Wiadomość gry na świecie 14 grudnia 2016, 11:20

autor: Entelarmer

GTA Online z aktualizacją Import/Export

Studio Rockstar udostępniło kolejne rozszerzenie dla Grand Theft Auto Online. Aktualizacja Import/Export pozwala graczom na masowy handel kradzionymi pojazdami oraz na stoczenie drużynowych potyczek w samochodowej wariacji Splatoona.

Mimo że piąta odsłona gangsterskiej serii Grand Theft Auto zadebiutowała jeszcze w 2013 roku na starszych urządzeniach i dwa lata później na PC, wciąż sprzedaje się wyśmienicie i jest rozwijana zarówno przez liczne fanowskie modyfikacje, jak i samych twórców. Ci ostatni wypuścili dziś kolejną aktualizację dla modułu sieciowego Grand Theft Auto Online, zatytułowaną Import/Export. Tym razem postanowiono wrócić do korzeni, jako że na pierwszy plan wysuwa się kradzież samochodów. Nowy budynek w postaci Executive Garage pozwoli na „przechowanie” do 60 różnych wypasionych aut, które będziemy mogli sprzedać. Wcześniej jednak będziemy musieli je zdobyć, uwalniając je od ich prawowitych właścicieli.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by interesujące nas pojazdy przejąć w niezbyt finezyjny sposób. Warto jednak wykazać się ostrożnością, bowiem nasi klienci nie wykażą entuzjazmu dla poobijanych bryk. Zbyt dramatyczne akcje będą się wiązać z uszczupleniem naszego portfela przez koszty naprawy. Aktualizacja ma oferować sporo możliwości w zakresie przejmowania samochodów, włącznie z wykorzystaniem kamery policyjnego śmigłowca. A jest czego szukać, bo wraz z debiutem Import/Export doczekaliśmy się kolejnych 10 pojazdów, w tym sześciu specjalnych, takich jak łazik VF Ramp Buggy czy quad Nagasaki Blazer Aqua.

  - GTA Online z rozszerzeniem Import/Export - wiadomość - 2016-12-14
 

Oprócz tego aktualizacja wprowadziła nową opcję zabawy w trybie Adwersarza. W Turf War gracze biorą udział w potyczkach dwóch czteroosobowych drużyn, a ich zadaniem jest zajęcie jak największego obszaru. Twórcy najwyraźniej zainspirowali się Splatoonem, bo teren przejmujemy przez pokolorowanie przejechanych przez nas pól brawami naszej drużyny. Na mapie znajdziemy też porozrzucane znajdźki w postaci rakiet, które możemy przesłać z pozdrowieniami wrogim graczom. Wśród innych nowości znalazły się m.in. możliwość całkowitej zmiany wyglądu naszego bohatera oraz wsparcie funkcji Play Together na konsoli PlayStation 4.

GTA Online z rozszerzeniem Import/Export - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Zagraj w najlepsze gry!

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
14.12.2016 13:59
-10
K@m@R
36
Centurion

Tryb online w GTA5 jest nie przemyślany. Do tego straszne lagi.

14.12.2016 14:05
-8
odpowiedz
niepijekawy
7
Chorąży

W tej grze nie stać cię już nawet na auto chociaż jesteś przestępcą i wytłuczesz pół miasta. Gra coraz bardziej przypomina Saints Row i jeszcze ten loading screen.

post wyedytowany przez niepijekawy 2016-12-14 14:07:11
14.12.2016 20:43
3
odpowiedz
Sadistic Son
10
Legionista

@K@m@R a ile czasu spędziłeś w trybie online, że stwierdzasz, że jest nieprzemyślany? Godzinę? Dwie? Dzień? Lagi się zdarzają, ale tylko jeśli cię wrzuci do sesji gdzie większość pozostałych graczy jest z drugiego końca świata. Co do samego trybu online to moim zdaniem jest on genialny. Owszem, parę rzeczy można by ulepszyć, ale to i tak najlepszy sandboxowy tryb multiplayer w tego typu grze jaki kiedykolwiek widziałem.

@niepijekawy - Ciebie to chyba nawet z gry kojarzę, lub ktoś ma podobny login. Owszem jest drogo, ale jak jesteś cierpliwy, wykonujesz misje i zarabiasz oszczędzając, a przy tym jesteś cierpliwy, i nie liczysz, że po godzinie gry będzie Cię stać na x80 proto to można na wszystko sobie pozwolić - kilka apartamentów, biura, myśliwce, czołg a nawet jacht za ponad 9 baniek. Jestem tego świetnym przykładem - zarobiłem w grze ponad 60 milionów, nie otrzymując tego od cheaterów, można sprawdzić w moich statach. Poza tym co Ci niby ma dać wytłuczenie połowy miasta? Bo na pewno nie kasę, a co najwyżej 5 gwiazdek pościgu...