nie może. No i przynajmniej krew nie zalewa ekranu bez sensu co chwilę jak w MW2.

NFL'11: Amerykanie to niezaprzeczalnie zje***y naród (właściwie to nawet nie naród). Widziałem prezentację na żywo i zrobiłem wielkiego facepalma na hasła jakie tam głosili "Jak komunikowalibyśmy się gdyby nie powstał Facebook?" Hmm, prawdopodobnie cała ameryka miałaby doła albo zginęłaby pod kołami samochodu próbując się skomunikować? No i jeszcze ten ich active2, nie ma to jak żulić od pożeraczy hamburgerów kase za program który powie im, że jak schudną ze 130 do 129,7kg to są mistrzami. Poza tym, szkoda słów.

CRYsis2: musi się pokazać jakiś gameplay w HD porządny, z livestreamu niewiele widać. Pewnie gdzieś tam ta technologia jest, ale na razie szału nie ma. No i powinni poprawić dźwięk broni (nikt im nie powiedział, że soczyście brzmiąca broń jest lepsza?)

No i Bulletstorm: pokaz tej gry po tych wszystkich innych, naładowanych patetycznymi scenami i tekstami nijak mającymi się do rzeczywistości, to było to. Zamiast "nasza gra ma najbardziej zaawansowany system cieniowania" jest "Bulletstorm po prostu was roz*******i". Mam nadzieję, że cała gra będzie tak dzika jak to zapowiadają.

Ale nazwisko Chmielarza mogliby się nauczyć wymawiać...

15.06.2010 10:46
odpowiedz
Windows XP 16
53
Senator

spodziewałem się w ich wydaniu jakieś wyrównanej walki na równym poziomie
Taki pościg przy równej walce mógłby trwać dość długo, a Panowie mieli na pewno wyznaczony jakiś limit czasowy.

15.06.2010 11:40
odpowiedz
Econochrist
103
Nadworny szyderca

Elektronicy mają jedno z najlepszych portfolio na tych targach.
Osobiście uważam, że tylko Square Enix ma kilka równie mocnych pozycji.
Dead Space 2, Medal of Honor i Crysis 2. Te gry kupię na pewno!

15.06.2010 12:18
odpowiedz
mikecortez
89
Senator

Dead Space 2, Crysis 2, Medal of Honor, Star Wars: The Old Republic hmm no jest kilka ciekawych pozycji od Electronic Arts. Zeby tylko czasu bylo na wszystko... ;p

15.06.2010 14:17
odpowiedz
victripius
88
Joker

Świetna konferencja. Zostało zaprezentowanych wiele świetnych tytułów, mam nadzieję, że większośc z nich nie zawiedzi oczekiwań i wysokich wymagań graczy.

15.06.2010 14:58
odpowiedz
Nolifer
93
The Highest

Crysis , Medal of Honor , Deadp Space i Bullet pozamiatali wszystko
Przy sportowych się nudziłem ale potem na crysisa wartyo było poczekać ;)

15.06.2010 15:24
odpowiedz
andrey226
73
Konsul

Dla mnie gry Dead Space2 i Crysis2(PC) są wytypowane do obowiązkowego zakupu zaraz w dniu premiery.

15.06.2010 15:26
odpowiedz
Marcines18
59
Senator

Czekam na Crysis 2 i trochę na NFS.

15.06.2010 15:34
odpowiedz
TRX
114
Forumowy Cień

Z całych prezentacji to chyba najbardziej zainteresował mnie multi w MoH i gameplay Crysisa 2. Niestety, ale spodziewałem się jakiejś zupełnie nowej pozycji albo ciekawej współpracy z jakimś developerem. Choć i tak konferencja lepsza od MS.

NFS - nie porwał i trochę drętwy; DS2 - cóż, nie moja działka, ale sądziłem, że jego straszność będzie mniej ograna; MoH - ciekawy, typowo dice'owy multi; BC2:V - najpewniej kupię; Crysis 2 - cóż, jest jeszcze biedniej, niż sądziłem (i nie, nie chodzi tu tylko o grafę); Bulletstorm - niezłe, ale już na filmiku dość nużąca mechanika; SW:TOR - heh, render i co mi po nim? ;)

15.06.2010 17:21
odpowiedz
adamk1
65
Noob Gamer

Dead Space 2,Medal of Honor,Bulletstorm - sam MIÓD :)

15.06.2010 19:07
15.06.2010 19:15
odpowiedz
niezny_95
53
Airborne

zdecydowanie najciekawsza konferencja ;)

15.06.2010 19:42
odpowiedz
micmur13
16
Generał

"Szalone pościgi z policją, ucieczki przed policyjnymi helikopterami, omijanie kolczatek oraz blokad, świetna muzyka i szybkie wozy"

mamy to od zawsze w nfs...

15.06.2010 20:31
odpowiedz
Adrianziomal
46
Samael

Ciekawe, czy coś nowego będzie w nowym NFS? Czekam na DS2 i Crysis 2 ;)

17.06.2010 15:16
odpowiedz
Kamil0306
18
Chorąży

Ja czekam na FIFE 11 , NFS-a , NBA Elite 11 , Crysis 2 , MOH-a , MMA

21.06.2010 18:24
odpowiedz
Mortalking
90
Senator

Z tych tytułów to zapewne większość graczy czeka na Crysis 2 ale ze względu na wymagania to mało kto będzie mogła sobie pograć na max ustawieniach, bo nawet przy bardzo dobrej optymalizacji i tak będzie cięzko odpalić tę grę na 2- 3 letnich kompóterach.

29.06.2010 02:10
odpowiedz
SSman92
26
Generał

jednak nie tylko wiedźmin z polskich gier

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze