The Last of Us: Part II Najnowsze wiadomości i informacje

The Last of Us: Part II w produkcji (aktualizacja: dodatkowe konkrety)

Adrian Werner, 4 grudnia 2016, 05:19

Podczas imprezy PlayStation Experience największą niespodziankę zostawiono na sam koniec. Galę zamknął bowiem zwiastun zapowiadający The Last of Us: Part II.

Naughty Dog powróci do prototypów The Last of Us 2 po ukończeniu DLC do Uncharted 4

Adrian Werner, 5 kwietnia 2016, 11:40

Dyrektor kreatywny studia Naughty Dog zdradził, że zespół pracował jakiś czas temu nad prototypami The Last of Us 2. Twórcy zamierzają do nich powrócić po ukończeniu dodatków DLC do Uncharted 4: A Thief’s End.

The Last of Us 2 – Naughty Dog odniosło się do plotek o sequelu

Luc, 23 września 2015, 10:11

Ogromny sukces The Last of Us niemal gwarantuje, że prędzej czy później ujrzymy także i drugą część. Plotki na ten temat krążą po sieci od dłuższego czasu i Naughty Dog nareszcie je skomentowało.

Przedstawiciel Naughty Dog sugeruje, że The Last of Us 2 istnieje?

Bard, 16 września 2015, 16:55

Podczas streama prowadzonego w związku z nadchodzącą premierą kolekcji Uncharted dla posiadaczy PlayStation 4, jeden z twórców subtelnie nawiązał do The Last of Us 2. Mimo że oficjalnie istnienie sequela nie jest potwierdzone, nie jest to pierwszy raz, gdy słyszymy o możliwej kontynuacji dzieła Naughty Dog.

The Last of Us 2 w produkcji, twierdzi Nolan North a.k.a. Nathan Drake

Draug, 30 czerwca 2015, 12:30

Podczas konwentu Metrocon aktor Nolan North, znany głównie z roli Nathana Drake’a w serii Uncharted, wyjawił, że studio Naughty Dog tworzy The Last of Us 2. Zdradził także, jaki wpływ na fabułę Uncharted 4: A Thief’s End miało odejście z zespołu Amy Hennig, dotychczasowej scenarzystki i dyrektor kreatywnej tego cyklu przygodowych gier akcji.

Naughty Dog skupia się na Uncharted 4, potencjalne The Last of Us 2 odłożone

Entelarmer, 13 stycznia 2015, 12:35

Bruce Straley i Neil Druckmann ze studia Naughty Dog, twórcy The Last of Us, oznajmili w wywiadzie dla czasopisma Game Informer, że do czasu ukończenia Uncharted 4: A Thief’s End wszelkie inne produkcje studia zostają odłożone na bok. Oznacza to, że o możliwym sequelu TLoU nie usłyszymy jeszcze długo.

The Last of Us 2 potwierdzone?

Entelarmer, 22 grudnia 2014, 10:00

Z informacji opublikowanych przez Michaela Knowlanda, byłego pracownika studia Naughty Dog, wynika, że od dłuższego czasu powstaje The Last of Us 2 – sequel jednej z najwyżej ocenianych gier na PlayStation 3 i PlayStation 4.

The Last of Us – objętość edycji Remastered, sequel i inne wieści

Draug, 22 lipca 2014, 13:30

W ostatnich dniach pojawiło się sporo różnych wieści na temat gry The Last of Us. Dowiedzieliśmy się, że instalacja wersji Remastered na PlayStation 4 pochłonie 50 GB wolnego miejsca, w dniu premiery tej edycji zostanie wypuszczony patch z nowymi funkcjami, a 28 lipca w USA odbędzie się ciekawe wydarzenie dedykowane dziełu studia Naughty Dog. Poruszono też ponownie temat kontynuacji gry.