Wiadomość gry na świecie 16 lutego 2017, 19:40

autor: Movis

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands – otwarta beta ruszy 23 lutego

Firma Ubisoft udostępniła szczegóły otwartego okresu testowego dla gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. Start bety nastąpi równo za tydzień – 23 lutego – a jej koniec wyznaczono na 27 lutego. Otwarta beta zawrze 2 z 21 prowincji dostępnych w pełnej wersji produkcji.

Otwarta beta Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands – najnowszej strzelanki kooperacyjnej od firmy Ubisoft – zapowiadana była już w listopadzie zeszłego roku, ale dopiero teraz francuski gigant przeszedł do konkretów. Na kanale YouTube zaprezentowano bowiem krótki teaser, w którym znalazły się wszystkie niezbędne informacje, dostępne także w oficjalnym wpisie na stronie gry. Powszechny okres testowy rozpocznie się 23 lutego i potrwa do poniedziałku, 27 lutego. Ci bardziej zapobiegliwi będą mogli przygotować się do rozgrywki zawczasu, ściągając na swoje dyski niezbędne dane. Taka możliwość zostanie odblokowana wraz z 21. dniem obecnego miesiąca, o godzinie 12:00 czasu lokalnego (polski oddział Ubi podaje jednak datę 20.02).

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands zwiastun otwartej bety (PL)

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands zwiastun otwartej bety (PL) [0:00]

Otwarte beta testy Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands startują 23 lutego. Gracze dostaną dostęp do nowego, nieobecnego w zamkniętej fazie testów terenu – regionu Montuyoc.

Podobnie jak podczas wcześniejszych okresów testowych tej firmy, gracze będą mogli dowolnie wybrać platformę, na której sprawdzą tytuł. Na konsoli PlayStation 4 i Xboksie One pliki gry pobierzemy z oficjalnych sklepów systemowych, a w przypadku wersji PC niezbędne będzie użycie aplikacji Uplay. Pecetowcy mogą także przeczytać o wymaganiach sprzętowych produkcji w naszej wcześniejszej informacji.

Betę warto sprawdzić, nawet jeśli ktoś przemierzał już boliwijskie wyżyny w zamkniętym okresie testowym gry. Do dyspozycji graczy ma bowiem zostać oddany dodatkowy teren. Eliminować agentów kartelu Santa Blanca będzie można zarówno w znajomej Itacui, jak i we wcześniej niewidzianym regionie Montuyoc. Nowy teatr działań militarnych wydaje się dość charakterystyczny, bo przepełniony terenami podmokłymi i… chmarami flamingów.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands ukaże się na rynku 7 marca 2017 roku, na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Rozpędzanie ptaków jest wspaniałą rozrywką, zwłaszcza w terenówce z zamontowanym minigunem. - Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands – otwarta beta ruszy 23 lutego - wiadomość - 2017-02-17
Rozpędzanie ptaków jest wspaniałą rozrywką, zwłaszcza w terenówce z zamontowanym minigunem.
Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands – otwarta beta ruszy 23 lutego - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
16.02.2017 20:09
1
Zorpen
47
Konsul

Małe sprostowanie - pobrać pliki będzie można 20, a nie 21 lutego.

16.02.2017 21:57
odpowiedz
p4go
76
Geek

No i 3 dodatkowe misje jesli zagramy w bete i w pelna weraje gry przed 31 marca br.

17.02.2017 02:27
odpowiedz
domino310
34
Jarl

No ciekawe czy coś poprawili.

17.02.2017 07:35
odpowiedz
Movis
3
Junior

@Zorpen - Ubisoft ma pewne nieścisłości w komunikacji co do daty preloadu. Zalinkowany w newsie angielski wpis blogowy mówi o dniu 21.02 6:00 AM EST (12:00 naszego czasu). Polski oddział Ubi podaje zaś w swoich materiałach po prostu dzień 20.01 bez konkretnej godziny.