gry przeglądarkowe - najnowsze wiadomości i informacje

Siegelord, One Piece Online i inne najlepsze przeglądarkowe gry lutego

Mimo, że miniony miesiąc nie przyniósł żadnych przeglądarkowych hitów, jak zwykle wybraliśmy dla Was kilka wyróżniających się tytułów z tej kategorii.

gry na świecie - Retromaniak - 4 marca 2015, 06:30

Elvenar, Battle of Beasts i inne najlepsze przeglądarkowe gry stycznia

Za nami pierwszy miesiąc 2015 roku, więc sprawdzamy jakie wieści przyniósł on amatorom przeglądarkowego grania.

gry na świecie - Retromaniak - 4 lutego 2015, 12:02

Już prawie 2400 darmowych gier w bibliotece Internet Archive

Serwis Internet Archive, gromadzący na swoich łamach m.in. stare gry komputerowe, znacznie powiększył swoje zasoby - obecnie dzięki temu portalowi możemy za darmo zagrać w 2386 produkcji.

gry na świecie - Jakub Mirowski - 7 stycznia 2015, 12:45

Rising Generals, Truck Nation, CSI: Hidden Crimes i inne najlepsze przeglądarkowe gry grudnia

Kolejny miesiąc za nami, a my tradycyjnie przyglądamy się najciekawszym darmowym produkcjom przeglądarkowym, którym warto poświęcić nieco swojego cennego czasu.

gry na świecie - Retromaniak - 5 stycznia 2015, 14:15

MiniDayZ, Dragon Age: The Last Court, Stormthrone i inne najlepsze gry przeglądarkowe listopada

Dziś ponownie przyglądamy się najciekawszym grom ubiegłego miesiąca, w które zagrać możecie za darmo z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

pozostałe - Retromaniak - 3 grudnia 2014, 12:25

Forge of Empires, Islanderz, Fantasy 11 oraz inne najlepsze przeglądarkowe gry października

Przyglądamy się kolejnym grom przeglądarkowym, które w ostatnich tygodniach miały swoją premierę lub doczekały się istotnych aktualizacji. W naszym krótkim zestawieniu każdy gracz z pewnością znajdzie coś dla siebie.

pozostałe - Retromaniak - 6 listopada 2014, 12:09

Might & Magic: Heroes Online, Panzer General Online, Plemiona 2 i inne najlepsze przeglądarkowe gry września

Po przerwie powracamy z cyklicznym przeglądem gier przeglądarkowych. W tekście zapoznacie się z najciekawszymi naszym zdaniem produkcjami, które można odpalić na prawie każdej maszynie.

pozostałe - christbrando - 8 października 2014, 14:01

Might & Magic: Heroes Online - zadebiutowała pełna wersja produkcji

Przeglądarkowa gra free-to-play Might & Magic: Heroes Online doczekała się premiery pełnej wersji, którą można się od wczoraj bawić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. By rozpocząć rozgrywkę wystarczy się zarejestrować / zalogować na już istniejące konto.

gry na świecie - Góral - 1 października 2014, 10:55

Tribal Wars 2 - rozpoczęły się otwarte beta testy kontynuacji Plemion

Kontynuacja przeglądarkowej gry strategicznej Plemiona weszła dziś w fazę otwartych beta testów. Oznacza to, że do zabawy może dołączyć każdy zainteresowany - wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie projektu.

gry na świecie - Góral - 2 września 2014, 17:16

Might & Magic: Heroes Online - sprawdź bonusową misję w dziale Darmowych Gier na GRYOnline.pl

Zapraszamy do działu Darmowych Gier na GRYOnline.pl celem przetestowania przeglądarkowego Might & Magic: Heroes Online, w tym dodatkowej misji zatytułowanej "Zapomniane Ziemie".

pozostałe - Maciej Jałowiec - 1 sierpnia 2014, 18:10

Panzer General Online – rozpoczęły się otwarte testy beta

Twórcy przeglądarkowej strategii Panzer General Online, która funkcjonuje w modelu free-to-play, ogłosili rozpoczęcie otwartych testów beta gry. Tytuł oparty na legendarnej serii Panzer General pozwala nam na pokierowanie oddziałam wojskowymi, toczącymi ze sobą bitwy w trybie turowym.

gry na świecie - Ender - 6 maja 2014, 19:57

Transformers Universe - ujawniono pierwszy tryb rozgrywki

Twórcy Transformers Universe, firma Jagex, ujawnili pierwszy tryb rozgrywki w swojej nadchodzącej produkcji przeglądarkowej, funkcjonującej w modelu free-to-play.

gry na świecie - Joanna Fornal - 1 kwietnia 2014, 15:48

Duma Szlachecka – polska gra przeglądarkowa szuka wsparcia finansowego

Duma Szlachecka to przeglądarkowa gra MMO polskiego studia Symulacje Historyczne, osadzona w realiach historycznych XVII-wiecznej Rzeczpospolitej. Za pośrednictwem serwisu Wspieram.to twórcy proszą fanów o pomoc finansową na dokończenie produkcji. Obecnie tytuł znajduje się w wersji alfa i już teraz oferuje możliwość rozwoju wirtualnego folwarku. W przyszłości pojawią się także walki PvP, wspólna polityka i scenariusze historyczne.

gry na świecie - luckie - 13 marca 2014, 13:03

Disney Interactive zwalnia 700 pracowników i zmienia taktykę

Disney Interactive zmienia taktykę – firma ograniczy liczbę tworzonych przez siebie tytułów, a częściej udzielać będzie licencję zewnętrznym studiom. Większy nacisk położony zostanie na rynek mobilny oraz na rozwój marki Disney Infinity. Zmiany te jednak okazały się kosztowne – w ich wyniku, pracę straciło około 700 osób.

pozostałe - luckie - 7 marca 2014, 12:06

Battle of Cultures – wystartowała zbiórka pieniędzy na polskie przeglądarkowe MMORPG

Na platformie crowdfundingowej wspieram.to wystartowała zbiórka pieniędzy na grę Battle of Cultures – polskie przeglądarkowe MMORPG, oparte na modelu darmowym z mikropłatnościami. Tytuł będzie cechował się czterema grywalnymi frakcjami z dynamicznie zmieniającymi się sojuszami i kształtowaną przez graczy sytuacją strategiczną.

gry w Polsce - Draug - 30 grudnia 2013, 13:52

Zapowiedziano Tribal Wars 2 – kontynuację Plemion

Przeglądarkowa gra strategiczna Plemiona doczeka się kontynuacji zatytułowanej Tribal Wars 2. Ta osadzona w średniowieczu produkcja będzie bazować na starym pomyśle, ale rozbuduje go o nowe opcje taktyczne oraz ładniejszą grafikę.

gry na świecie - luckie - 21 listopada 2013, 10:41

Zapowiedziano EndWar Online – MOBA typu „free-to-play” od Ubisoftu

Strategiczny cykl studia Ubisoft Shanghai powróci wraz EndWar Online. Tym razem będziemy mieli do czynienia z darmowym tytułem z gatunku MOBA. Twórcy obiecują szybkie pojedynki między graczami składające się na większy konflikt.

gry na świecie - luckie - 10 września 2013, 13:10

Najlepsze przeglądarkowe gry maja

Prezentujemy przegląd najlepszych komercyjnych gier przeglądarkowych, jakie wydane zostały w maju tego roku. Omawiamy m.in. Anno online, City of Steam, Rail Nation, Plants Vs. Zombies Adventures i Imperium: Galactic War.

gramynawynos.pl - Adrian Werner - 29 czerwca 2013, 09:00

Zynga zapowiada masowe zwolnienia

Kolejne zwolnienia w firmie Zynga sięgną aż 18% pracowników, czyli około 520 osób. Kłopoty spowodowane są spadającą popularnością przeglądarkach gier studia. W obliczu trudności, Zynga zamierza jeszcze mocniej niż dotychczas skupić się na rynku mobilnym.

pozostałe - luckie - 4 czerwca 2013, 09:48

Twórcy Shadowrun Online opisują model płatności

Przeglądarkowe MMORPG Shadowrun Online ma oferować dwa modele płatności. Produkcję będzie się dało kupić w pełnej wersji lub grać za darmo. Ta druga opcja otworzy dostęp do miropłatności oraz opcjonalnej subskrypcji.

gry na świecie - luckie - 31 maja 2013, 13:09

Najlepsze przeglądarkowe gry marca

Prezentujemy przegląd najlepszych komercyjnych gier przeglądarkowych, jakie wydane zostały w marc tego roku. Omawiamy War of Mercenaries, KingsRoad, The Last Door: Chapter 1, The Hobbit: Armies of the Third Age, Extreme Road Trip 2, The Time Tribe, Bands oraz Kingdom of Throne.

gramynawynos.pl - Adrian Werner - 29 kwietnia 2013, 07:32

Najlepsze przeglądarkowe gry lutego

Prezentujemy przegląd najlepszych komercyjnych gier przeglądarkowych, jakie wydane zostały w lutym tego roku.

gramynawynos.pl - Adrian Werner - 23 marca 2013, 07:22

Rozdajemy klucze do beta testów gry przeglądarkowej Anno Online

Serwis gry-online.pl ma do rozdania klucze umożliwiające wzięcie udziału w zamkniętych beta testach gry przeglądarkowej Anno Online. Liczba kodów jest ograniczona, więc tradycyjnie obowiązuje tu zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

gry na świecie - Sarge - 15 lutego 2013, 10:40

Nova Raider od teraz w serwisie Darmowe Gry

Nova Raider, kosmiczna gra MMO na przeglądarkę, właśnie trafiła do zbiorów działu Darmowe Gry.

pozostałe - TommiK - 26 stycznia 2013, 11:10

Ikariam także dla graczy z iPadami

Popularna, przeglądarkowa strategia MMO Ikariam doczekała się wersji przeznaczonej na iPada. Firma Gameforge przekonuje, że to następny etap rozwoju gry, która funkcjonuje już w 60 krajach.

gry na świecie - Olek - 4 grudnia 2012, 13:57

Weź udział w beta-testach Gameglobe i twórz własne gry w aplikacji od Square-Enix

Zawsze marzyłeś o tworzeniu gier? Gameglobe Ci to umożliwi. Ta prosta w obsłudze platforma pozwala projektować własne trójwymiarowe gry i dzielić się nimi z innymi. Ruszyła już otwarta beta aplikacji, zatem każdy może czuć się zaproszony do jej wypróbowania.

gry na świecie - luckie - 31 października 2012, 11:00

Pirate Galaxy - nowa pozycja w dziale Darmowych Gier

W dziale Darmowych Gier pojawił się tytuł Pirate Galaxy – produkcja science fiction działającą w przeglądarce internetowej. Jak na grę niewymagającą pobierania klienta, odznacza się wśród innych tego typu produkcji oprawą graficzną i fabularną.

pozostałe - Maciej Jałowiec - 6 października 2012, 07:00

Zapowiedziano darmową grę przeglądarkową Anno Online

Studio Blue Byte pracuje nad darmową grą przeglądarkową Anno Online - taką wiadomością firma Ubisoft podzieliła się na konferencji prasowej podczas targów gamescom w Kolonii. Kolejna odsłona popularnej serii strategicznej ukaże się w ostatnim kwartale bieżącego roku.

gry na świecie - Sarge - 15 sierpnia 2012, 16:40

Outernauts – otwarte testy przeglądarkowej gry Insomniac Games

Studio Insomniac Games ogłosiło rozpoczęcie otwartych beta-testów przeglądarkowej gry Outernauts, która jest pierwszym tego typu tytułem stworzonym przez dewelopera znanego z serii Ratchet & Clank oraz Resistance.

gry na świecie - Ender - 24 lipca 2012, 18:00

RuneScape najpopularniejszym MMO – 200 mln zarejestrowanych graczy

W RuneScape, przęglądarkową grę MMO free-to-play, gra już ponad 200 milionów osób. Brytyjskie studio Jagex uczciło tę okazję publikując serię ciekawych danych związanych z tytułem.

gry na świecie - Aver - 19 lipca 2012, 20:00

Pełna wersja gry SimCity Social dostępna na Facebooku

W serwisie społecznościowym Facebook oficjalnie zadebiutowała pełna wersja gry SimCity Social. Od kilku dni produkcja była w trakcie otwartych beta testów, ale firma Electronic Arts ogłosiła ich zakończenie i uznała tytuł za skończony produkt.

gry na świecie - Sarge - 6 lipca 2012, 12:05

Trwają otwarte beta testy gry przeglądarkowej F1 Online: The Game

Wczoraj rozpoczęły się otwarte beta testy gry przeglądarkowej F1 Online: The Game, działającej w oparciu o model płatności free to play. Produkcja studia Codemasters pozwala graczom wcielić się zarówno w kierowcę Formuły 1, jak i osobę zarządzającą zespołem wyścigowym.

gry na świecie - Sarge - 27 czerwca 2012, 10:40

Demo gry Botanicula dostępne przez przeglądarkę internetową

Twórcy gry przygodowej Botanicula umożliwili zapoznanie się z demem swojej produkcji. Demo nie wymaga ściągania i instalowania, ponieważ działa bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej.

gry na świecie - Muninn - 18 czerwca 2012, 10:43

Darmowa strategia Wargame 1942 w dziale Multigier

W dziale Multigier pojawiła się w tym tygodniu nowa pozycja zatytułowana Wargame 1942. Jest to reprezentant darmowych gier strategicznych, funkcjonujący w przeglądarce i – jak sama nazwa wskazuje – dotyczący tematyki II Wojny Światowej.

pozostałe - Maciej Jałowiec - 2 czerwca 2012, 00:05

Ruszyła przeglądarkowa gra Command & Conquer: Tiberium Alliances

Wystartowała gra przeglądarkowa Command & Conquer: Tiberium Alliances, w której wracamy do doskonale znanego uniwersum i odwiecznej wojny między frakcjami NOD oraz GDI.

gry na świecie - Szymon Liebert - 24 maja 2012, 16:35

Dragon Age: Legends w czerwcu zakończy swój żywot

W czerwcu przeglądarkowa gra Dragon Age: Legends przestanie być dostępna w serwisach Facebook oraz Google+. Firma Electronic Arts udostępni jedynie wersję pozbawioną funkcji sieciowych.

gry na świecie - Sarge - 20 maja 2012, 10:45

Battlestar Galactica Online wkrótce dobije do 10 milionów kont

Jedna z bardziej znanych gier przeglądarkowych, Battlestar Galactica Online, wkrótce dobije do 10 milionów zarejestrowanych kont. Z tej okazji firma Bigpoint wystartowała z tygodniową imprezą.

gry na świecie - Szymon Liebert - 30 kwietnia 2012, 14:44

Runes of Magic od teraz także w przeglądarce

Popularna gra MMO free to play Runes of Magic jest dostępna także z poziomu przeglądarki. To nowy pomysł firmy Frogster na to, by zachęcić graczy do sprawdzenia tej produkcji.

gry na świecie - Szymon Liebert - 25 kwietnia 2012, 10:15

Coraz mniejszy odsetek użytkowników Facebooka korzysta z gier

Firma analityczna IHS zbadała rynek gier w serwisie społecznościowym Facebook. Wynika z niego, że w 2011 roku zmniejszył się o połowę odsetek użytkowników korzystających z produkcji przeglądarkowych dostępnych na tej platformie.

gry na świecie - DogGhost - 27 lutego 2012, 10:30

Angry Birds debiutuje w specjalnej wersji na Facebooka

W Walentynki pojawiła się w serwisie Facebook specjalna wersja gry Angry Birds w wersji beta. Gracze mają do dyspozycji ponad 100 poziomów, urozmaicające rozgrywkę power-upy oraz rozbudowane funkcje społecznościowe.

gry na świecie - DogGhost - 15 lutego 2012, 10:19

Man vs. Machine - 1000 osób w przeglądarkowej grze FPS

Szwedzka firma MuchDifferent ogłosiła, że 29 stycznia o godzinie 14 odbędzie się próba bicia niezwykłego rekordu. Skandynawowie chcą sprawić, że w jednej grze FPS obsługiwanej z poziomu przeglądarki weźmie udział 1000 graczy.

gry na świecie - Kono - 17 stycznia 2012, 13:14

Ponad 1,5 miliona graczy w The Settlers Online. Ruszyła ogólnoeuropejska otwarta beta

Wczoraj rozpoczęła się ogólnoeuropejska otwarta beta gry przeglądarkowej The Settlers Online w angielskiej wersji językowej. Do tej pory najnowszą produkcję studia Blue Byte wypróbowało ponad 1,5 miliona graczy.

gry na świecie - DogGhost - 11 stycznia 2012, 08:19

Twórcy Spellforce'a pracują nad Command & Conquer: Tiberium Alliances

Koncern Electronic Arts zapowiedział przeglądarkową strategię MMO w uniwersum serii Command & Conquer. Prace nad grą Command & Conquer: Tiberium Alliances powierzono niemieckiemu studiu Phenomic, odpowiedzialnemu za takie tytuły jak Spellforce, BattleForge czy Lord of Ultima.

gry na świecie - Olek - 14 grudnia 2011, 13:40

Milion zarejestrowanych użytkowników w Marvel Super Hero Squad Online

Firmy Gazillion i Marvel Entertainment poinformowały, że przeglądarkowa gra dla najmłodszych - Marvel Super Hero Squad Online - ma już ponad milion zarejestrowanych graczy. Wynik został osiągnięty w czasie niespełna ośmiu miesięcy.

gry na świecie - Kono - 5 grudnia 2011, 10:29

Supersoldier - darmowa gra o życiu żołnierza

Supersoldier to darmowa gra cRPG uruchamiana za pośrednictwem przeglądarki, w której prowadzimy postać żołnierza piechoty.

pozostałe - Maciej Jałowiec - 3 grudnia 2011, 08:07