Wiadomość gry na świecie 4 listopada 2016, 16:59

Io-Interactive potwierdza: będzie drugi sezon Hitmana

Hakan Abrak, producent ze studia Io-Interactive, ujawnił podczas Paris Games Week, że zespół stworzy drugi sezon bardzo udanego Hitmana. Kontynuacja również zostanie wydana w odcinkach.

Pomimo początkowych obaw o to, czy wydanie nowego Hitmana w oddalonych od siebie o kilka tygodni epizodach nie wyjdzie studiu IO Interactive bokiem, Duńczycy pokazali, że podział na odcinki nie oznacza koniecznie odcinania kuponów. Żaden z dotychczasowych rozdziałów nie zniżył się poniżej bardzo przyzwoitego poziomu i nic dziwnego, że deweloperzy w chwilę po wydaniu finału pierwszego sezonu oficjalnie potwierdzili drugi. Podczas Paris Games Week Hakan Abrak, producent w IO Interactive, zdradził serwisowi GamerGen.com pierwsze szczegóły dotyczące kontynuacji epizodycznych przygód agenta 47. Wywiad jest co prawda po francusku, jednak jeden z użytkowników na forum NeoGAF przetłumaczył najważniejsze informacje.

Misja w Japonii to jedynie koniec sezonu Hitmana. Deweloperzy już planują kontynuację. - IO Interactive potwierdza: będzie drugi sezon Hitmana - wiadomość - 2016-11-04
Misja w Japonii to jedynie koniec sezonu Hitmana. Deweloperzy już planują kontynuację.

Przede wszystkim, nawet po starcie sezonu drugiego pierwszy będzie wzbogacany o nową zawartość – misje w trybie Eskalacja czy kontrakty Nieuchwytny Cel. Obie części mają być zresztą w dużej mierze połączone – uruchomimy je tym samym launcherem, do którego dodawane będą kolejne zlecenia oraz mapy. Możliwe zresztą, że wykorzystane już przez Duńczyków państwa, a nawet miasta zostaną użyte ponownie jako lokacje następnych zadań. W drugim sezonie będziemy też mogli się wyposażyć w ekwipunek, który odblokowaliśmy w pierwszym – miejmy tylko nadzieję, że IO Interactive znajdzie jakiś sposób, by nie uczynić naszego ekwipunku zbyt mocnym od samego początku.

Hitman zwiastun na premierę ep. 6

Hitman zwiastun na premierę ep. 6 [1:32]

Zwiastun na premierę ostatniego, szóstego epizodu gry Hitman, zatytułowanego Hokkaido.

Nie podano niestety, kiedy dokładnie kontynuacja epizodycznej skradanki będzie mieć swoją premierę, można jednak założyć, że pierwsze odcinki ujrzymy w przyszłym roku. Wcześniej, 31 stycznia, na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One trafi pudełkowa wersja Hitmana z sześcioma dotychczasowymi epizodami oraz dodatkową zawartością. Naszą recenzję całego sezonu będziecie mogli przeczytać już w najbliższych dniach.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Hitman
  2. Premiera piątego dodatku do gry Hitman – fabuła wreszcie nabiera rozpędu
  3. Kompendium wiedzy o grze Hitman
IO Interactive potwierdza: będzie drugi sezon Hitmana - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
04.11.2016 22:39
3
boojan27
83
The Hound

Odcinki i sezony powinno się pozostawić serialom... Nie wiem, jakoś drażni mnie ta narastająca moda na robienie tego w grach...

04.11.2016 23:25
2
odpowiedz
1 odpowiedź
Evol07
3
Pretorianin

Nie tylko Ciebie, ale widocznie taka forma się przyjęła. I to jest kolejny dowód na to, że graczy to można doić bez opamiętania na wszelakie sposoby. Było DLC to każdy machał ręką, kupował, i co? Są. Pre-ordery? Nieśmiałe początki, są? Są. Niedorobione porty od czasów pre-orderów (bardziej niż kiedykolwiek)? Są. Gry dzielone na epizody? Jeszcze jakiś Sam&Max czy gry od TT powiedzmy, że ujdą, ale gry akcji? No błagam... ale są. I zaraz wpadnie jakiś cwaniak, powie żeby mu nie zaglądać do portfela, że ma hajs to kupuj co mu się podoba itd. Oczywiście udając że nie wie, iż przyczynia się takimi głupotami do degrengolady rynku gier, ale co tam. Ważne, że on ma komfortowo i sobie może kupować jak leci, co tam inni ludzie czy co tam niedorobione porty.

05.11.2016 09:03
john_himself
118
krush, kill n' destroy

Można by jeszcze wspomnieć o Early Accessie, czyli sprzedawaniu bety bez żadnej gwarancji że grę kiedykolwiek dokończą. Na szczęścia ludzie w porę się opamiętali i szał na ten rozbój przeminął.

Ja niestety dałem się raz nabrać na Akaneiro.

04.11.2016 23:48
-3
odpowiedz
1 odpowiedź
raziel88ck
114
Reaver is the Key!

Ja i tak nie uznaję Hitmanów nowszych od Blood Money.

05.11.2016 10:17
marcing805
103
PC MASTER RACE

Bo jesteś zwyczajnie zacofany. Nowy Hitman całościowo, to fajna i dopracowana gra. Dająca dużo swobody i nie trzymająca gracza za rączkę. Nawet fani piszą, że spokojnie może iść w parze z Blood Money. To nie jest poziom Absolution. Odmłodzili tylko bohatera. Mechanika pozostała ta sama, co za czasów najlepszych części. No ale be i fuj, bo podział na odcinki.