Wiadomość gry na świecie 4 listopada 2016, 16:59

Io-Interactive potwierdza: będzie drugi sezon Hitmana

Hakan Abrak, producent ze studia Io-Interactive, ujawnił podczas Paris Games Week, że zespół stworzy drugi sezon bardzo udanego Hitmana. Kontynuacja również zostanie wydana w odcinkach.

Pomimo początkowych obaw o to, czy wydanie nowego Hitmana w oddalonych od siebie o kilka tygodni epizodach nie wyjdzie studiu IO Interactive bokiem, Duńczycy pokazali, że podział na odcinki nie oznacza koniecznie odcinania kuponów. Żaden z dotychczasowych rozdziałów nie zniżył się poniżej bardzo przyzwoitego poziomu i nic dziwnego, że deweloperzy w chwilę po wydaniu finału pierwszego sezonu oficjalnie potwierdzili drugi. Podczas Paris Games Week Hakan Abrak, producent w IO Interactive, zdradził serwisowi GamerGen.com pierwsze szczegóły dotyczące kontynuacji epizodycznych przygód agenta 47. Wywiad jest co prawda po francusku, jednak jeden z użytkowników na forum NeoGAF przetłumaczył najważniejsze informacje.

Misja w Japonii to jedynie koniec sezonu Hitmana. Deweloperzy już planują kontynuację. - IO Interactive potwierdza: będzie drugi sezon Hitmana - wiadomość - 2016-11-04
Misja w Japonii to jedynie koniec sezonu Hitmana. Deweloperzy już planują kontynuację.

Przede wszystkim, nawet po starcie sezonu drugiego pierwszy będzie wzbogacany o nową zawartość – misje w trybie Eskalacja czy kontrakty Nieuchwytny Cel. Obie części mają być zresztą w dużej mierze połączone – uruchomimy je tym samym launcherem, do którego dodawane będą kolejne zlecenia oraz mapy. Możliwe zresztą, że wykorzystane już przez Duńczyków państwa, a nawet miasta zostaną użyte ponownie jako lokacje następnych zadań. W drugim sezonie będziemy też mogli się wyposażyć w ekwipunek, który odblokowaliśmy w pierwszym – miejmy tylko nadzieję, że IO Interactive znajdzie jakiś sposób, by nie uczynić naszego ekwipunku zbyt mocnym od samego początku.

Hitman zwiastun na premierę ep. 6

Hitman zwiastun na premierę ep. 6 [1:32]

Zwiastun na premierę ostatniego, szóstego epizodu gry Hitman, zatytułowanego Hokkaido.

Nie podano niestety, kiedy dokładnie kontynuacja epizodycznej skradanki będzie mieć swoją premierę, można jednak założyć, że pierwsze odcinki ujrzymy w przyszłym roku. Wcześniej, 31 stycznia, na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One trafi pudełkowa wersja Hitmana z sześcioma dotychczasowymi epizodami oraz dodatkową zawartością. Naszą recenzję całego sezonu będziecie mogli przeczytać już w najbliższych dniach.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Hitman
  2. Premiera piątego dodatku do gry Hitman – fabuła wreszcie nabiera rozpędu
  3. Kompendium wiedzy o grze Hitman
IO Interactive potwierdza: będzie drugi sezon Hitmana - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.