gry przeglądarkowe - najnowsze wiadomości i informacje

Forge of Empires, Islanderz, Fantasy 11 oraz inne najlepsze przeglądarkowe gry października

Przyglądamy się kolejnym grom przeglądarkowym, które w ostatnich tygodniach miały swoją premierę lub doczekały się istotnych aktualizacji. W naszym krótkim zestawieniu każdy gracz z pewnością znajdzie coś dla siebie.

pozostałe - Retromaniak - 6 listopada 2014, 12:09

Might & Magic: Heroes Online, Panzer General Online, Plemiona 2 i inne najlepsze przeglądarkowe gry września

Po przerwie powracamy z cyklicznym przeglądem gier przeglądarkowych. W tekście zapoznacie się z najciekawszymi naszym zdaniem produkcjami, które można odpalić na prawie każdej maszynie.

pozostałe - christbrando - 8 października 2014, 14:01

Might & Magic: Heroes Online - zadebiutowała pełna wersja produkcji

Przeglądarkowa gra free-to-play Might & Magic: Heroes Online doczekała się premiery pełnej wersji, którą można się od wczoraj bawić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. By rozpocząć rozgrywkę wystarczy się zarejestrować / zalogować na już istniejące konto.

gry na świecie - Góral - 1 października 2014, 10:55

Tribal Wars 2 - rozpoczęły się otwarte beta testy kontynuacji Plemion

Kontynuacja przeglądarkowej gry strategicznej Plemiona weszła dziś w fazę otwartych beta testów. Oznacza to, że do zabawy może dołączyć każdy zainteresowany - wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie projektu.

gry na świecie - Góral - 2 września 2014, 17:16

Might & Magic: Heroes Online - sprawdź bonusową misję w dziale Darmowych Gier na GRYOnline.pl

Zapraszamy do działu Darmowych Gier na GRYOnline.pl celem przetestowania przeglądarkowego Might & Magic: Heroes Online, w tym dodatkowej misji zatytułowanej "Zapomniane Ziemie".

pozostałe - Maciej Jałowiec - 1 sierpnia 2014, 18:10

Panzer General Online – rozpoczęły się otwarte testy beta

Twórcy przeglądarkowej strategii Panzer General Online, która funkcjonuje w modelu free-to-play, ogłosili rozpoczęcie otwartych testów beta gry. Tytuł oparty na legendarnej serii Panzer General pozwala nam na pokierowanie oddziałam wojskowymi, toczącymi ze sobą bitwy w trybie turowym.

gry na świecie - Ender - 6 maja 2014, 19:57

Transformers Universe - ujawniono pierwszy tryb rozgrywki

Twórcy Transformers Universe, firma Jagex, ujawnili pierwszy tryb rozgrywki w swojej nadchodzącej produkcji przeglądarkowej, funkcjonującej w modelu free-to-play.

gry na świecie - Joanna Fornal - 1 kwietnia 2014, 15:48

Duma Szlachecka – polska gra przeglądarkowa szuka wsparcia finansowego

Duma Szlachecka to przeglądarkowa gra MMO polskiego studia Symulacje Historyczne, osadzona w realiach historycznych XVII-wiecznej Rzeczpospolitej. Za pośrednictwem serwisu Wspieram.to twórcy proszą fanów o pomoc finansową na dokończenie produkcji. Obecnie tytuł znajduje się w wersji alfa i już teraz oferuje możliwość rozwoju wirtualnego folwarku. W przyszłości pojawią się także walki PvP, wspólna polityka i scenariusze historyczne.

gry na świecie - luckie - 13 marca 2014, 13:03

Disney Interactive zwalnia 700 pracowników i zmienia taktykę

Disney Interactive zmienia taktykę – firma ograniczy liczbę tworzonych przez siebie tytułów, a częściej udzielać będzie licencję zewnętrznym studiom. Większy nacisk położony zostanie na rynek mobilny oraz na rozwój marki Disney Infinity. Zmiany te jednak okazały się kosztowne – w ich wyniku, pracę straciło około 700 osób.

pozostałe - luckie - 7 marca 2014, 12:06

Battle of Cultures – wystartowała zbiórka pieniędzy na polskie przeglądarkowe MMORPG

Na platformie crowdfundingowej wspieram.to wystartowała zbiórka pieniędzy na grę Battle of Cultures – polskie przeglądarkowe MMORPG, oparte na modelu darmowym z mikropłatnościami. Tytuł będzie cechował się czterema grywalnymi frakcjami z dynamicznie zmieniającymi się sojuszami i kształtowaną przez graczy sytuacją strategiczną.

gry w Polsce - Draug - 30 grudnia 2013, 13:52

Zapowiedziano Tribal Wars 2 – kontynuację Plemion

Przeglądarkowa gra strategiczna Plemiona doczeka się kontynuacji zatytułowanej Tribal Wars 2. Ta osadzona w średniowieczu produkcja będzie bazować na starym pomyśle, ale rozbuduje go o nowe opcje taktyczne oraz ładniejszą grafikę.

gry na świecie - luckie - 21 listopada 2013, 10:41

Zapowiedziano EndWar Online – MOBA typu „free-to-play” od Ubisoftu

Strategiczny cykl studia Ubisoft Shanghai powróci wraz EndWar Online. Tym razem będziemy mieli do czynienia z darmowym tytułem z gatunku MOBA. Twórcy obiecują szybkie pojedynki między graczami składające się na większy konflikt.

gry na świecie - luckie - 10 września 2013, 13:10

Najlepsze przeglądarkowe gry maja

Prezentujemy przegląd najlepszych komercyjnych gier przeglądarkowych, jakie wydane zostały w maju tego roku. Omawiamy m.in. Anno online, City of Steam, Rail Nation, Plants Vs. Zombies Adventures i Imperium: Galactic War.

gramynawynos.pl - Adrian Werner - 29 czerwca 2013, 09:00

Zynga zapowiada masowe zwolnienia

Kolejne zwolnienia w firmie Zynga sięgną aż 18% pracowników, czyli około 520 osób. Kłopoty spowodowane są spadającą popularnością przeglądarkach gier studia. W obliczu trudności, Zynga zamierza jeszcze mocniej niż dotychczas skupić się na rynku mobilnym.

pozostałe - luckie - 4 czerwca 2013, 09:48

Twórcy Shadowrun Online opisują model płatności

Przeglądarkowe MMORPG Shadowrun Online ma oferować dwa modele płatności. Produkcję będzie się dało kupić w pełnej wersji lub grać za darmo. Ta druga opcja otworzy dostęp do miropłatności oraz opcjonalnej subskrypcji.

gry na świecie - luckie - 31 maja 2013, 13:09

Najlepsze przeglądarkowe gry lutego

Prezentujemy przegląd najlepszych komercyjnych gier przeglądarkowych, jakie wydane zostały w lutym tego roku.

gramynawynos.pl - Adrian Werner - 23 marca 2013, 07:22

Rozdajemy prezenty wielkanocne w The Settlers Online

Dla fanów The Settlers Online mamy kody na wielkanocne prezenty w grze: diamenty oraz zestawy usprawnień dla wirtualnych osad.

gry w Polsce - Maciej Jałowiec - 21 marca 2013, 17:20

Rozdajemy klucze do beta testów gry przeglądarkowej Anno Online

Serwis gry-online.pl ma do rozdania klucze umożliwiające wzięcie udziału w zamkniętych beta testach gry przeglądarkowej Anno Online. Liczba kodów jest ograniczona, więc tradycyjnie obowiązuje tu zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

gry na świecie - Sarge - 15 lutego 2013, 10:40

Nova Raider od teraz w serwisie Darmowe Gry

Nova Raider, kosmiczna gra MMO na przeglądarkę, właśnie trafiła do zbiorów działu Darmowe Gry.

pozostałe - TommiK - 26 stycznia 2013, 11:10

Ikariam także dla graczy z iPadami

Popularna, przeglądarkowa strategia MMO Ikariam doczekała się wersji przeznaczonej na iPada. Firma Gameforge przekonuje, że to następny etap rozwoju gry, która funkcjonuje już w 60 krajach.

gry na świecie - Olek - 4 grudnia 2012, 13:57

Weź udział w beta-testach Gameglobe i twórz własne gry w aplikacji od Square-Enix

Zawsze marzyłeś o tworzeniu gier? Gameglobe Ci to umożliwi. Ta prosta w obsłudze platforma pozwala projektować własne trójwymiarowe gry i dzielić się nimi z innymi. Ruszyła już otwarta beta aplikacji, zatem każdy może czuć się zaproszony do jej wypróbowania.

gry na świecie - luckie - 31 października 2012, 11:00

Pirate Galaxy - nowa pozycja w dziale Darmowych Gier

W dziale Darmowych Gier pojawił się tytuł Pirate Galaxy – produkcja science fiction działającą w przeglądarce internetowej. Jak na grę niewymagającą pobierania klienta, odznacza się wśród innych tego typu produkcji oprawą graficzną i fabularną.

pozostałe - Maciej Jałowiec - 6 października 2012, 07:00

Zapowiedziano darmową grę przeglądarkową Anno Online

Studio Blue Byte pracuje nad darmową grą przeglądarkową Anno Online - taką wiadomością firma Ubisoft podzieliła się na konferencji prasowej podczas targów gamescom w Kolonii. Kolejna odsłona popularnej serii strategicznej ukaże się w ostatnim kwartale bieżącego roku.

gry na świecie - Sarge - 15 sierpnia 2012, 16:40

Ubisoft ujawnia Might & Magic Heroes Online

Firma Ubisoft zapowiedziała przeglądarkową grę free-to-play, będącej sieciową kontynuacją piątej i szóstej części cyklu o Herosach. Tytuł wprowadzi wiele ciekawych rozwiązań. Jego premiera planowana jest na czwarty kwartał 2012 roku.

gry na świecie - Aver - 15 sierpnia 2012, 16:17

Outernauts – otwarte testy przeglądarkowej gry Insomniac Games

Studio Insomniac Games ogłosiło rozpoczęcie otwartych beta-testów przeglądarkowej gry Outernauts, która jest pierwszym tego typu tytułem stworzonym przez dewelopera znanego z serii Ratchet & Clank oraz Resistance.

gry na świecie - Ender - 24 lipca 2012, 18:00

RuneScape najpopularniejszym MMO – 200 mln zarejestrowanych graczy

W RuneScape, przęglądarkową grę MMO free-to-play, gra już ponad 200 milionów osób. Brytyjskie studio Jagex uczciło tę okazję publikując serię ciekawych danych związanych z tytułem.

gry na świecie - Aver - 19 lipca 2012, 20:00

Pełna wersja gry SimCity Social dostępna na Facebooku

W serwisie społecznościowym Facebook oficjalnie zadebiutowała pełna wersja gry SimCity Social. Od kilku dni produkcja była w trakcie otwartych beta testów, ale firma Electronic Arts ogłosiła ich zakończenie i uznała tytuł za skończony produkt.

gry na świecie - Sarge - 6 lipca 2012, 12:05

Trwają otwarte beta testy gry przeglądarkowej F1 Online: The Game

Wczoraj rozpoczęły się otwarte beta testy gry przeglądarkowej F1 Online: The Game, działającej w oparciu o model płatności free to play. Produkcja studia Codemasters pozwala graczom wcielić się zarówno w kierowcę Formuły 1, jak i osobę zarządzającą zespołem wyścigowym.

gry na świecie - Sarge - 27 czerwca 2012, 10:40

Darmowa strategia Wargame 1942 w dziale Multigier

W dziale Multigier pojawiła się w tym tygodniu nowa pozycja zatytułowana Wargame 1942. Jest to reprezentant darmowych gier strategicznych, funkcjonujący w przeglądarce i – jak sama nazwa wskazuje – dotyczący tematyki II Wojny Światowej.

pozostałe - Maciej Jałowiec - 2 czerwca 2012, 00:05

Ruszyła przeglądarkowa gra Command & Conquer: Tiberium Alliances

Wystartowała gra przeglądarkowa Command & Conquer: Tiberium Alliances, w której wracamy do doskonale znanego uniwersum i odwiecznej wojny między frakcjami NOD oraz GDI.

gry na świecie - Szymon Liebert - 24 maja 2012, 16:35

Dragon Age: Legends w czerwcu zakończy swój żywot

W czerwcu przeglądarkowa gra Dragon Age: Legends przestanie być dostępna w serwisach Facebook oraz Google+. Firma Electronic Arts udostępni jedynie wersję pozbawioną funkcji sieciowych.

gry na świecie - Sarge - 20 maja 2012, 10:45

Battlestar Galactica Online wkrótce dobije do 10 milionów kont

Jedna z bardziej znanych gier przeglądarkowych, Battlestar Galactica Online, wkrótce dobije do 10 milionów zarejestrowanych kont. Z tej okazji firma Bigpoint wystartowała z tygodniową imprezą.

gry na świecie - Szymon Liebert - 30 kwietnia 2012, 14:44

Runes of Magic od teraz także w przeglądarce

Popularna gra MMO free to play Runes of Magic jest dostępna także z poziomu przeglądarki. To nowy pomysł firmy Frogster na to, by zachęcić graczy do sprawdzenia tej produkcji.

gry na świecie - Szymon Liebert - 25 kwietnia 2012, 10:15

Coraz mniejszy odsetek użytkowników Facebooka korzysta z gier

Firma analityczna IHS zbadała rynek gier w serwisie społecznościowym Facebook. Wynika z niego, że w 2011 roku zmniejszył się o połowę odsetek użytkowników korzystających z produkcji przeglądarkowych dostępnych na tej platformie.

gry na świecie - DogGhost - 27 lutego 2012, 10:30

Angry Birds debiutuje w specjalnej wersji na Facebooka

W Walentynki pojawiła się w serwisie Facebook specjalna wersja gry Angry Birds w wersji beta. Gracze mają do dyspozycji ponad 100 poziomów, urozmaicające rozgrywkę power-upy oraz rozbudowane funkcje społecznościowe.

gry na świecie - DogGhost - 15 lutego 2012, 10:19

Twórcy Jagged Alliance Online rozdają klucze do zamkniętej bety

Beta-testy gry Jagged Alliance Online trwają już trzeci miesiąc, jednak do tej pory dostęp mieli nieliczni. Jeśli wcześniej nie załapaliście się do elitarnego grona, to teraz macie okazję sprawdzić, jak prezentuje się sieciowa kontynuacja kultowej serii turówek. Twórcy gry rozdają darmowe klucze.

gry na świecie - Len - 26 stycznia 2012, 14:28

Man vs. Machine - 1000 osób w przeglądarkowej grze FPS

Szwedzka firma MuchDifferent ogłosiła, że 29 stycznia o godzinie 14 odbędzie się próba bicia niezwykłego rekordu. Skandynawowie chcą sprawić, że w jednej grze FPS obsługiwanej z poziomu przeglądarki weźmie udział 1000 graczy.

gry na świecie - Kono - 17 stycznia 2012, 13:14

Ponad 1,5 miliona graczy w The Settlers Online. Ruszyła ogólnoeuropejska otwarta beta

Wczoraj rozpoczęła się ogólnoeuropejska otwarta beta gry przeglądarkowej The Settlers Online w angielskiej wersji językowej. Do tej pory najnowszą produkcję studia Blue Byte wypróbowało ponad 1,5 miliona graczy.

gry na świecie - DogGhost - 11 stycznia 2012, 08:19

Twórcy Spellforce'a pracują nad Command & Conquer: Tiberium Alliances

Koncern Electronic Arts zapowiedział przeglądarkową strategię MMO w uniwersum serii Command & Conquer. Prace nad grą Command & Conquer: Tiberium Alliances powierzono niemieckiemu studiu Phenomic, odpowiedzialnemu za takie tytuły jak Spellforce, BattleForge czy Lord of Ultima.

gry na świecie - Olek - 14 grudnia 2011, 13:40

Milion zarejestrowanych użytkowników w Marvel Super Hero Squad Online

Firmy Gazillion i Marvel Entertainment poinformowały, że przeglądarkowa gra dla najmłodszych - Marvel Super Hero Squad Online - ma już ponad milion zarejestrowanych graczy. Wynik został osiągnięty w czasie niespełna ośmiu miesięcy.

gry na świecie - Kono - 5 grudnia 2011, 10:29

Supersoldier - darmowa gra o życiu żołnierza

Supersoldier to darmowa gra cRPG uruchamiana za pośrednictwem przeglądarki, w której prowadzimy postać żołnierza piechoty.

pozostałe - Maciej Jałowiec - 3 grudnia 2011, 08:07

Przeglądarkowe Adventure World wzbogacone licencją Indiany Jonesa

Uruchomione dwa miesiące temu Adventure World było czymś w rodzaju nieoficjalnej przeglądarkowej adaptacji przygód Indiany Jonesa. Firmie Zynga udało się pozyskać filmową licencję i dzisiaj gra przeobraziła się w oficjalną adaptację kinowych przebojów.

gry na świecie - Adrian Werner - 29 listopada 2011, 11:28

Google chce zrobić z przeglądarki Chrome pełnowartościową platformę do gier.

Firma Google wyraziła chęć przeobrażenia przeglądarki Chrome w pełnowartościową platformę do gier. Jednym z kroków w realizacji tych planów ma być zwiększenie kompatybilności z kontrolerami.

gry na świecie - Adrian Werner - 27 listopada 2011, 17:05

Twórcy przeglądarkowej gry DarkOrbit zarobili 2 miliony euro w cztery dni

Firma Bigpoint pochwaliła się niezwykle spektakularnym osiągnięciem. Stworzona przez nią gra przeglądarkowa DarkOrbit w ciągu zaledwie czterech dni odnotowała przychód w wysokości 2 milionów euro. Dokonała tego dzięki sprzedaży wycenionego na 1000 euro wirtualnego przedmiotu w grze przeglądarkowej DarkOrbit.

gry na świecie - Sarge - 24 listopada 2011, 09:45

Ruszają beta-testy gier Jagged Alliance Online oraz UFO Online: Fight for Earth

Firma gamigo poinformowała o rozpoczynających się zamkniętych beta-testach przeglądarkowych gier Jagged Alliance Online oraz UFO Online: Fight for Earth.

gry na świecie - DogGhost - 10 listopada 2011, 10:19