Wiadomość gry na świecie 1 października 2016, 11:43

autor: Góral

Zobacz zwiastun prezentujący lokacje w Sniper: Ghost Warrior 3

Firma CI Games opublikowała nowy zwiastun gry Sniper: Ghost Warrior 3, prezentujący kilka lokacji oraz zawierający fragmenty rozgrywki. Tytuł ukaże się pod koniec stycznia 2017 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One i PC-tach.

Firma CI Games opublikowała nowy zwiastun FPS-a Sniper: Ghost Warrior 3. Materiał przygotowano z okazji tegorocznego TwitchConu i choć jest dość krótki, to pokazano na nim kilka scen z rozgrywką oraz poszczególne lokacje, które odwiedzimy podczas zabawy. Produkcja ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 27 stycznia 2017 roku. Składając zamówienia przedpremierowe na grę otrzymuje się edycję limitowaną, dającą dostęp do mini kampanii The Escape of Lydia, w której wcielimy się w snajperkę wykonującą zadania w prequelu właściwiej kampanii fabularnej.

Sniper: Ghost Warrior 3 Twitchcon - trailer

Sniper: Ghost Warrior 3 Twitchcon - trailer [1:09]

Firma CI Games opublikowała nowy zwiastun FPS-a Sniper: Ghost Warrior 3. Materiał przygotowano z okazji tegorocznego TwitchConu i choć jest dość krótki, to pokazano na nim kilka scen z rozgrywką oraz poszczególne lokacje, które odwiedzimy podczas zabawy.

W Sniper: Ghost Warrior 3 wcielimy się w Jonathana Northa – amerykańskiego snajpera, który będzie musiał stawić czoła separatystom starającym się zdestabilizować jeden z rejonów Gruzji. Dodatkowo nasz podopieczny będzie poszukiwał zaginionego brata.

Rozgrywka w trójce ma być dużo bardziej rozbudowana niż w poprzednich odsłonach cyklu. Opierać ma się na trzech podejściach do zabawy. Gracze mają działać jak typowy snajper, dokonując rozeznania w terenie i eliminując cele z daleka. Można też będzie grać stylem wojownika, czyli walczyć w mniej wyrafinowany sposób, angażując się w bezpośrednie starcia na bliskim dystansie. Z kolei ścieżka ducha, skupi się na skradaniu, przesłuchiwaniu wrogów i cichym eliminowaniu zagrożenia.

Same lokacje będą duże i otwarte. Dzięki temu dadzą nam wiele swobody, umożliwiając dotarcie do celu różnymi ścieżkami. Oprócz tego będzie można wchodzić na niektóre budynki, by stamtąd zestrzelić wroga, korzystać w trakcie misji z pojazdów oraz rozmaitych gadżetów, w tym z latającego drona.

Zobacz zwiastun prezentujący lokacje w Sniper: Ghost Warrior 3 - ilustracja #2
Zobacz zwiastun prezentujący lokacje w Sniper: Ghost Warrior 3 - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Zagraj w najlepsze gry!

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
01.10.2016 14:08
Barthez x
127
vel barth89

Wygląda całkiem fajnie. Choć troszkę czuć, że nie jest to w 100% tytuł AAA (tak powiedzmy na 90%), to na przygotowanie gry mieli tyle czasu, że nie powinni dać plamy.

01.10.2016 17:52
odpowiedz
Mastyl
157
Za godzinę pod Jubilatem

Nie no, Panie, tutaj to oprawa stoi już na najwyższym poziomie.

01.10.2016 21:37
odpowiedz
Eleventh
39
Centurion

CI Games tak długo brnie w zaparte, że kiedyś im musi się udać i wydadzą grę, która będzie mogła dumnie zebrać oceny na poziomie 8/10. Trzymam kciuki i doceniam ich wytrwałość. :)

02.10.2016 23:27
odpowiedz
1 odpowiedź
sebogothic
94
Senator

Fajnie się to prezentuje. I ta kalibracja lunety! Obawiam się jednak o zbytnią "farcrayowatość" tytułu sugerując się zapowiedzią, która pojawiła się na GOLu już jakiś czas temu.

13.10.2016 11:57
malyjurek
12
Chorąży

racja pełna z tą kalibracją, pewnie. A co masz na mysli obawiając się "zbytniej facrcrayowatości ttułu" bo nie bardzo łapię co masz na mysli?

03.10.2016 17:52
odpowiedz
PaniPaniWrocky
29
Pretorianin

Nie wiem, nie wiem, im więcej filmików tym bardziej się przekonuje że jednak im się udało. Znaczy na pewno nie będzie linowa no bo mamy otwarty świat i nie ma tego ch.ja który ciąga nas na smyczy,. Do premiery daleko zobaczymy co nam jeszcze pokażą .
aa fajna nuta zna ktoś może tytuł i wykonawcę.?

03.10.2016 23:00
odpowiedz
Zeffiro
8
Chorąży

Przegląd lokacji czy nawet ich fragmentów wygląda fajnie, do tego muzyczka i zmiana chociażby samej pogody dodaje takiego klimatu fajnego. Wiadomo już że na bank nie zabraknie efektów specjalnych podczas strzałów w głowę :) Widać gra zapowiada się całkiem dobrze, a na pewno lepiej od poprzednich wersji. Jestem dobrej myśli i na pewno czekam na więcej bo apetyt rośnie w miarę jedzenia jak zawsze więc cieszy że CIG daje nowe materiały.

07.10.2016 11:35
odpowiedz
MakaSqd
7
Legionista

Mam nadzieję, że świat będzie tak bardzo otwarty jak widać to na tym trailerze. Znudziły mnie już gry w których rozgrywka jest liniowa jak diabli i oskryptowana na każdym kroku. Myślę że gra będzie naprawdę dobra. Na premierę poczekamy sobie jeszcze 3 miesiące. Szkoda, ale za to jestem pewien, że nie stanie się to co w przypadku SGW2. Tym razem dostaniemy pełnoprawny tytuł AAA, bez bugów i ze świetnie dopracowaną fabułą.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze